Skocz do zawartości
DaraS

FORMUŁA 1

Rekomendowane odpowiedzi

Miejmy tylko nadzieję, że będzie im dane reprezentować razem jedne barwy, najlepiej czerwone :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

424543_561958777165059_217140099_n.jpg

Co prawda nie F1, ale w dalszym ciągu fura wyścigowa z prawdziwego zdarzenia. Robert za kierownicą Mercedesa DTM na dzisiejszych testach w Walencji. Mi mocniej bije serducho, jak widzę fotki RK śmigającego po torze. Rajdy są spoko, ale jednak wyścigi są u mnie wyżej w hierarchii. Mam nadzieję, że Robson zrobił dziś ogromne wrażenie na ekipie Mercedesa :)

Edit:

Z nieoficjalnych informacji, jakie spływają z prywatnych testów DTM na torze Ricardo Tormo w Walencji wynika, że Robert Kubica bardzo szybko wjeździł się w auto tej kategorii. Na opublikowanie oficjalnych czasów nie ma co liczyć, ale zaprzyjaźnieni członkowie ekip donoszą, że już na pierwszych okrążeniach polski kierowca prezentował tempo wolniejsze o zaledwie parę dziesiątych sekundy od testującego dzisiaj Gary’ego Paffetta, byłego mistrza (2005) i czterokrotnego wicemistrza DTM w barwach Mercedesa. Gdy nieco lepiej poznał charakterystykę nowego dla siebie samochodu, poprawił czas doświadczonego Anglika o 0,5 sekundy.

Mikołaj Sokół

Edytowane przez pitian
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj cała galeria zdjęć Kubiczka z testów :) Normalnie, gęba się cieszy jak się go widzi na torze :D Oby już tam pozostał :P

kubicadtm201303.th.jpg kubicadtm201304.th.jpg kubicadtm201305.th.jpg kubicadtm201306.th.jpg kubicadtm201307.th.jpg

kubicadtm201308.th.jpg kubicadtm201309.th.jpg kubicadtm201310.th.jpg kubicadtm201311.th.jpg kubicadtm201312.th.jpg

kubicadtm201313.th.jpg kubicadtm201314.th.jpg kubicadtm201301.th.jpg kubicadtm201302.th.jpg

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli był szybszy o 0,5 sekundy od mistrza DTM to szacun Robert!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Życzę mu z całego serducha powrotu na tor :) Na pewno on też tego sobie życzy.

Z miłą chęcią bym go zobaczył w takiej serii jak DTM, ale on raczej nie wiąże z tą serią wielkich nadziei.

Jak sam mówi, wolałbym czymś szybszym, a czym to chyba każdy wie :) No, ale kroczek po kroczku do celu.

Swoją drogą pograłbym w jakąś konkretną grę z DTM. Byle nie od CM...

Gran Turismo ma tylko kilka fur z DTMu i to w dodatku z bardzo starych sezonów.

Pomijam wszelkie PCtowe twory typu rFactory i inne traktory...mnie tylko konsola interesuje :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety DTM jest zbyt mało popularny na własną grę. Pamiętam, że w starej Toca RD 2 były mistrzostwa DTM. Fajnie się jeździło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy Lotus wygląda jak rasowy banner reklamowy. Schodek zamienił się w pochylnię, reszta bardzo podobna do zeszłorocznego modelu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lotus_e21.jpg

Niezbyt mi się podobają te czerwone akcenty, rok temu było lepiej :) Ale najważniejsze żeby bolid był szybki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie z tego co oni dzisiaj pokazali to możemy tylko malowanie potraktować jako nowe. Przednie skrzydło pewnie jakaś wersja z zeszłego roku. Nowych bajerów specjalnie nie pokarzą. Kilku sponsorów więcej by się przydało, bo te czerwone wstawki rzeczywiście nie pasują za bardzo :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rok temu czerwone były lusterka, bok przedniego skrzydła a teraz coś takiego odjebali... A co chodzi o sponsorów to zamienili miejscami Clear i Rexone :P Skrzydła z pewnością z tamtego sezonu. Dobrze że troche zakryli ten uskok, ale wciąż słabo to wygląda. Jest szansa że w przeciągu kilku lat przepisy zmienią się w takim stopniu że zostanie to usunięte?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie najbardziej rzucił się w oczy ten Burn na przednim skrzydle. Mamy już Red Bulla, Burna, brakuje zatem jeszcze Be Powera z logo Biedronki :biggrin:

Edytowane przez sharent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prezentacja nowego McLarena LIVE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ferrari w końcu jakoś wygląda sensnownie, a nie tym skokiem i kwadratem z przodu :)

Malowanie też bardzo ładne. Teraz tylko kwestia tego jak to będzie fafało po torze.

McLaren ma chyba stary nos na tym nowym bolidzie, prawda?

W necie już krążą "tajne" fotki z nowego nosa, który rzeczywiście jest nieco inny.

Zobaczymy, życie F1 w końcu się rozpędza :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ten McLaren to chyba zrobiony jest w jakiejś większej skali dla celów prezentacji... nie?

Popatrzcie jakie to bydle. Przecież to niemożliwe. Chyba, że ta kamera takie takie złudzenie, co całkiem możliwe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te tajne zdjęcie nosa McLarena to z tego co mi wiadomo wersja bez nakładki, na prezentacji nakładka była już zamocowana.

A Ferrari bardzo ładne, oby przerwało dominacje energetyka!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie większość bolidów już zaprezentowana. Bardzo podoba mi się nowe malowanie Saubera, dużo lepsze wg mnie niż obecne.

W sumie to jest to czego mogliśmy się spodziewać. Żadnej rewolucji względem poprzedniego sezonu, jedynie nosy są wygładzone i pewnie jeszcze sporo o nich usłyszymy.

Mam nadzieję tylko, że sezonik znów będzie tak wyrównany jak ostatni i walka do ostatniego toru.

Ciekawe jak HAM w nowym teamie się spisze :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie wyciągnie z bolidu najwięcej jak tylko się da. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siemka,dzis byl fajny program z testow z Jerez, zrobilem pare screenow,pozdr

e9687ff060814fefmed.jpg

7f4fd609db08f044med.jpg

b9c9a8d8b94ff893med.jpg

5e201708c30ec619med.jpg

ca2911110cb1b507med.jpg

272b2fa9c4c1b371med.jpg

bd3d31f9749ffd66med.jpg

656618bc92c7f1fdmed.jpg

077c9cb71614c7b0med.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie nie wiadomo czy F1 będzie pokazywana w Polsacie czy TV4 lub nawet Polsat Sport. Podobno od wypadku RK spadło zainteresowanie wyścigami w naszym kraju i to sporo. Po roku 2013 kończy się umowa Polsatu na transmisje. Zaczynam się martwić co będzie w 2014. Oglądanie streamingu ze Sky nie jest najlepszym pomysłem - lubi przyciąć, zwiesić się a jakość też słaba :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×