Skocz do zawartości
Emir

inFAMOUS

Rekomendowane odpowiedzi

Dodam tylko, że taka akcja przytrafiła mi się 2 razy przy tej właśnie misji...

No to masz pecha :rofl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No to masz pecha :rofl:

Mi parokrotnie się zdażyła :/ Jak ich zabiłem dostawałem trochę złej karmy. To jest tak, że jak zaatakują Żniwiarze, to policja zaczyna do nich strzelać. Gdy ich już zabijesz strzelają do zwykłych ludzi. Ot, taki bug. Ale czy to ważne ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam jeszcze jeden problem. Bo niby przeszedłem już grę i szukam tych świecących gówienek itd. Ale nie pojawiają mi się nowe misje poboczne. W Labiryncie brakuje mi 3 terenów i w historycznej chyba 4 lub 5. Tylko nie mówcie mi, że trza na nowo grę przechodzić :sweat:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zabijaj "złych typów" (z powodu na różne nazwy na różnych wyspach użyję tego określenia) i szukaj paczek. To najczęściej tych misji brakuje. Ew. podejdź w te rejony i poszukaj na GPS`ie znaczków misji pobocznych, bo czasem nie wyświetlają się na głównej mapie.

Edytowane przez Reven

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja mam jeszcze jeden problem. Bo niby przeszedłem już grę i szukam tych świecących gówienek itd. Ale nie pojawiają mi się nowe misje poboczne. W Labiryncie brakuje mi 3 terenów i w historycznej chyba 4 lub 5. Tylko nie mówcie mi, że trza na nowo grę przechodzić :sweat:

Pewnie są to misje z szukaniem paczek. Zabij jakiegoś złego typka to pojawi ci sie nad nim quest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Właśnie ukończyłem grę i muszę przyznać zakończenie było zaskakujące... Pora więc na moje podsumowanie zalet i wad gry :

+ Fabuła

+ Moce i ich upgrady

+ 2 ścieżki - jedna rzecz mnie wnerwiła dokumentnie : kiedy miałem wybór czy

zniszczyć kulę promieni czy nie

byłem na poziomie Bohater z maksymalnie dobrą karmą ale kiedy zdecydowałem się ją

aktywować

karma zmieniła mi się na Niesławną. I co ja mam teraz zrobić ? Z dobrych mocy zostały mi tylko 2 do kupienia ze złych w ogóle żadnej jeszcze nie kupiłem a na dodatek misji pobocznych zostało mi ok. 5 do zrobienia.

+ Miasto

+ Misja z

oblężeniem więzienia

Tera pora na minusy :

- system karmy - narzekałem na to juz w tym i poprzednich postach

- przechodnie - to nie to samo co w GTA IV a największy epic fail to policjant strzelający do ludzi, normalnie śmiać mi się chciało...

- w niektórych misjach jedynym wyjściem jest czajenie się na dachu, spuszczanie bomb naładowanie i tak w kółko

- błędy - nie liczyłem już nawet ile razy wszedłem do środka pociągu który okazał się pusty i spadłem pod ziemię Empire City

co do twoich minusow...

ad1 system karmy jest tak prosty ze nawet 5 latek zrozumie kiedy robi cos zle lub dobrze, wiec nei czaje jaki masz z nim problem...

ad2 i ad3 najzywczajniejsze bugi... pokaz mi gre ktora ich nie ma? zwlaszcza taka ktora ogarnia tak wiele jak inFamous.

ad2 cd. przechodnie to nei to samo co GTA4? good joke... przechodnie to jedna z mocniejszych stron w tej grze... a to ze czasem, bardzo rzadko, ja nie uswiadczylem, zdarzaja sie bugi to... czyt wyzej. howgh!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ad1 system karmy jest tak prosty ze nawet 5 latek zrozumie kiedy robi cos zle lub dobrze, wiec nei czaje jaki masz z nim problem...

Nie chodzi mi o to co jest dobre a co złe tylko o konsekwencje czaisz ? Jak na przykład w szkole dobrze sprawdzian napiszesz to dostajesz 6 a jak przeklniesz to cię wywalają ze szkoły ? Odpowiedź jest prosta. Ja tyle razy mordowałem niewinnych i gra miała to gdzieś ale kiedy raz dokonałem wyboru co zrobić ze świecidełkiem, które i tak czy owak

wybuchnie

karma poleciała na łeb na szyję...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie chodzi mi o to co jest dobre a co złe tylko o konsekwencje czaisz ? Jak na przykład w szkole dobrze sprawdzian napiszesz to dostajesz 6 a jak przeklniesz to cię wywalają ze szkoły ? Odpowiedź jest prosta. Ja tyle razy mordowałem niewinnych i gra miała to gdzieś ale kiedy raz dokonałem wyboru co zrobić ze świecidełkiem, które i tak czy owak

wybuchnie

karma poleciała na łeb na szyję...

no jak zabijasz przechodniow to dostajesz minusy, to zwlaszcza bardzo dobrze widac jak jestes na full hero i mozesz zrobic karmiczne przeciazenie, a zabijesz kogos przypadkiem i boom, juz nie mozesz. a co do kuli promieni to imho jest bardzo znaczace wydarzenie dlatego ze calkowicie swiadomie postanawiasz zaryzykowac drugi wielki wybuch ktory zabije wielu, wielu ludzi tylko dla wlasnej korzysci i checi posiadania wiekszej potegi/wladzy. w koncu wtedy nie bedzie silniejszego od ciebie. dlatego uwazam twoj spadek karmy na sam dol za to jedno zdarzenie za calkowicie uzasadniony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro z rana bede miał gierkę także sprawdze co to za "hicior".A takie pytanie bo w grze podobno jest 39 głównych i ile średnio zajmuje przejście całej fabuły na średim?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jutro z rana bede miał gierkę także sprawdze co to za "hicior".A takie pytanie bo w grze podobno jest 39 głównych i ile średnio zajmuje przejście całej fabuły na średim?

Ja grałem coś około 16 godzin. Ale nie jestem pewien, bo czasu nie liczyłem :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, skończyłem gre drugi raz, na hardzie i jako zły. Według mnie zły jest troche lepszy i lepiej sie nim gra, ale jego granaty to śmiech.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dobra, skończyłem gre drugi raz, na hardzie i jako zły. Według mnie zły jest troche lepszy i lepiej sie nim gra, ale jego granaty to śmiech.

no mnei z kolei gra sie lepiej dobrym, chociaz uwazam ze zlym troche latwiej (olac przechodniow, grzac ile wlezie :D) no i bardzo mily i przydatny patent z wysysaniem energii z pokonanych, dodaje full hp i energi i do tego zla karma skacze? to co tygrysy lubia najbardziej. ale nie wiem. jakos wole jak moje blyskawice wygladaja jak blyskawice :P no i ta 'odwrocona polaryzacja' czy jak to zwa, co powoduje powolne szybowanie po 'force pushu' i rocket launcherze jest naprawde fajna ;) ah no i podstawowy atak odnawiajacy energie? to kontra do wysysania zycia :P powinni zrobic multi :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no mnei z kolei gra sie lepiej dobrym, chociaz uwazam ze zlym troche latwiej (olac przechodniow, grzac ile wlezie :D) no i bardzo mily i przydatny patent z wysysaniem energii z pokonanych, dodaje full hp i energi i do tego zla karma skacze? to co tygrysy lubia najbardziej. ale nie wiem. jakos wole jak moje blyskawice wygladaja jak blyskawice :P no i ta 'odwrocona polaryzacja' czy jak to zwa, co powoduje powolne szybowanie po 'force pushu' i rocket launcherze jest naprawde fajna ;) ah no i podstawowy atak odnawiajacy energie? to kontra do wysysania zycia :P powinni zrobic multi :D

W sumie to jak grałem dobrym to olewałem przechodniów, momenty karmy dodają tyle, że nie warto sie przejmować takimi spadkami, a nawet jak troche brakuje to wystarczy wyleczyć paru przechodniów i spokojnie jest max karmy. Wysysanie energii nie jest takie super, bo można to zrobić tylko jak nie jesteśmy pod większym ostrałem (czyli w większości misji nie przedatne, bo jak nikogo nie ma to bez tego sie moge podładować), inaczej można łatwo zginąć bo wyssana energia/zdrowie dochodzą dopiero po zakończeniu animacji. Granaty złego jak już wspomniałem to śmiech, niby rozdziela sie na 5 granatów czy tam ileś, ale są zadziwiająco słabe, mała szansa że zabijemy tym kogoś potężniejszego od żniwiarza xD Dobry Cole miał świetne granaty, niby 1 ale powalał stado przeciwników od razu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo dobry Cole ma up'y na mocniejszego granata, jako dobry koncentrujesz się na dokładności, więc jeden granat = mocniejsza siła, wiele granatów złego = większy zasieg X.X

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbę. Mianowicie od kilku dni szukam jednego sharda (chodziłem z mapą, sprawdzalem kazdego i nie wiem, jakim cudem go nie widzę (ale tak jest na kineskopie)). Jak ktoś nei wierzy to mogę podeslać zdjęcie. Chodzi o to, czy moze ktos z forum nie ma fulla i save'a 349/350. Bo na tym co mam po prostu nei mogę znaleźć. Bardzo byłbym wdzięczny, tylko tego jednego mi brakuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ja miałem dwa takie ( nie ma jeszcze wszystkich dopiero 200-pare ) i podeślij mi fotke bo to mogą być te, 3 chłopów siętrudziło ze mną ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam prośbę. Mianowicie od kilku dni szukam jednego sharda (chodziłem z mapą, sprawdzalem kazdego i nie wiem, jakim cudem go nie widzę (ale tak jest na kineskopie)). Jak ktoś nei wierzy to mogę podeslać zdjęcie. Chodzi o to, czy moze ktos z forum nie ma fulla i save'a 349/350. Bo na tym co mam po prostu nei mogę znaleźć. Bardzo byłbym wdzięczny, tylko tego jednego mi brakuje.

A masz ten?

http://img10.imageshack.us/img10/4425/shardsmap.png

(czerwone koleczko, lewa czesc mapy)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja miałem dwa takie ( nie ma jeszcze wszystkich dopiero 200-pare ) i podeślij mi fotke bo to mogą być te, 3 chłopów siętrudziło ze mną ;D

Tzn. fotkę to chodziło mi o to, że zrobię foto save'a, jako dowód, że nie kręcę :)

EDIT: @up na pewno, ale sprawdzę ;)

EDIT2: Mam :)

Edytowane przez SDRaid

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tzn. fotkę to chodziło mi o to, że zrobię foto save'a, jako dowód, że nie kręcę :)

EDIT: @up na pewno, ale sprawdzę ;)

EDIT2: Mam :)

Sprawdz dokladnie, ja tego nie mialem, i jak tam podszedlem, nie wyswietlalo mi sie na radarku niebieskie koleczko : ]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sprawdz dokladnie, ja tego nie mialem, i jak tam podszedlem, nie wyswietlalo mi sie na radarku niebieskie koleczko : ]

Dobra, idę sprawdzać, ale na wszelki wypadek, nie ma ktoś save'a 349/350?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zbiera w ogole ktos te shardy bez mapy czy tylko ja? :mellow:

Ja zebralem 345 bez mapy :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja zebralem 345 bez mapy :P

Może to się wydawać śmieszne, ale ja zebrałem 312 bez radaru i 345 bez mapy ;)

Nie ma tam sharda, no cóż. Jutro znowu 5 godzin w plecy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja 350 bez mapy ale tylko 349 bez podpowiedzi. nie moglem znalezc ostatniego to wyczytalem o tym w dzielnicy neonow co go nie widac kompletnie na mapie i trzeba go "recznie" zauwazyc bo jest za daleko w wodzie ustawiony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×