Skocz do zawartości
pablos_83

Dark Souls: Remastered

Rekomendowane odpowiedzi

15 minut temu, Frost Prime napisał:

Co tak późno? Ja brałem na premierę. Nie wiem czy inni fani tak mają jak ja...ale gram w Soulsy od czasu do czasu w te które skończyłem. Ogrywam 3-4 gry i np tydzień Soulsowy, ot tak...celem przypomnienia.

 

Jakoś tak wyszło :smile: Często mam duży poślizg z ogrywaniem tytułów. Z racji tego, że czasu na granie nie mam zbyt wiele to lista tytułów się wydłuża.  Poza tym niedługo wcześniej przeszedłem DkS3 prawie 3 razy pod rząd i czułem już lekkie zmęczenie tematem :wink:

A wracając do remastera, to póki co  gra się fajnie. Zobaczymy jak mi będzie szło, może się szarpnę na platynę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, sLk napisał:

 

Jakoś tak wyszło :smile: Często mam duży poślizg z ogrywaniem tytułów. Z racji tego, że czasu na granie nie mam zbyt wiele to lista tytułów się wydłuża.  Poza tym niedługo wcześniej przeszedłem DkS3 prawie 3 razy pod rząd i czułem już lekkie zmęczenie tematem :wink:

A wracając do remastera, to póki co  gra się fajnie. Zobaczymy jak mi będzie szło, może się szarpnę na platynę. 

Racja. Dla dorosłych i pracujących czasu nie ma zbyt wiele, a jak się jeszcze ma małe dziecko które nie chodzi jeszcze do szkoły to uuuu...sam uważam, że mam sporo czasu na granie w tygodniu...jakbym się spinał to mógłbym grać jakieś...30-45h tygodniowo, ale czasami zwyczajnie się nie chce i kończę na max...max 30h.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielkie propsy dla tego kto wymyślił, że będzie trzeba odciąć ogon niewidzialnej pół-smoczycy ...   :misio:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dark Souls skończony. Miałem trochę przerwy, ale w końcu się zebrałem, żeby wbić platynę. 

 Ależ to jest zacna gierka :banderas: Może nie ma już takiego efektu jak kiedyś, ale dalej prezentuje się całkiem nieźle. 

 

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×