Skocz do zawartości
DaraS

FORMUŁA 1

Rekomendowane odpowiedzi

Polsat może mnie w dupe pocałować. Łaski nie robią. Jest RTL na którym są świetne transmisje. Reklamy w trakcie jakoś się przeżyje.

Poza tym logiczne było że zainteresowanie spadnie. Przecież większość to tacy slomiani fani, co to nawet nie wiedzą ile bolidów w stawce jedzie. Tak samo jak z Małyszem było.

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzmy sobie szczerze, gdyby oprócz samego wyścigu studio było fajne i wnoszące ciekawe materiały, typu wywiady z piątku, po Q i po wyścigu, jakieś reportaże czy to z fabryki czy z jakiś eventów na których bolidy F1 się pojawiają, to na bank oglądalność byłaby większa. Na dzień dzisiejszy pozostali fanatycy którzy i tak by wyścig obejrzeli nawet gdyby nie było transmisji w żadnej naszej TV.

Dają gówniany program i się dziwią, że sama transmisja nie daje takiej oglądalności jaką by oczekiwali, ale tak na prawdę nie zrobili nic żeby tą oglądalność zwiększyć, żeby zarazić ludzi którzy oglądali F1 tylko dla Kubicy bakcylem oglądania wyścigów.

No ale czego my możemy oczekiwać po polskich stacjach w których ciężko znaleźć program warty obejrzenia, już nie mówiąc o dobry studiu sportowym, TVP wiedzie prym w jakości komentarza i studia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polsat może mnie w dupe pocałować. Łaski nie robią. Jest RTL na którym są świetne transmisje. Reklamy w trakcie jakoś się przeżyje.

...

na polsacie przynajmniej w HD było

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzono, że Robercik nie chce jeździć w DTM, więc pozostanie nam tylko patrzeć na tabelki z czasami po każdym OSie....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktorys z "angoli" wie moze przypadkiem czy na sky spotcie przez caly tydzien sa relacje z testow? Bo wczoraj na zatoce piratow trafilem na relacje ze wczorajszego dnia i byla ona niby live, ale do konca nie doogladalem i nie wiem czy do konca beda robic te lajwy.

Powien wam, ze banan na mordzie jak zobaczylem bolidy na torze :)

Edit: Macie link powinno działać :P Zobaczycie bolidy w akcji, niestety tylko 15 minut z 2 godzinnego materiału ale zawsze coś :P

https://www.dropbox.....x264-w4f.mp4?m

Edytowane przez KOWI
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kubica będzie jeździł w WRC 2 - potwierdzone info :) Nie będe dyskutował nad słusznością tej decyzji, ponieważ Robert sam wie co jest dla niego najlepsze. Niesmak pozostaje ale cóż zrobić... W tym momencie nie widzę już szans na powrót do F1 :(

A co do Polsatu, to z otwartego mogą zabrać byle by na Sport Extra zostawili :) Poza streamami, nie mam jak odbierać sygnał z innyhc kanałów, także jeżeli F1 zniknie z polskiej TV to trzeba będzie się męczyć z tą tragiczną jakością na necie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym roku Polsat zostaje z otwartą transmisją z kwalifikacji i wyścigów. Nic sie nie zmienia, czyli będzie stara bida ze studiem i konkursem sms gdzie nagrodą jest program antywirusowy... Ale przynajmniej wyścig będzie w HD. Ciekawe co nas czeka w przyszłym roku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajnie tylko poziom tego calego cyrku bedzie penie jeszcze nizszy niz w poprzednich latach. Jedyne co mozna pochwalic to brak reklam, ale nie powiedziane, ze ich nie wrzuca w niedlugim czasie.

Nie liczcie na pewno na wyscigi "live" gdy beda w amerykach, bo start o 18 to juz niszczenie ramowki i trudne sprawy nie beda mogly poleciec.

F1 juz tylko sami pasjonaci ogladaja w naszym kraju, a poziom studia i relacji nie przyciagnie nikogo bo poziom dna i 40km mulu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale co tu się dziwić? Pasjonatów F1 w Polsce jest malutko. Ilu się interesuje? Na pewno nie więcej, niż co 70 Polak (walę na oko), a nie zdziwiłbym się, gdyby to był co 100 Polak, a z tego połowa nie zasiądzie przed TV, by obejrzeć transmisję.

Nikt nie będzie przecież odpierniczał super studia F1 w polskiej TV tylko dla garstki ludzi. Przyciągać mogą widzów bardziej znane stacje telewizyjne, niemieckojęzyczne, hiszpańskojęzyczne, bądź angielskojęzyczne. Choćby z tego forum wiem, że nawet Polacy oglądają tamtejsze transmisje, mimo że są one także w polskiej TV. Gdyby pojawiło się super studio F1 w polskiej TV, to tylko Polaków by przyciągnęła, ze względu na język, a reszta świata zostałaby tam, gdzie jest cały czas. Tak więc wielu widzów i tak by nie było, nawet jeśli pozyskaliby nowych.

Nawet dodam, że dziwie się, iż F1 leci w otwartym Polsacie.

Edytowane przez MilczaR-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz to juz po rybkach, nawet rewelacyjnym studiem nie przyciagna takiej ogladalnosci jaka zapewnial im Kubica. Postawili na miernosc wtedy i teraz wszystko wychodzi. Gdyby w okresie boomu na kubice zorganizowali to wszystko tip top z zajebiscie ciekawym studiem to na bank duzo wiekszy procent ludzi pozostalby przy F1 po wypadku kubicy.

Gdzies ostatnie czytalem statystyki polsatu i chyba rzucili liczba 180 tys ludzi ogladajacych F1. Nie dziwne, ze zamiast gp kanady wola walnac szklana pulapke w przeciagu ktorej na spokojnie rzuca 45 minut reklam, plus ogladalnosc bedzie 10 razy lepsza.

Za rok to pewnie polsat sport news bedzie grany i o hd raczej bedzie mozna pomazyc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pilotem Roberta będzie Maciej Baran i startują z numerem 5 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W przeciwieństwie do lat poprzednich, w tym roku dość szybko mi mineła ta przerwa :D Nie mogę się doczekać treningów, kolejny rok z rzędu trzeba wcześnie wstać, monsterek w dłoń i oglądamy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
‎"Nie wykluczalbym mojego powrotu do F1. Wrecz przeciwnie. Moze to sie stac szybciej niz niektorym sie zdaje. Na dzien dzisiejszy nie wiadomo kiedy i czy bedzie to mozliwe ale ja jestem dobrej mysli"

RK mowi tez ze na niektorych torach juz moglby jezdzic, a na innych brakuje. Powiedzial tez ze wystarczyloby poszerzyc bolidy o 10 cm i byloby znacznie latwiej.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grand Prix Australii 2013

Treningi

Sesja 1 (15.03.2013 2:30 - 4:00)

Sesja 2 (15.03.2013 6:30 - 8:00)

Sesja 3 (16.03.2013 4:00 - 5:00)

Kwalifikacje (16.03.2013 - 7:00)

Grand Prix Australii - Wyścig 1 z 19 (17.03.2013 - 7:00)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tu polsatowska rozpiska :)

Plan transmisji przed GP Australii:

15.03.13 (piątek)

Polsat Sport Extra 4.50 I sesja treningowa

Polsat Sport Extra 6.30 II sesja treningowa

16.03.13 (sobota)

Polsat Sport Extra 4.50 III sesja treningowa

Polsat Sport Extra 6.00 studio i kwalifikacje

Polsat 6.30 studio i kwalifikacje

17.03.13 (niedziela)

Polsat Sport Extra 6.00 studio i wyścig GP Australii

Polsat 6.30 studio i wyścig GP Australii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

konferencja Kubka przed startami w rajdach

a co do pilota, od razu widać, że to facet z Cohones :)
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To samo miałem właśnie wkleić. Z Robertem się dogadają wyśmienicie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie się oglądało dzisiaj po tak długiej przerwie ;D O wynikach narazie nic się nie będe wypowiadał bo to tylko treningi. Warto jednak odnotowawć dużą degradacje opon, obawiam się że troche przesadzili no ale... No i nowy komentator (komentuje MotoGP gdyby kogoś dziwiły ciągłe nawiązania do SBK i MotoGP). Podoba mi się jego styl, tylko troche przesadza z tą wymową angieslkich imion i wyrazów, kto oglądał wie o co mi chodzi. A co się stało z Maurycym?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmiana komentatora chyba wyjdzie transmisjom na dobre. Podobały mi się te jego emocjonujące wypowiedzi jak ktoś wpadł w poślizg lub wyjechał poza tor.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie powiem calkiem spoko tan komentarz wyszedldzisiaj. Oprocz kilku bledow typu " Rory Brown" to bylo niezle. Boro w roli drugoplanowej sie sprawdza. Co prawda gosciu rzucony na gleboka wode, bo on raczej motocykle niz F1 ale lepszy on niz Maurycy.

Nie zmienia to jednak ogolnej oceny, bo brakuje mi relacji z paddocku. Jutro zobaczymy czy studio bedzie dalej takim samym chlamem jak przez ostatnie lata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś wspominali o wywiadzie z bodajże Sutilem tak więc może coś sie zmieni w tym temacie :) Mogliby wysyłać małą ekipke na wyścigi niech robią jakieś reportaże, no ale to polsat więc na co tu liczyć...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ech lekki deszcz i juz dziewczyny wydygane...

wowwww scigaja sie na quali... :)

Edytowane przez listek2000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na lekki deszczyk to to nie wyglada. Konkretna ulewa i Q1 przelozone o 20min, Q2 przelozone juz o 40min a moze byc dluzej gdyz zapowiadaja kolejne opady w ciagu kilku nastepnych minut. Do tego bardzo mocny wiatr!

Nie nazwal bym "dziewczynkami" ludzi ktorzy dbaja o swoje i innych bezpieczenstwo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×