Skocz do zawartości
DaraS

FORMUŁA 1

Rekomendowane odpowiedzi

zgadza sie... po slabych czasach swetera z suchych q1 i q2

widac,ze ma ustawiony bolid na deszczowe warunki i wstrzelil sie w mokre q3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kubica jest niesamowity, tak jeździć z tylko jedną sprawną ręką to jest coś. Martwi mnie trochę stan jego ręki, na filmiku poniżej (18sek) prawa ręka wygląda jak proteza :(

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień drugi.

OS9:

1. Kopecky/Dresler

2. Kubica/Baran +1,1

3. Breen/Nagle +8,7

Generalka:

1. Kubica/Baran

2. Kopecky/Dresler +1.05,6

3. Breen/Nagle +1.58,6

Robert odpadł z rajdu :( :( :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miałem pisać na sokolimokiem ale tam by mnie zjebali.

Mianowicie, co z tego że miał minuty przewagi jak się ******, znowu. Doświadczenie jak by miał, a nie ma i musi nabrać, doda mu trochę rozwagi przed kolejnym naciskaniem gazu. Co z tego że kolesie za nim jechali z taką stratą, czytałem opinie że to muszą być jakieś leszcze skoro tak ich przegonił, skoro jeden z nich teraz wygra. Kubica znowu naprawia samochód. Który to raz już? 4? 5? Sumując Kubica jest naprawdę szybki, ale to nie sztuką być szybkim, należy jeszcze dojechać do mety, a może najpierw trzeba dojechać do mety, a później sprawdzać z jaką przewagą/stratą.

Jestem fanem Kubicy i mi go brak w F1, ale wkurzały mnie wczoraj te pieprzone zachwyty, zwłaszcza Sokoła, po każdym OS i uwłaczanie umiejętności rywalom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znowu wgrali mu wirusa widzac jak ich demoluje po pierwszym dniu hm

Jak zawsze jest szkoda

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robert jest kierowcą wybitnym, on się urodził by się ścigać, co do tego niema pytań. Ale martwią mnie te jego wypadki w rajdach, to już bodajże 3 czy 4 raz na tak małą liczbe startów. Rozumiem że dzisiaj to był minimalny błąd i wypadek bez konsekwencji, ale jak tak dalej pójdzie to... No ale miejmy nadzieje że Robert wyciągnie z tego wnioski i będzie ok :) Kimi cofnięty o 3 pozycje za blokowanie, startuje z 10 pola : /

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uff dobrze ze bariera byla dobra.... rozwalilby sie na maksa, az ciary mi przeszly

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

''KUUBIKAA!'' SRUUUU!

Nie chcę być złym prorokiem i szczerze tego nie życzę Robertowi, ale ten chłop sobie krzywdę w końcu zrobi w tych rajdach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzyj sobie wywiad, poczytaj wypowiedzi... A nie kilkusekundowy filmik i razem z dramatyzującą resztą jak to Robert ma same wypadki i jeździć nie powinien..

Zwykły błąd, źle oszacował hamowanie, wcale nie cisnął tylko starał się jechać ostrożnie. Po to jeździ żeby nabrać doświadczenia i takich błędów więcej nie popełniać. A to że wybrał rajdy a nie DTM czy inne wyścigi na torze to jego sprawa, widocznie tak woli i tak mu lepiej, zna się lepiej niż my i potrafi podjąć decyzję. I zamiast marudzić i mu wiecznie krzywdę wróżyć to go wspierać powinniście i dopingować. Bo gość się podniósł po strasznym wypadku i widać że chce wrócić i wróci do F1. Ale nie zrobi tego siedząc w domu i oglądając wyścigi w TV albo grając na PS3. I pokazał że jest prze hooyem i potrafi bardzo szybko jechać. A propos jednego z postów wcześniej że nie sztuką być szybkim. Jak to nie sztuką??? To czemu Ci pozostali kolesie w dzisiejszym rajdzie którzy jeżdżą od lat, mają doświadczenie, wygrywają, znają te trasy i swoje auta, zostali wczoraj pozamiatani bez pisknięcia aż im się odechciewało. Przez gościa co jechał tam pierwszy raz, pierwszy rajd, nowym wozem, po rehabilitacji z nie w pełni sprawną ręką. A że on akurat ma doświadczenie na torze gdzie błędy bardziej uchodzą płazem bo jest miejsce i często można jechać dalej, poprawiać to dopiero się uczy jeździć w rajdach gdzie mały głupi błąd w niewłaściwym miejscu i czasie i po ptokach. I się nie poddaje, uczy się dalej i się nauczy. Bo jakby miał słuchać naszych polskich mediów i marud jak wy to by musiał spuścić głowę i dać sę siana bo stracił swoją szansę i siedzieć cicho. I najgorsze w tym wszystkim że to jego własni rodacy najbardziej psioczą i hejtują. Za granicą piszą o nim z szacunkiem i go podziwiają jak dobrze jeździ i wychwalają. Tylko my polaczki tak już mamy i lubimy...

Yves Matton, dyrektor Citroen Racing: „Robert zademonstrował wspaniałą formę i pokazał, że ma prawdziwy potencjał na asfalcie. Przyjechał tutaj głównie po to, aby zdobywać doświadczenie. Nie marnował czasu na przyzwyczajanie się do DS3 RRC i objął pozycję lidera. Teraz musi się nauczyć tej strony rajdów, która jest różna od tego, co zna z torów wyścigowych – czyli umiejętności dostrajania tempa podczas pierwszego pokonywania odcinka specjalnego. Kiedy już to sobie przyswoi, to będzie jednym z najgroźniejszych kierowców w swojej kategorii”.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzajmy, wypadki będą się zdarzać bo to część rajdowego życia. Nawet takie tuzy rajdowego ścigania jak Loeb miewają wypadki. Robert sam stwierdził, że to jego błąd, i że powinien wcześniej zahamować przed tym zakrętem. Myślę, że pod koniec sezonu gdy natrzaska w rajdówce sporo kilometrów to na spokojnie będzie dojeżdżać do mety bez takich głupich błędów. Dajmy mu czas na naukę i gwarantuję, że będziemy zadowoleni z wyników bo szybkość gościu ma niesamowitą. Ja jestem pod ogromnym wrażeniem wczorajszego dnia, bo to co pokazał niszczy wszystko.

Ładnie ujął wszystko Mikołaj Sokół na swoim blogu. Dosłownie nie zacytuję ale taki sen miała jego wypowiedź: "Łatwiej nauczyć szybkiego kierowcę bezbłędnej jazdy, niż człowieka który jeździ bezbłędnie szybkości". Także don't worry Kubica da sobie radę i nie pompujmy balonika, bo będzie pękał za każdym razem jak tylko coś mu nie wyjdzie dokładnie tak jak powinno :P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To samo miałem napisać o tym co Sokół pisał :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ech szkoda alo :( chytry dwa razy traci, trzeba bylo zjechac od razu :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No już nie ma co oglądać. Nie będę oglądał paluszka jadącego po zwycięstwo. Już czekam na wyścig w Chinach.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:rofl: myślał że po starej znajomości wymienią mu opony :rofl: Szkoda Alonso, teraz tylko czekać, jak Webberowi "popsuje" się bolid

Edytowane przez Laptok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Mark is too slow, get him out of the way."

Vettel to szmata...

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech zacznie jeździć rowerem jako kolarz. Tak trzymaj Kubica.

-_-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mozna ich nie lubic ale walka zacna ;) dodaje koloru temu wyscigowi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Mark is too slow, get him out of the way."

Vettel to szmata...

Mało powiedziane.

Ryło i zachowanie idą u niego w parze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bedzie dym po wyscigu :D

Juz widze jak przez caly sezon beda gadac o konflikcie Vettela i Webbera

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzech typów na podium i żaden się nie cieszy.

Wymowne to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyścig w miarę ciekawy, szkoda słabego startu Massy i słąbego wyścigu Kimiego. Po Alonso płakac nie będe, powiem więcej, byłem z takiego obortu spraw zadowolony bo przynajmniej Felipie nie musiał oddawać mu pozycjii... Bardzo ciekawa walka pomiędzy kierowcami RBR i Mercedesa. Tarcia w RedBullu to miód dla moich oczu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×