Skocz do zawartości
DaraS

FORMUŁA 1

Rekomendowane odpowiedzi

teraz spoleczenstwo jest bardzo wygodne, smsowe ,ajpadowe, komputerowe ;)

ja 30 lat temu jak wracalem ze szkoly, to rzucalem tornister i lecialem na powietrze

grac w pilke, a zima jak teraz jest -10 to na onecie pisza ze mroz siarcisty...

a 30 lat temu to wozny wylewal przed blokiem wode i sie smigalo na lyzwach i na sanki sie szlo,

na -15 - -20 to sie wtedy mowilo swierze powietrze ;)

zmierzam do tego ze dzis f1 jest ogromna kasa i (sorry) ale zawodnicy nie maja tej charyzmy

kolegow sprzed 20lat, te pierwsze 5minut dzisiejszego quali to oni by osmiali :)

pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś to jeżdzili przy niezłych ulewach, a teraz? Tor musi być suchy. Lekka kałuża to już jeździć nie mogą bo się boją o bezpieczeństwo. Parodia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na lekki deszczyk to to nie wyglada. Konkretna ulewa i Q1 przelozone o 20min, Q2 przelozone juz o 40min a moze byc dluzej gdyz zapowiadaja kolejne opady w ciagu kilku nastepnych minut. Do tego bardzo mocny wiatr!

Nie nazwal bym "dziewczynkami" ludzi ktorzy dbaja o swoje i innych bezpieczenstwo.

Nie wygląda na lekki deszczyk? Konkretna ulewa? Chyba oglądaliśmy inne relacje, bo ten deszcz był tak słaby, że po chwili zaczęli zakładać przejściówki, co przy ulewie "raczej" nie byłoby możliwe.

To co się dzieję teraz w F1 gdy pada deszczyk to jest jakaś kpina. Kiedyś nie mogłem się doczekać aby padał deszcz, szczególnie podczas wyścigu, bo robiło się ciekawie, teraz modlę się aby ani kropla nie spadła, bo zaraz wstrzymują wyścig...

A dzisiejsze twierdzenie Whitinga, coś a'la: "Wstrzymujemy restart kwalifikacji, bo nadciąga wielka ulewa" to jakieś nieporozumienie. Bo co to znaczy? Że czekają aż będzie oberwanie chmury, aby co? Wypuścić wtedy kierowców na tor? Wydaję mi się, że logiczne jest pospieszyć się aby zdążyć przed ulewą...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja myślę że powini budować zamknięte tory bo to co sie dzieje to jest parodia :rofl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śmiechu warte, mokry tor a oni przekładają... To po co są te deszczówki? Matijad dobrze mówisz, najlepiej niech zbudują dach nad całym torem to przynajmniej nie będą przerywać wyścigów przez to że deszczyk pokropi... Czyli jutro wstajemy od 1 w nocy ;D Niewie ktoś czy polsat będzie to transmiotwał (bądź sport extra) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jasne, najlepiej jak się pozabijają, wtedy będzie ciekawiej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie. A narzekacie na zawodnikow ze nie jada w takich warunkach-a jaki Oni mieli wplyw na drcyzje dyrektora wyscigu?! Zaden! Wiec nie mozna ich winic bo wszyscy by wyjechali na tor w takich czy innych warunkach, a nie dano im mozliwosci!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O 5:50 w Polsacie retransmisja Q2 i Q3. Później studio i wyścig o GP Australii W Polsacie Sport Extra Live Q2 i Q3 o 1:00. Studio o 6:00.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie to mogą zawsze być o 1 w nocy kwalifikacje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to 3 2 1 startujeeeeemyy !! :D

Kwalifikacje byly meeega ciekawe !

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Edytowane przez kaaroloo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

swietny start (zebysmy my tak startowali w malej lidze ;) ), wspaniala walka od samego poczatku, sweter znow odjezdza na kazdym kolku :(

ale alonso ladnie przeskoczyl masse, webber jak zwykle zepsul start

...swietna pogon ferrari ...go go go ;) albo sutil spowalnia sweterea albo

wreszcie ferrari na swoim godnym miejscu ze znakomitymi bolidami...

massa super ewoluowal, swietna zmiana kol alonso z trzeciej pozycji wyjechal pierwszy tuz przed nosem sutila i swetra :)

trzeba tez pochwalic sutila i jego bolid, tez duzy progres

williams zwirek i koniec wyscigu dla pastora :( takze rosberg konczy na 27ym okrazeniu awaria elektryki auta.

30okrazen i spodziewany maly deszczyk... w ktorym bardzo dobrze w quali radzil sobie hamilton w mercu

swietna walka hamiltona z alonso wygrana przez tego ostatniego, raikonen prowadzi ale byl tylko raz w picie

20 okr.do konca... alonso szaleje na pierwszym miejscu, co rusz rekordy , raikonen kombinuje zaoszczedzic jeden pit..

hamilton przez radio mowi,ze nie ma szans pojechac tak dlugiego dystansu na posrednich... zobaczymy,

force india swietne bolidy w tym sezonie, nie ma dominacji red bulla i to dobrze dla zawodow,

raikonen prowadzi i chce sie przebujac o jeden pit mniej, drugi jest alonso ze swiezszymi oponami (o 6okr.)

i 10 okr. do konca i 7 sek straty, zapowiada sie pasjonujacy pojedynek o zwyciestwo...

ups ... posrednie im dluzej tym lepiej i raikonen coraz szybszy, chyba jednak wygra...

sutil po roku przerwy bardzo udane zawody, ogolnie bardzo czysty wyscig, ani jednej kolizji.

alonso musi zaczac patrzec za siebie bo ma na plecach vettela jakies 5sek... ciagle strasza deszczykiem.

mclareny tragicznie i jest plan,ze w malezji pojada bolidami z zeszlego sezonu.

niespodzianka na poczatek sezonu ,wygrywa raikonen (lotus), drugi alonso (ferrari), trzeci vettel(redbull)

niewiarygodnie dobry bolid lotusa (24okr na posredniej)

... ach robert... to moglbys byc ty ...pozdr.

Edytowane przez listek2000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kimiiiiii !!! :D

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetny wyścig, i jeszcze lepszy zwycięzca! Brawo Kimi, oby tak to wyglądało do końca sezonu! Szkoda tylko ze Massa nie dał rady Vettelowi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry wyscig, Kimi pojechal tak jak pojechac chcial. Massa dla mnie przegrany wyscigu.. zrobili go w jajo.. on sie juz w czasie wyscigu cos plul ze czemu ale to i tak nic nie pomoglo.

Sutila za wczesnie zdjeli .. szkoda...No i Mclareny.. to bedzie porazka na poczatku sezonu... Ham wiedzial co robi przechodzac do Mercedesa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od razu widać, że nowy komentator wprowadził dużo świeżości do relacji, w ogóle inne oglądanie jest teraz, nie to co Maurycy, który świeżakowi do stóp nie dorasta. Jak zaczął się drzeć, że Hamilton ''BLOKUJE HAMULCE!'' to mało nie wypadłem z łóżka :D Ale ogólnie to pozytyw wielki dla kolesia, pomimo tego, że jeszcze trochę wiedzy mu brakuje i mylą mu się nazwiska i imiona kierowców (Fernando Massa :D )

Co do wyścigu to gratulacje dla Kimiego, bo pojechał bardzo dobrze, a także dla Sutila, nie spodziewałem się po nim tak dobrego rezultatu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, gdzie mogę obejrzeć powtórkę z wyścigu bo się nachlałem wczoraj i dopiero sie obudziłem, dajcie link jakis czy coś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie podoba mi się to że Ferrari od początku sezonu stawia na Alonso. Kiedy Massa prowadził i ściągneli Vettela i Alonso do pit stopu, to Ferrari go nadal trzymało na torze mimo słabego tempa. A gdyby zjechał od razu po nich to prawdopodobnie wyjechałby przed Alonso i Vettelem... Ale to je Ferrari, tego nie zrozumiesz...

Edytowane przez RandyOrtonRKO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na onetku jest fajna zabawa w typowanie pierwszej dziesiątki jak by kto chcial ta zapraszam piszcie na priv dodatkowe emocje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A idź ty w ... z tym onetem :P Polecam F1 Dziel Pasje, tam też jest typowanie, i osba która najlepiej wytypuje w danym wyścigu dostaje koszulke jakiegoś zespołu. Rok temu przez cały sezon były koszylko McLarena, nie wiem jak teraz :)

Edytowane przez RandyOrtonRKO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 pozytywy:

- Kimi wygrał;

- no i ten nowy komentator (nawet nie wiem jak się nazywa), wielkie miłe zaskoczenie, że nie ma tego palanta... jak on się nazywał, bo nawet już zapomniałem... Kochański?

Jeszcze niech tylko Borowczyka skasują (choć nie żebym go nie lubił, ale gubi się w tym, co się dzieje na torze) i niech wróci Sokół, a będzie dobra parka.

Edytowane przez MilczaR-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sokół nie wróci bo nie chce, gdyby chciał to Polsat już dawno by go zatrudnił. Ten nowy komentator nazywa się Grzesiu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sokół to wg mnie numer 1 jeśli chodzi o polski komentarz F1, nie ma sobie równych jeśli chodzi o jego wiedzę o tym co się aktualnie dzieje.

Odszedł z Polshity jak Ci zaczęli robić komenatarze ze studia. Stwierdził, że z amatorami bawić się nie będzie i nie dziwię mu się, dobry ruch.

Swego czasu prowadził portal pitstop.pl wraz z Cezarym Gutowskim, komentarze, materiały, itd. były na naprawdę wysokim poziomie.

Szkoda, że się ropzdało i to, ale Cezaremu podobno zaczęło również odbijać i Mikołaj się odczepił.

Teraz Sokół prowadzi portal http://sokolimokiem.tv

Sam jeździ na wyścigi, sam pisze relacje, sam prowadzi stronę, itd.

Warto śledzić, bo można się dowiedzieć wielu ciekawych rzeczy.

Co do nowego komentatora z MotoGP...to póki co jest ok, ale wydaje się być strasznie monotonny.

Niby się podnieca akcjami na torze, ale hmm...no nie ma tego czegoś :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cezary to pozuje na cwaniaka a tak na prawdę gówno wie :P Polecam profil cezarego na fejsie bo po mimo, że czasami ostre farmazony trzaska to czasami walnie jakimś fajnym newsem :P

Mikołaj konkret komentator, kwestia tylko, że z amatorami z polsatu nie ma co współpracować. Komentarz w wykonaniu Grzesia wnosi trochę świeżości, kwestia tylko czy nie zabraknie mu wiedzy w dalszej części sezonu, bo pierwszy raz to można mu wybaczyć niektóre błędy. Najważniejsze, że Boro nie mówi przez 90% czasu, bo tego kolejny rok już bym nie wyrobił.

Studio na podobnie żenującym poziomie co przez ostatnie lata. Dopóki Zientarski będzie to wszystko prowadzić będzie dalej prowizorka i zero konkretów podczas studia. Nie widzę szans na rozwój transmisji w polsacie, szczególnie że Solorz grosza nie zainwestuje szczególnie teraz i nie pozwoli sobie na ruchy bez pokrycia w finansach. Najlepszy przykład śląsk wrocław, gdzie zigi stwierdził, że wybuduje galerie ale nie dostał kredytu i już planuje się ze śląska wycofać i jeszcze na tym wszystkim nie stracić. Dalej poziom dna i 3 metrów mułu, ale ten metr w górę dzięki komentarzowi poszli :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyniki dzisiejszego shakedownu :). Wiem że to tylko testy ale cośtam pokazują :)

robson.jpg

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×