Skocz do zawartości
DaraS

FORMUŁA 1

Rekomendowane odpowiedzi

... dziś w nocy zaczynamy kolejny weekend z F1 :)

Grand Prix Malezji 2013

Treningi

Sesja 1 (piątek 22.03.2013 3:00 - 4:30)

Sesja 2 (piątek 22.03.2013 7:00 - 8:30)

Sesja 3 (sobota 23.03.2013 6:00 - 7:00)

Kwalifikacje (sobota 23.03.2013 - 9:00)

Wyścig (niedziela 24.03.2013 - 9:00)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, mam prośbę (do Adminów) - dałoby radę utworzyć wątek o RK, bo teraz kiedy na serio wziął się za rajdy, to fajnie by było wszelakie tego typu infa (nt Roberta) poczytać w jednym miejscu :) (bez wydarzeń z F1)

@up - serv nie odpowiada, czyli jest spory hype... ooo udało się :P

Edytowane przez Laptok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Była taka propozycja ale postanowiliśmy zostawić to w tym temacie. Robert do F1 wróci prędzej czy później ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://sport.wp.pl/l...ich,nazywo.html

http://eurosport.one...ze-na-zywo.html

http://sokolimokiem.tv/?cat=8

relacja radiowa - http://www.rallyradi...RRPOPPLAY2.html

i już po 1 OS:

Wyniki OS 1: Moya - Disa 1 (13,67 km):

1. Kubica 8:40.4

2. Kopecky 8:51.8

3. Breen 8:53.9

4. Ancian 9:04.1

...

i już ponad pół minuty po 2 OS-ach :shok:

Edytowane przez Laptok
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 OS -23,3, generalka -37,6 :)

3 OS -0,8, general -38,4. Troszkę wolniej (w porównaniu do reszty) ale nadal na przedzie :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kubica tylko zbiera doswiadczenie, a na pierwszych dwoch oesach opuszczal ze wzgledu na warunki :D

Jak Robercik na szutrch nie bedzie wolniejszy to nie wukluczone ze citroen wsadzi go do pelnoprawnego WRC, a przynajmniej na asfaltowe rajdy, bo mysle ze nie odpuszcza tytulu w konstruktorach na rzecz vw :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po piątym os RK ma już 57,7 sek przewagi na Kopeckim "Jak to pisali kiedyś dzienikarze że rober wygrywa z dostawcami Pizzy ,Kopecki to chyba Pizzy nie rozwozi :rofl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taaa, ale tłumaczyć się głupio, to potrafi... a to deszcz, a to lepszy wóz Kubka, a to źle dobrane opony, zaraz będzie narzekać, że niepotrzebnie podzielił się z Kubicą onboardem z poprzedniego sezonu :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6 OS, 6 win, -1.03,4 w generalce.

Nie mam pytań :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po 7 OS-ie Komentator: "a quickest time again" (-1,1 Kopecky) - Kubica: "yeah, it doesnt matter" :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OS7:

1. Kubica/Baran

2. Kopecky/Dresler +1,1

3. Breen/Nagle +21,6

Generalka:

1. Kubica/Baran

2. Kopecky/Dresler +1.04,5

3. Breen/Nagle +1.37,8

Kubica po 7 OS: Najlepszy czas nic nie znaczy! Dobry odcinek, pierwszy dziś całkowicie suchy i na odpowiednich oponach. Bardzo szybki odcinek, nie był idealny dla naszego samochodu. Teraz czeka nas ostatni odcinek, to długi dzień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I 8, ostatni dziś OS wygrany przez Roberta :)

OS8:

1. Kubica/Baran

2. Kopecky/Dresler +2,2

3. Breen/Nagle +13,2

Generalka

1. Kubica/Baran

2. Kopecky/Dresler +1.06,7

3. Breen/Nagle +1.51,0

Kubica: Dobry dzień. Na ostatnim odcinku było ciasne skrzyżowanie, zaciągnąłem ręczny i oparłem się tyłem o dom. Musiałem cofać, straciłem 10-12 sekund. Jutro dalej chcemy jechać swoim tempem i zobaczymy, jak będzie.

Czy ktoś ma jeszcze jakieś wątpliwości odnośnie tego że ten gość jest kierowcą wybitnym? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

On jest niczym jak robot, komputer tylko czasami mu sie wkradnie jakis wirus ;p

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie taki jest. Jest piekielnie szybki i przychodzi mu to naturalnie. Czymkolwiek by nie jeździł.

Wiem że to gdybanie co by było gdyby i tak dalej, ale aż żal ściska co by Robert wyprawiał w obecnym Lotusie... Przez całą jego karierę w F1 nie miał lepszego wozu na tle stawki niż teraz ma Kimi. I może zabrzmię jak fanboj (mam to gdzieś) ale jestem przekonany że jakby wsiadł z Vettelem do tej samej fury (zakładając sprawną rękę) to by go pozamiatał aż miło. Jestem też przekonany że wróci do F1 i jeszcze tam namiesza. Od wypadku w to wierzę i póki co wszystko idzie w tym kierunku.

Forza Robert!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kubek to dla mnie numer 1 wśród kierowców F1 z tej epoki, nawet sam Alonso uważa go za jednego z najlepszych.

To co wyprawiał tym zardzewiałym BMW i średnim Renault to była magia dla mnie.

I również uważam, że gdyby dostał tego Lotusa i trzymaliby formę bolidu, to majster byłby w zasięgu.

Taka okazja przeszła koło nosa...i to boli najbardziej :( Jak się dowiedziałem o wypadku, a potem zobaczyłem Lotusa z początku sezonu, to normalnie się płakać człowiekowi chciało.

Dopracował bolid z majstrami w garażu i udało im się zrobić świetną konstrukcję pod niego. Potem go zabrakło i wszyscy widzieli jak to się skończyło.

Sweterek ma farta, że dostaje świetny bolid dopracowany do granic możliwości, a często nawet i to mu nie pomaga.

Myślę, że jego to nawet Sutil czy Kovalainen by pozamiatali w takich samych bolidach. Dla mnie on jest zwykłym średniakiem, który po prostu ma dużo szczęścia i tyle.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że kartingi nie mają tu nic do rzeczy ale pamiętam, że kiedyś był zorganizowany taki turniej. Do jednakowych jednostek wsiedli Kubica, Vettel, Shumacher, Sutil i ktoś jeszcze. Z tego co pamiętam to Robet był drugi a Vettel ostatni, już nie pamiętam kto wygrał ale to może o czymś świadczyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na Eurosporcie zaczyna się relacja z pierwszego dnia rajdu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sweterek ma farta, że dostaje świetny bolid dopracowany do granic możliwości, a często nawet i to mu nie pomaga.

Myślę, że jego to nawet Sutil czy Kovalainen by pozamiatali w takich samych bolidach. Dla mnie on jest zwykłym średniakiem, który po prostu ma dużo szczęścia i tyle.

Przejrzyj wyniki z jego debiutanckiego sezonu w Toro Rosso i zobacz sobie kto kogo i jak bardzo pozamiatał.

O ile mi wiadomo, Weber również nie daje Vettelowi rady. Ale wiadomo, że przecież bolid jest budowany wyłącznie pod Vettela a Webber to zwykła pipa, wiec to o niczym nie świadczy.

Edytowane przez sharent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

q3 zagrozone ;)

zaczal padac deszcz

tam temperatura powietrza spadla do 32 st.

...a ja z lopata i snieg odgarniam :(

Brawo Massa! Jutro szykuje sie swietny start...

aczkolwiek Massa nie lubi deszczu...

Edytowane przez listek2000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

będzie dobry wyścig, o ile Charlie nie przerwie widowiska z powodu kałuży na torze

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli będzie padać to Vetel wygra, jeśli będzie sucho przez większą część wyścigu to będzie 8:). mam nadzieje że będzie sucho

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×