Skocz do zawartości
pablos_83

Call of Duty: Black Ops IV

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli ktoś nie sprawdził, nie zrozumiał a już poszło w świat, A ile zajmuje premierowa łatka?
Po ad 50GB zajmuje 1 patch, a teraz 2 wchodzi 225 mega.

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z moim mega szybkim netem zanim ściągne 50gb to będzie już premiera rdr2, miałem w niedziele się skusić i kupić pograć trochę zombie i zwykłe multi, jeszcze mam trochę czasu na zastanowienie czy to ma sens :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

50gb to instalka, a na PS4 się instaluje po pobraniu, więc w momencie instalacji masz 2x50gb, bo instalka i miejsce które potrzeba na instalację. Po zainstalowaniu 50gb waży.

Sent from my MI 8 SE using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno po kombinacjach z NZ można grać wcześniej

Sent from my MI 8 SE using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
" userid="27993"]Podobno po kombinacjach z NZ można grać wcześniej

Sent from my MI 8 SE using Tapatalk


Żadnych kombinacji o 11 normalnie grę na regionie PL odpaliłem.

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Kamillo napisał:

Widzę bardzo dużo negatywnych opinii graczy na metacritic.

Ja zaś w zakładce User Reviews widzę pustkę, w dodatku jeżeli miałbym się sugerować opiniami graczy to nie kupiłbym NIC. W dodatku sporo osób nawet nie grało w gierkę, nie mają zamiaru nawet - ale trzeba CoD'a hejtować, a potem spuszczać się nad BFV.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ktoś będzie zainteresowany grą w tryb zombie?
@Wszebor

Sent from my MI 8 SE using Tapatalk

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jakby ktoś szukał ludzi do blackouta to zgłaszam gotowość. 
PSN: kamilradom1986
Posyłam zaproszenie

Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po 6,5h gry w multiplayera to odnoszę pozytywne wrażenie co do tej gry :) Miodnie się gra

Sent from my MI 8 SE using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, One™ napisał:

Po 6,5h gry w multiplayera to odnoszę pozytywne wrażenie co do tej gry :) Miodnie się gra emoji41.png

Sent from my MI 8 SE using Tapatalk
 

 

Ale Tabcio tak szczerze trochę bagno jest :smile:

Ja po 7 h gry stwierdzam w WW2 można było grać na leżąco, tu trzeba siedzieć :4_joy:

Edytowane przez ziolek
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ze wczoraj ok. 21 12_slight_smile.pnga5fead5ebbc310274e3ed5db7f4e1175.jpg

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka


No i gitara, a jak wrażenia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, rgomez napisał:
24 minuty temu, DigitalMan_PL napisał:
Ze wczoraj ok. 21 12_slight_smile.pnga5fead5ebbc310274e3ed5db7f4e1175.jpg

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

 

No i gitara, a jak wrażenia?

 

Zaznaczam, że całe życie z BF-em, w CoDy grałem jak jeszcze była tam fabuła i były to te pierwsze (pierwsze, pierwsze na PC), jakoś próbowałem później ugryźć TO, no ale się nie dało, przeszkadzała mi dynamika taka za duża, wolałem DUŻE/OLBRZYMIE mapy w BF niż klaustrofobię w COD :P

 

A że w PUBG-a grałem od premiery trochę (w sumie 2 dni przed już zaczynałem, z garstką ludzi), myślę Sobie zerknę co to warte...

Więc o fabule się nie wypowiem bo istnieje szczątkowa tylko jako tutorial do danej klasy postaci, a składająca się w jedną całość (czyli każda klasa ma kawałek fabuły, a wszystkie one razem tworzą jedną historię).

 

Co do trybów, to jak mam się wypowiedzieć skoro to mój 1 CoD :P ale kilka słów o Battle Royale mogę skrobnąć ;)

 

ZAZNACZAM nie ma tam rewolucji, ba nawet ewolucji NIE MA, ale jest po prostu dobrze wykonana ta część gry :)

Nie ukrywam, że gram na XboxOne X (tu singiel wygląda ładnie) i chcąc nie chcąc na każdym kroku człowiek podświadomie porównuje do PUBG-a (tak tak, tam bardziej realny klimat, a tu CoD no ale co zrobić :P)... No od razu widać graficzny spadek względem singla/kampanii/tutoriala no ale to oczywiste, że na konsoli trzeba iść na kompromis przy 100 graczach i dużej mapie ;) co dalej nie zmienia faktu, że jest to od razu półka wyżej względem grafy/optymalizacji w stosunku do PUBG-a :)

Zasady zostały natomiast absolutnie NIE RUSZONE, zero własnej inicjatywy CoDowej (aczkolwiek DLA MNIE to nie jest żaden minus), jedyne co mnie osobiście boli to ślimacze tempo zmniejszania się strefy, na piechotkę jesteśmy w stanie bez problemu uciec przed zmniejszającym się okręgiem (a szkoda, bo jednak te emocje w PUBG-u, że nie zdążymy z buta, wszyscy super ekwipunek mają a w panice auta czegokolwiek szukają, walczą z czasem), taki paradoks, że sam CoD szybki i dynamiczny, a już w tym trybie trochę za wolno (no moje zdanie i tyle... boli ale jakoś bez paniki ;) ).

No i czuć w BR jednak styl, realizm gry bo jednak trzeba od hooya amunicji wbić w gościa aby padł, inaczej sporo amunicji w stosunku to PUBG-a...

 

Jak dla mnie to pierwszy kontakt z CoDem od lat, właśnie przez tryb BR postanowiłem go sprawdzić ;) Może i inne części były/są lepsze (mówimy TYLKO o multi),ale dla mnie właśnie mocną stroną może być ww tryb i klimat CoDa w jednym worku :) i ciekawi mnie tryb Zombie, bo podobno dla tego trybu ludzie CODy kupowali...

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
Zaznaczam, że całe życie z BF-em, w CoDy grałem jak jeszcze była tam fabuła i były to te pierwsze (pierwsze, pierwsze na PC), jakoś próbowałem później ugryźć TO, no ale się nie dało, przeszkadzała mi dynamika taka za duża, wolałem DUŻE/OLBRZYMIE mapy w BF niż klaustrofobię w COD
 
A że w PUBG-a grałem od premiery trochę (w sumie 2 dni przed już zaczynałem, z garstką ludzi), myślę Sobie zerknę co to warte...
Więc o fabule się nie wypowiem bo istnieje szczątkowa tylko jako tutorial do danej klasy postaci, a składająca się w jedną całość (czyli każda klasa ma kawałek fabuły, a wszystkie one razem tworzą jedną historię).
 
Co do trybów, to jak mam się wypowiedzieć skoro to mój 1 CoD ale kilka słów o Battle Royale mogę skrobnąć
 
ZAZNACZAM nie ma tam rewolucji, ba nawet ewolucji NIE MA, ale jest po prostu dobrze wykonana ta część gry
Nie ukrywam, że gram na XboxOne X (tu singiel wygląda ładnie) i chcąc nie chcąc na każdym kroku człowiek podświadomie porównuje do PUBG-a (tak tak, tam bardziej realny klimat, a tu CoD no ale co zrobić :P)... No od razu widać graficzny spadek względem singla/kampanii/tutoriala no ale to oczywiste, że na konsoli trzeba iść na kompromis przy 100 graczach i dużej mapie co dalej nie zmienia faktu, że jest to od razu półka wyżej względem grafy/optymalizacji w stosunku do PUBG-a
Zasady zostały natomiast absolutnie NIE RUSZONE, zero własnej inicjatywy CoDowej (aczkolwiek DLA MNIE to nie jest żaden minus), jedyne co mnie osobiście boli to ślimacze tempo zmniejszania się strefy, na piechotkę jesteśmy w stanie bez problemu uciec przed zmniejszającym się okręgiem (a szkoda, bo jednak te emocje w PUBG-u, że nie zdążymy z buta, wszyscy super ekwipunek mają a w panice auta czegokolwiek szukają, walczą z czasem), taki paradoks, że sam CoD szybki i dynamiczny, a już w tym trybie trochę za wolno (no moje zdanie i tyle... boli ale jakoś bez paniki ).
No i czuć w BR jednak styl, realizm gry bo jednak trzeba od hooya amunicji wbić w gościa aby padł, inaczej sporo amunicji w stosunku to PUBG-a...
 
Jak dla mnie to pierwszy kontakt z CoDem od lat, właśnie przez tryb BR postanowiłem go sprawdzić Może i inne części były/są lepsze (mówimy TYLKO o multi),ale dla mnie właśnie mocną stroną może być ww tryb i klimat CoDa w jednym worku i ciekawi mnie tryb Zombie, bo podobno dla tego trybu ludzie CODy kupowali...
Czytałem jedną recenzje i zombie niby jedne z lepszych w serii

Wysłane z mojego Redmi 4A przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
Ale Tabcio tak szczerze trochę bagno jest 
Ja po 7 h gry stwierdzam w WW2 można było grać na leżąco, tu trzeba siedzieć :4_joy:
Czekaj, czekaj już za chwile będzie - nie gram w to bagno!!!

Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gra sie miodnie - jak ktos lubil BO3 to polubi tez BO4 ;)

mi cos sie popierdzielilo z instalka (na Xie) i mialem dwie instalki gry - jedna po ang druga pl ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja brałem od Turków i mam angielski język. Gra się super. Może kiedyś zmienie ta wersje na PL.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie z PS4 - psn: Tabciogaraj
Lecimy z tematem

Sent from my MI 8 SE using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dział PS w sumie ale od dawna już tematy są łączone, to zapytam tu:

Ktos z XboxOne? Jak coś rzucać na priv nicki lub tu z odpowiedzi na wpis :)

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×