Skocz do zawartości
DaraS

FORMUŁA 1

Rekomendowane odpowiedzi

nie ma ani goraco ani ciekawie i nic z tego nie bedzie - podlinkowales rozwazania pismakow, ferrari zapowiedzialo ze nie bedzie skladac zadnych skarg.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sokolim Okiem TV

Ferrari złożyło do FIA pisemną prośbę o wyjaśnienie manewru wyprzedzenia Vergne'a przez Vettela na 4. okr. GP Brazylii.

Sokolim Okiem TV

Autosport: zdaniem FIA manewr był legalny, Vettel wyprzedził Vergne'a po minięciu posterunku sędziowskiego z zieloną flagą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz to sie nie przyznaja ze zjeb.... wyniki wyscigu i calych mistrzostw... Nie ludzilem sie nawet, ze werdykt bedzie inny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odszczekuje ; )

ale wczoraj jeszcze byla inna spiewka.

wg mnie musztarda po obiedzie - trzeba bylo skladac skargi zaraz po wyscigu.

Edytowane przez UniteD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niby tak ale w trakcie wyścigu tego nie zauważyli bo to nielegalne wyprzedzenie było widoczne tylko na onboardzie Vettela, dopiero jak kibice zrobili larum to się pewnie zainteresowali. jakby nie było mają czas do 30 listopada czy jakoś tak na składanie zażaleń.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj przychodzi do wszystkich Mikołaj i ogłasza że do startu sezonu 2013 pozostało równo 100 dni :)

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ktoś nie widział :)

https://www.youtube....h?v=lhNH1ziYKpY

Swoją drogą, to od GP Brazylii mineły tylko 2 tygodnie, a ja jestem już tak spragniony nowego sezonu...

Dla rekompensaty oglądam teraz sezon 2008, ale na długo mi to nie wystarczy :happy:

EDIT:

http://www.formula1.pl/F1_news-14837-Kubica_do_konca_roku_bedzie_wszystko_jasne.html

Bardzo ciężko mi to pisać, jednak najprawdopodobniej Robert już do F1 nie wróci :(

Jasne możecie pisać że jeszcze zobaczymy itp, ale spójrzcie na to realistycznie, już jest praktycznie po sprawie.

Mam nadzieje że nie przyjdzie nam czekać długo na następnego jedynaka w F1.

Edytowane przez RandyOrtonRKO
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Randy, kolejne bzdury i plotki...

Teraz oglądałem ostatnie wiadomości i Kubiczek dostał zgodę, żeby w samochodzie klasy WRC zamontować manetki jak w F1.

Także nie bez powodu to robi, bo gdyby wiedział, że do F1 już nie wróci to skupiłby się na sprawnej łapie tylko, a nie szkolił drugą.

Ja wierzę w jego powrót do F1 i wierzyć w to nie przestanę. A narzekacze mogą mnie serdecznie w dupsko pocałować :D

No i druga sprawa, Alonso został wybrany najlepszym kierowcą :D

http://www.formula1.pl/F1_news-14847-Alonso_kierowca_roku_zdaniem_szefow_zespolow_F1.html

Zasłużenie zresztą. Dziwi jedynie druga pozycja ciptoka swetra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że nie będą to manetki tylko manetka, tak jak ma to miejsce teraz. Zamiast zmiany biegów prawą ręką będzie zmieniać biegi lewą. Dostosują mu też czas w jakim będą biegu zmieniane żeby nie miał przewagi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem, ja słyszałem, że będzie miał te biegi na obie łapy. Jak będzie to pewnie dopiero się przekonamy jak pojedzie.

Podobno fabryczny Citroen też się już nim interesuje na przyszłe WRC :)

Ale F1 to dla niego priorytet, a przynajmniej takie sprawia wrażenie.

PS.

No, ale on przecież ma prawą łapę rozwaloną, a jedną manetkę ma teraz na lewej łapie cały czas.

Tu je foto:

robert_kubica_citroen_112012newspix470.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O to mi chodziło, i chyba to napisałem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMO jeśli wejdzie w wrc to na kilka lat a, że bardzo chciałbym powrotu do F1 to lepiej jakieś wtcc czy coś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak sam Kubica mowil jesli wybierze WRC to juz na min 2-3 lata bo zielony jest, wiec ja wolalbym go widziec na zwyklych torach jak chociaz w wtcc czy dtm czy cos innego. Inaczej mysle ze jesli wybierze WRC to lata leca, i bedzie ciezko mu wrocic kiedykolwiek do F1.

Edytowane przez underact

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

On właśnie o tym wie, że jak pójdzie w WRC to mu F1 będzie uciekać.

Ale z drugiej strony taki trening jak w WRC przejdzie to chyba nigdzie indziej.

Może jedynie w DTM, ale tam taki kierowca nie idzie na treningi.

Zastanawia mnie tylko, dlaczego nie próbuje sił w jakiś słabszych open-wheelach.

Przecież nie musi od razu wsiadać do bolidu F1, może przecież spokojnie pośmigać bolidami BMW czy Renault.

Myślę, że bez problemu by w tym stanie ogarnął nawet bolidy F3.

Może chce unikać spekulacji, bo wie, że jakby go dziennikarze zobaczyli w takim bolidzie to od razu byłoby pewne, że do F1 ćwiczy już, a teraz to wszystko takie gdybanie.

Swoją drogą przecież samo Ferrari mówiło, że utrzymuje z nim stały kontakt.

Chyba nie jest na tyle nierozsądny, żeby nie starać się o wejście do takiego zespołu.

Po prostu chce wszystko rozegrać po swojemu, jak to Kubiczek :) Byle tyle do siedzonka w F1 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś tam było, że ta jego ręka nie pozwala na jazdę na 100% w open-wheelach, a jazdy na jakimś tam procencie Kubica nie bierze pod uwagę. Woli jechać 100% w rajdach niż powiedzmy te 60-70% w wyścigach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grosjean zostaje w Lotusie.

Ja się z tego powodu bardzo cieszę. Romę to bardzo dobry kierowca, i gdyby nie te wszstkie krasze, to mógłby by nawet przegonić Kimiego w generalce. Mam tylko nadzieje że od przyszłego sezonu weźmie się w garść i przestanie kasować wszystkich na starcie, bo inaczej pożegna się z Enstone.

Edytowane przez RandyOrtonRKO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To sprawka jego manago... i jednoczesnie dyrektora zespolu...takie rzeczy tylko we Francji..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzieliście? W 2014 KERS ma być 2x mocniejszy i starczać na 33 sek. Odejmując zakręty i końcówki prostych, to niemal całą trasę będzie się jeździć z wciśniętym guzikiem. Trochę dziwne jak dla mnie.

http://f1.dziel-pasje.pl/F1_news-14895-Mercedes-Benz_zaprezentowal_silnik_na_rok_2014.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troche malo powiedziane a jak masz trasy po 1.12 jada to prawie polowa na kersie ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alonso na Twitterze w odpowiedzi na pytanie kibica o kierowcę, którego najbardziej ceni :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kto by go nie lubił? Widać, że jest przyjacielem Kubicy, mimo tego iż przez rok, wiele osób mogło (oczywiście spoza Polski) o nim zapomnieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×