Skocz do zawartości
Emir

inFAMOUS

Rekomendowane odpowiedzi

Porównałem dwie mapki z gry-online z jakąs inną z która znalazlem w necie, znalazłem brakującego sharda, był w 1 mieście daleko od nabrzeża. Dziś wpadła moja pierwsza platyna i to jeszcze w InFamous, teraz czekam aż przyjdzie mi Killzone 2biggrin.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich jestem tutaj nowy nie zdazylem sie jeszcze dobrze rozejrzec po forum czy moze mi ktos powiedziec jak znalesc drugi nadajnik pierwszy znalazlem odsluchalem a drugiego nie moge znalesc ma byc w poblizu nic nie ma i na mapce tez(chodzi o przekaznik satelitarny) z gory dzieki za odp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich jestem tutaj nowy nie zdazylem sie jeszcze dobrze rozejrzec po forum czy moze mi ktos powiedziec jak znalesc drugi nadajnik pierwszy znalazlem odsluchalem a drugiego nie moge znalesc ma byc w poblizu nic nie ma i na mapce tez(chodzi o przekaznik satelitarny) z gory dzieki za odp

Jak naciśniesz L3 to wokół gps'a pojawi się szare kółko które się zacznie zawężać. Musisz iść w stronę szarego paska. Jak mnie nie zrozumiałeś to ktoś inny wytłumaczy :pinch:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak naciśniesz L3 to wokół gps'a pojawi się szare kółko które się zacznie zawężać. Musisz iść w stronę szarego paska. Jak mnie nie zrozumiałeś to ktoś inny wytłumaczy :pinch:

Warto napomniec, ze ten szary pasek jest bardzo cienki jesli jestes daleko wiec mozesz go nie zauwazyc. (kiedy bedzie zanikal, musisz isc w kierunku ktory wskazywal ostatni szary pasek)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zrobić: będąc w powietrzu traf przeciwnika błyskawicą a następnie gromem?? Za cholerę nie mogę tego zrobić ;/ Może trochę lamerskie ale nie wiem jak to zrobić. Jakieś wskazówki??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zrobić: będąc w powietrzu traf przeciwnika błyskawicą a następnie gromem?? Za cholerę nie mogę tego zrobić ;/ Może trochę lamerskie ale nie wiem jak to zrobić. Jakieś wskazówki??

Wystarczy, że w czasie lotu walniesz jakiegoś przeciwnika zwykłym atakiem błyskawicą a następnie zrobisz te uderzenie prądem w ziemię... Ja bym ci poradził zrobić to na tym dużym robocie w Warren. Nie musisz go zabijać wystarczy, że wykonasz po sobie te dwa ataki i sztuczka ci się zaliczy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to musi być podczas skoku np z budynku?? tzn to trafienie błyskawicą??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak skaczesz z budynku, celujesz błyskawica w kolesia i uruchamiasz grom, jak trafi w tego samego kolesia co błyskawica to dostaniesz stunta :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po rozpoczęciu gry drugi raz jako zły odłamki trzeba zbierać od nowa??

Czy można kontynuować zbieranie z 1 gry??

Edytowane przez play

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po rozpoczęciu gry drugi raz jako zły odłamki trzeba zbierać od nowa??

Czy można kontynuować zbieranie z 1 gry??

A czemu nie ? Przecież robisz nowego save'a więc stary będziesz mógł sobie wczytać kiedy zechcesz...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czemu nie ? Przecież robisz nowego save'a więc stary będziesz mógł sobie wczytać kiedy zechcesz...

No tak... :huh: faktycznie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemanko, potrzebuje pomocy. Skonczylem juz gre jako dobry, przejmuje miasta i szukam deaddropow. Problem mam z shardami. Czy lepiej zbierac je na hardzie i od poczatku szukacz mapka i skreslac? Czy poszukiwac ich teraz(zbieralem wiekszosc, ktore napotkalem - zadnych mapek) Nie wiem czy sie nie zajade w ten sposob. Jakie wy mieliscie patenty na shardy?? Tez zastanawiam sie czy grajac jako dobry da sie zebrac wszystkie? Mialem teraz misje poboczna i mialem do wyboru zabic kolesia i wziac z jego skrytki wszystkie shardy, albo wziac jednego. Shardy ktorych mi nie dal poszly sie juz kochac na amen?? bylbym b. wdzieczny za odpowiedzi, pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Shardy z misji pobocznych się nie wliczają. Najlepiej ściągnij mapkę z neta stąd i idź do każdego punktu wyznaczonego na mapce i skreślaj poprostu :) Max 3h i masz wszystkie shardy :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy Gigantowe ostrza dostepne sa od poczatku czy dopiero po czasie ? tzn. mam kod z angielskiej wersji, po wpisaniu sciaga sie pliczek instaluje a w menu mocy niesety brak Mam wersje PL czy to dlatego??

i drugie pytanie Jak wyczyscic na stale dzielnice z przeciwnikow Wystarczy wybic wszystkich w okolicy czy trzeba skanczyc jakas dostakowa misje ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy Gigantowe ostrza dostepne sa od poczatku czy dopiero po czasie ? tzn. mam kod z angielskiej wersji, po wpisaniu sciaga sie pliczek instaluje a w menu mocy niesety brak Mam wersje PL czy to dlatego??

i drugie pytanie Jak wyczyscic na stale dzielnice z przeciwnikow Wystarczy wybic wszystkich w okolicy czy trzeba skanczyc jakas dostakowa misje ??

ad.1) Gigawatt Blades dostępne z limitowanej wersji gry, powinny po instalacji działać bezproblemowo (u mnie działają, posiadam wersję ang). Jednak słusznie podejrzewasz - ten kod z wersji ang działa tylko z wersją angielską. Jakbyś to sobie wyobrażał? Masz wszystkie moce po polsku, a nagle jedna po ang? Różnica w wersjach, stąd pewnie falstart podczas instalacji.

ad.2) Dzielnice zostają oczyszczone po wykonaniu konkretnych zadań związanych dosłownie lub peryferyjnie z danym obszarem.

Pozdro_0

Edytowane przez SouL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję że to prawda :) inFamous w kinie ! W dniu premiery bym poszedł. Historia jest świetna :) Komiks tez mogliby z tego zrobić. Niech to ktoś jakiś newsman potwierdzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra bardzo mi się podoba, to pierwszy tytuł w którym zamierzam zdobyć platynę;] Może polonizacja nie jest świetna - szczególnie głosy kobiece są strasznie bezbarwne, ale nie jest źle.

Fabuła rozkręca się pod koniec gry, a samo zakończenie było dość zaskakujące. :biggrin: Także dobrym pomysłem są wybory chociaż dobrym Cole'em gra mi się lepiej;).

Aktualnie gram na wysokim poziomie trudności i stoczyłam walkę z

Aldenem.

Przez przypadek odkryłam dość łatwy sposób pokonania go. Na moście zwisamy z krawędzi jak najdalej od niego, trzymamy się lewej strony krawędzi i prawie cały czas walimy z błyskawic oraz młota megawatowego. Do naładowania energii wychylamy się gdy wróg akurat nie strzela. Należy tylko uważać czasami na ogień - ten może do nas dotrzeć oraz bardzo rzadko wrogowi udaje się dorzucić do nas złom. Ani razu mnie z serii odłamków nic nie trafiło :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×