Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli tak Sim4  w ramach Origin Access (15pln mc / 80pln rok)

Pytanie czy na XO trafia od razu do EA Access??

oraz ile EA zaspiewa za wersje dla PS4.

 

 

Edytowane przez MagEllan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uuuuu tak gruby tytuł AAA+ to najbidniej u Sonego z 260zł w PSS :24_stuck_out_tongue:

 

U M$ pewnie w EAA będzie za chwilę (bo wątpię, że od razu)...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

symulator człowieka domatora :xzibit:  i ten zwiastun pełen emocji :messi: can't wait

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uuuu ja yebie ruch większy w tąku niż w Destiny 2 i BF1 razem wziętymi ;) Grubo widzę wszyscy czekajo ;)

 

Już widzę jak na SB będę się ugadywać na wieczorną partyjkę :24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy w EA robią w ogóle badania fokusowe rynku? Wcześniejsze konsolowe wersje simsów przepadły na rynku. W dodatku kompletne wydanie dwójki było za darmo na Origin, trzecią część można mieć za grosze w promocjach a czwarta część jest najsłabsza z całej serii. Nie ukrywajmy że simy są adresowane do dziewczyn a te stanowią margines graczy konsolowych. Z resztą moja żona grała na X360 i PS3 w jakieś simy i kompletnie jej nie leżało starowanie padem.

Będzie większa wtopa niż z ME:A.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, malpka napisał:

Ciekawe czy w EA robią w ogóle badania fokusowe rynku? Wcześniejsze konsolowe wersje simsów przepadły na rynku. W dodatku kompletne wydanie dwójki było za darmo na Origin, trzecią część można mieć za grosze w promocjach a czwarta część jest najsłabsza z całej serii. Nie ukrywajmy że simy są adresowane do dziewczyn a te stanowią margines graczy konsolowych. Z resztą moja żona grała na X360 i PS3 w jakieś simy i kompletnie jej nie leżało starowanie padem.

Będzie większa wtopa niż z ME:A.

 

Mozliwe ze EA juz tyle zarobilo na SIMS4 na PC ze stwierdzili ze koszt wypuszczenia tego na konsole bedzie na tyle maly, ze im sie to oplaci chocby wizerunkowo.

SIMS2 kompletne owszem byly za free nawet chcialem to to odpalic - zeby zobaczyc o co tyle szumu - ale ilosc problemow ktore mialem, niemozliwosc podbicia rozdzialki do wyzszej i pare innych pierdół mnie do tego zniechecila.

SIMS4 sa juz dostepne w ramach Origin Access wiec jesli ktos rok caly w nic innego mialby w nic innego nie grac tylko SIMS4 to wydatek rzedu 80pln.

Nie wroze im jakiejs duzej sprzedazy, mysle ze to bardziej wizerunkowe posuniecie.

 

 

Edytowane przez MagEllan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na PC pewnie EA zarobiło już dość sporo na tym tytule ( podstawka + kilka dodatków + dość znana i silna marka ), więc wydanie gry na konsolach - nawet jeśli tytuł sprzeda się źle - nie spowoduje jakiegoś kataklizmu. A na pewno znajdzie się grupa osób nie grających na komputerze a chcących ograć ten tytuł, więc coś tam dodatkowo zarobią. Jak dla mnie spoko zapowiedź - im więcej zróżnicowanych gier , tym lepiej. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, malpka napisał:

 

o no pieknie cena jak za nowke :) nie dziekuje, postoje.

nigdy nie rozumialem fenomenu, probowalem ale nie moglem. Moze, moze, moze..... sprawdze za 15pln w ramach Origin Access (jak juz ogram inne gry ktore mnie bardziej interesuja) :24_stuck_out_tongue:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tą ceną to dali do pieca :1_grinning: Siostrze na urodziny kupiłem za 140 zł ... przeszło rok temu. Ciekawe, co z dodatkami - czy jakieś w przyszłości przeportują, czy zostanie goła podstawka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, dav3gd napisał:

Z tą ceną to dali do pieca :1_grinning: Siostrze na urodziny kupiłem za 140 zł ... przeszło rok temu. Ciekawe, co z dodatkami - czy jakieś w przyszłości przeportują, czy zostanie goła podstawka.

 

Masz niby jakis:

 

Cytuj

DELUXE PARTY EDITION CONTENT
- Life of the Party Digital Content
- Up All Night Digital Content
- Awesome Animal Hats Digital Content

 

Ale czy to sa dodatki czy popierdolki to nie wiem bo nie sledze tej gry.

 

Edytowane przez MagEllan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam jak dziś (mam dziwne tendencje do zapamiętywania głupich i zupełnie nieistotnych wydarzeń ...) jak w gimnazjum w roku 2000 kumpel podbiegł do mnie i drugiego kumpla na przerwie i rzucił hasłem "po południu będę miał simsy". Kto pamięta dobrze tamte lata wie jak było, nie każdy sobie mógł coś ściągnąć, a jak ktoś coś miał, to od razu mieli to wszyscy chętni dookoła za drobną opłatą jakiś 20 zł :24_stuck_out_tongue:

Simsy pojawiły się później niż miały, ale i tak siedzieliśmy we trzech u kumpla na chacie do późnego wieczora grając ku**a w simsy. Później każdy grał w to gówno w domu, aż po paru dniach się znudziło.

Morał z tej historii jest taki - nie wiem po jaką cholerę ktoś to gówno wydaje na konsoli. I jeszcze chce za to pieniędzy jak za normalny produkt, a nie jakiś twór dla dzieci (no ja miałem wtedy 14 lat, ale to była nowość :24_stuck_out_tongue: ).

Zamiast zrobić coś mądrego i wydać nawet starego dungeon keepera (nie to gówno na telefony) albo stare syndicate'y, albo nawet stare sim city 2k albo 3k, skoro już muszą mieć coś z 'sim' w nawzie, to oni.... a srał ich pies, pewnie i tak już pozbyli się praw albo cholera wie co.

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@xavris

Spokojnie to przynajmniej gra, ktora moze tobie czy mnie nie podchodzic ale nie jest to gowno. 

Gowno to Wander, Life of Black tiger czy Firefighters – The Simulation. 

Ten ostani to chyba 30eur, co w porownaniu do tego co oferuje to nawet nie jest smieszne. 

 

I nie to zeby mnie to obchodzilo, wydawanych jest tona gier ktore sie po prostu omija. Bardziej mnie ruszaja crapy ktore wymienilem i smiecenie nimi w sklepie rusza  nizli wydanie sims. 

 

Jesli ktos chce niech kupuje (tylko nie wiem po co skoro sims4 sa w Origin Access, a i nie maja wymagan z kosmosu). 

Mnie to ni ziebi ni parzy....

A cene traktuje raczej jako zarcik. 

:)

milego dnia

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×