Skocz do zawartości
Patricko

TV/Monitor/Projektor do PS4/PS4 PRO

Rekomendowane odpowiedzi

Kurde masakra 10cali i trzeba doplacac prawie 3k :/
Tez chce kupic 65 gdzies pod koniec roku - moze z klocka jeszcze zejdzie

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tydzień temu brałem w Euro Rtv C8 65" za 8300 pln więc cena całkiem przyzwoita.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
55 minut temu, Rambo8 napisał:

Kurde masakra 10cali i trzeba doplacac prawie 3k :/
Tez chce kupic 65 gdzies pod koniec roku - moze z klocka jeszcze zejdzie

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka
 

Ale co Ty chcesz kupić pod koniec roku, b8?

Za miesiąc już pewnie nigdzie nowego nie dostaniesz.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Sithman napisał:

Ale co Ty chcesz kupić pod koniec roku, b8?

Za miesiąc już pewnie nigdzie nowego nie dostaniesz.

Nie no wiem, że b8 to zapomnij. Mysle bardziej o C8. Juz wyszly albo zaraz wyjda nowe, B8 zniknie i C8 troche spadnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że c8 pod koniec roku też już nie kupisz i również za miesiąc - dwa może być problem z dostępnością do nowych.

Powiem Ci, że jak ja polowałem na oleda, to z serii 7 właściwie tylko b7 można było dostać jeszcze we wrześniu, ale na nowe to one nie wyglądały i tylko pojedyncze sztuki były w niektórych sklepach.

Tak więc moim zdaniem jest już ostatni dzwonek na zakup c8.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że c8 pod koniec roku też już nie kupisz i również za miesiąc - dwa może być problem z dostępnością do nowych.
Powiem Ci, że jak ja polowałem na oleda, to z serii 7 właściwie tylko b7 można było dostać jeszcze we wrześniu, ale na nowe to one nie wyglądały i tylko pojedyncze sztuki były w niektórych sklepach.
Tak więc moim zdaniem jest już ostatni dzwonek na zakup c8.
Ostatni dzwonek to jest na B8, nie wprowadzaj w błąd@Sithman

B8 zniknie, będzie schodził do zera wtedy C8, a równolegle będzie nowy oled z 2019 roku w sprzedaży....

Nie wróżę z fusów tylko zerkam na stany sklepowe w całej Polsce

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, DigitalMan_PL napisał:

Ostatni dzwonek to jest na B8, nie wprowadzaj w błąd@Sithman emoji14.png

B8 zniknie, będzie schodził do zera wtedy C8, a równolegle będzie nowy oled z 2019 roku w sprzedaży....

Nie wróżę z fusów tylko zerkam na stany sklepowe w całej Polsce emoji14.png

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka
 

kierwa nie udzwigne teraz finansowo bo musze budowe dokonczyc.

ile tam widziasz na stanie tych C8? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, DigitalMan_PL napisał:

Ostatni dzwonek to jest na B8, nie wprowadzaj w błąd@Sithman emoji14.png

B8 zniknie, będzie schodził do zera wtedy C8, a równolegle będzie nowy oled z 2019 roku w sprzedaży....

Nie wróżę z fusów tylko zerkam na stany sklepowe w całej Polsce emoji14.png

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka
 

Wiem, że masz lepsze info ode mnie, więc nie polemizuję.

Jednak zwróć uwagę, że mi chodzi o nowe sztuki, a nie ze zwrotów.

Coraz częściej czytam o braku folii na ekranie itp. a sprzedawany tv jako nowy.

Wiem też, że seria 8 nie jest już produkowana, więc te ostatnie nowe sztuki raczej znikną dość szybko.

To miałem na myśli.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie TV Samsung ue49nu7102k i masakryczny input lag. Włączyłem tryb gry i pomaga tylko trochę. Gry typu Tekken w ogóle niegrywalne... Da się coś jeszcze przestawić w opcjach żeby było lepiej? Jeszcze czegoś takiego nie widziałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ostatnio tak czysto hipotetycznie zastanawiałem się jaki TV wleci po OLEDzie za kilka lat i jaki rozmiar. MicroLED i jego modułowość wydaje się praktycznym i przyszłościowym rozwiozaniem ale czy technologia stanie się cenowo osiągalna dla przeciętnego Banego w następnych powiedzmy 5 latach

Edytowane przez bany®

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś poluje na Lg 65C8 to można go wyrwać teraz za 8k w ME

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka. Jako, że obecna generacja powoli dobiega końca i posiadam także XoX postanowiłem zainwestować w TV 4K, bo wiadomo, że to wystarczy na następną. Wybór padł na LGB8 i mam pytanie. Czy mam się przygotować na jaką kalibracje obrazu itp? Czy wszystko domyślne będzie ok? Ogólnie czytałem dużo, że to jeden z najlepszych wyborów jeśli chodzi o TV do 55 cali. Większy mi nie potrzebny. Kabel HDMI wystarczy ten od Koksa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kabel który masz od XOX obsługuje wszystko  co potrzeba. Kwestia kalibracji zależy od Ciebie - koszt na Twoim modelu to ok 500-700 zl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kabel który masz od XOX obsługuje wszystko  co potrzeba. Kwestia kalibracji zależy od Ciebie - koszt na Twoim modelu to ok 500-700 zl
Chyba że kupi PRO kalibrację na maila od pewnego oszusta będącego redaktorem na jednym większych portali RTV...

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Siemka. Jako, że obecna generacja powoli dobiega końca i posiadam także XoX postanowiłem zainwestować w TV 4K, bo wiadomo, że to wystarczy na następną. Wybór padł na LGB8 i mam pytanie. Czy mam się przygotować na jaką kalibracje obrazu itp? Czy wszystko domyślne będzie ok? Ogólnie czytałem dużo, że to jeden z najlepszych wyborów jeśli chodzi o TV do 55 cali. Większy mi nie potrzebny. Kabel HDMI wystarczy ten od Koksa?
Ja przy ustawieniach obrazu posiłkowałem się artykułem na stronce www.rtings.com
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja przy ustawieniach obrazu posiłkowałem się artykułem na stronce www.rtings.com
Jedyna sensowna strona :) reszta to dno i metr mułu

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stronka bardzo fajna, dość szczegółowe opisy i testy tivikow a do tego też zamieszczają filmiki na YT. Jako laik polecam :D

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, mikelsgrom1 napisał:

Siemka. Jako, że obecna generacja powoli dobiega końca i posiadam także XoX postanowiłem zainwestować w TV 4K, bo wiadomo, że to wystarczy na następną. Wybór padł na LGB8 i mam pytanie. Czy mam się przygotować na jaką kalibracje obrazu itp? Czy wszystko domyślne będzie ok? Ogólnie czytałem dużo, że to jeden z najlepszych wyborów jeśli chodzi o TV do 55 cali. Większy mi nie potrzebny. Kabel HDMI wystarczy ten od Koksa?

Kabel od XOX wystarczy, sam używam.

Co do kalibracji profesjonalnej, to zależy czy jest Ci potrzebna i czy jesteś aż takim purystą jeśli chodzi o obraz. Naczytałem się ostatnio o rozczarowaniu tych, którzy coś tam słyszeli o kalibracji i wydali na to kasę nie zdając sobie sprawy z efektu.

To nie jest opcja dla każdego.

Ja osobiście ogladam na fabrycznych trybach z lekkimi zmianami własnymi i jestem zadowolony z obrazu.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak powiada@Sithman wielu coś tam słyszało o pro kalibracji i od razu chcą bo myślą, że będzie od razu +10000 do jakości.

Prawda taka że przy takiej kalibracji spora część ulepszaczy obrazu (i mówcie co chcecie, ale fakt podbijają to i owo i obraz może podobać się bardziej) jest wyłączona aby zbliżyć się do rzeczywistej palety barw, która często gęsto zawodzi końcowego odbiorcę...

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwłaszcza jak ktoś lubi oglądać na trybach typu "standardowy" czy "żywy", to kalibracja nie jest dla niego.

Ja na c8 filmy i kablówkę oglądam na trybie fabrycznym kino z lekkimi modyfikacjami. Gry z kolei w trybie gra z obniżonym oświetleniem oled.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I to jest najprostsza metoda żeby mieć najlepszej jakości obraz za darmo. Tryb kino/film do wszystkiego oprócz gier gdzie oczywizda musi być tryb gra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypominam, że XOX ma fajna funkcje kalibracji obrazu w ustawieniach. Moim zdaniem fajnie to przybliża do efektu po dobrej kalibracji. Zalecane jest zrobienie wszystkich opcji podanych tam w krokach ( bardzo ważny jest ostatni krok).

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki pany za radę, Zdarzył się mały wypadek. Telewizor spadł mi ze schodów, po sprawdzeniu od kuriera, że wszystko okej.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzięki pany za radę, Zdarzył się mały wypadek. Telewizor spadł mi ze schodów, po sprawdzeniu od kuriera, że wszystko okej.
No iiii? Co dalej?

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×