Skocz do zawartości
DaraS

FORMUŁA 1

Rekomendowane odpowiedzi

Co się dzieje z Ferrari :( Masakra dla mnie...jestem w szoku...nie spodziewałem się, że może być aż tak źle.

Już nie mówię o wypadnięciu Alonso, bo to się zdarza, ale Massa i jego pozycja mnie dobiła.

Zobaczymy jutro jak będzie wyglądać tempo wyścigowe, ale z tego co mówili to bolid strasznie będzie zjadał opony.

Ehh...nieciekawie...albo ostro biorą się za poprawki bolidu, albo kolejny sezon do odstawki pójdzie, co mam nadzieję, że się nie stanie.

Co do reszty stawki to nowi zawodnicy bardzo ładnie się spisują. Może jeszcze coś zawalczą w trakcie sezonu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to karuzela ruszyla....

Jestem zbudowany Lewisem H. :) Ten typ bolidu mu pasuje... autko lata dupskiem az milo :) ze Kimi sobie nie dal rady to jestem zdziwiony... w rajdach on w zasadzie tylko bokiem jezdzil.

Vettel i Webber daleko, jednak do konca bym ich nie skreslal... Natomiast duzo namieszac moze Mercedes. O ile Rosberg to wg mnie zawodnik nie na mistrza to jednak Szumi pokaze pazurek :)

Szykuje sie fajny wyscig...

ps...

Czy jest tutaj ktos to oglada wyscigi na Sky ?? Ja bowiem Sky-a nie mam i jestem zdany na zywy streaming... z polskim komentarzem. BBC bedzie pokazywalo tylko kilka wyscigow w sezonie wiec jestem zniesmaczony.... Borowczyk niestety jest fajny na 5 minut w filmiku na yt ale cala godzine z nim to ja nie dam rady....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na podstawie pierwszych kwalifikacji można domniemywać, że sezon będzie ciekawy i być może ( w końcu ) bez dominacji Vettela.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szykuje sie ciekawy sezon bez dominacji Redbulla .Mam nadzieje ze walka o mistrzostwo będzie sie toczyła do ostatniego wyścigu. Jutro zobaczymy vettela czy potrafi jezdzic na innych pozycjach niż 1 i 2 :spiteful: Szkoda że Ferrari tak słabo i jak zobaczyłem Groesjana na 3 pozycji to sobie pomyślałem co by Kubica wyprawiał z tym bolidem gdyby nie ten wypadek...

Edytowane przez babciakundzia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kubiczek już w tamtym sezonie by zwojował stawkę, bo bolid na początku 2011 był wręcz genialny.

Potem dali dupy, bo zabrakło Kubicy i nie wiedzieli w ogóle jak go rozwijać, bo największy mózg zespołu leżał w szpitalu :(

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ferrari słabiutko - i gdzie w tym wszytskim byli rodzice ja się pytam ? :happy: Jak tak dalej pójdzie i Kubica wróci w przyszłym roku to znowu dostanie bolid ze środka stawki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym się jeszcze wstrzymał z ocenieniem formy Ferrari i Red Bulla do zakończenia jutrzejszego wyścigu, wtedy tak naprawdę przekonamy się co drzemie w tych bolidach i o jakie cele będą walczyć w tym sezonie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znając talent Christiana Hornera, nawet po nieudanym weekendzie dla Red Bulla, cały zespół będzie wyciągał wnioski. Zresztą wszyscy tak będą robić. Im stawka będzie bardziej wyrównana, tym ciekawsze będą wyścigi. Ileż można patrzeć jak non stop PP i wyścig wygrywa jeden kierowca. Ale jak to się mówi ....... pożyjemy - zobaczymy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kwalifikacje super! Podwójnie, bo wreszcie wracamy do F1 i jak widać troszkę się będzie działo w stawce.. Szkoda bardzo ALO, bo MAS, to powinien ze wstydu nie opuszczać hotelu do końca weekendu. Świetna forma Mercedesa i fajnie również widzieć HAM w dobrej dyspozycji. Jutro będzie piękny wyścig mam nadzieję.

@Siekier ja dzisiaj w pracy oglądałem tutaj http://transmisjemeczy.bnx.pl właśnie streaming ze SKY'a. Akceptowalna jakość i dobry komentarz.

Edytowane przez NERVUS_PL
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nervus - tobie działa ten link który podałeś ? Mnie wyskakuje tysiąc reklam, w okienku playera wkółko tylko ładowanie "porszę czekać". I czy oprócz transmisji wyścigu jest też relacja z pitlane tuż przed ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żadnych wrażeń po wyścigu? Niemożliwe :P

Dla mnie start i ogólnie cały wyścig bardzo fajny. Podobało mi się to, że stawka jechała blisko siebie cały czas, nie było jakiejś masakrycznej przewagi ze strony pierwszego, itd.

Ferrari z Alonso jakoś dawało radę, ale miałem w niektórych momentach wrażenie, że forma w przypadku bolidu i Alonso nie zmieniła się od 2011 ani trochę.

O Massie się już nawet nie wypowiadam, bo w niektórych momentach miałem wrażenie, że po prostu chłopina się już wypaliła doszczętnie i tylko się męczy na tym torze.

W ogóle te dwa bolki na polsacie to masakra. Stoi bolid na środku prostej startowej, a oni podniecają się, że SC wyjechał, co było logiczne...

Zresztą ich wpadki to można omawiać pół dnia i nocy :)

Czekamy na następny wyścig teraz :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyścig ciekawy. Szkoda grosjeana i maldonado. Massa to sie po tym wypadku na wegrzech otrząsnąc nie może.Jedzi fatalnie. Niestety Vettel jednak nie ma tak słabego bolidu i napewno będzie grozny w tym sezonie. Trzeba pamiętac ze to początek sezonu i wiele sie moze jeszcze zmienic. Trzeba poczekac na wyścigi europejskie bo wtedy się zacznie walka.

W ogóle te dwa bolki na polsacie to masakra. Stoi bolid na środku prostej startowej, a oni podniecają się, że SC wyjechał, co było logiczne...

Zresztą ich wpadki to można omawiać pół dnia i nocy :)

Borowczyk to jakis erotoman chyba. Maurycy coś tam mówi o wyścigu, pokazuja nicole albo inna dziewczyne a borowczyk odrazu mu przerywa i sie podnieca. Odrazu ciśnienie mu podskoczyło. On chyba zna wszystkie dziewczyny z padoku :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

On zna nawet kibiców na trybunach, kogo by nie pokazali w Paddocku to on wie wszystko o nim :P

Czasami mam polew, że jak pokazują kibiców to zaraz zacznie wymieniać wszystkich z imion.

Ale z tym podniecaniem się to masz race. Maurycy coś tam gada nawet od rzeczy, wyścig się zaraz zacznie, a ten pieprzy o jakimś babsztylonie...

Kogo to obchodzi...Niszczy atmosferę takim pierdzieleniem bezsensownym...Zresztą czemu ja się dziwię w sumie...Już tyle lat go słucham...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maurycy coś tam gada nawet od rzeczy, ...

Maurycy dzisiaj palnął, że tor w Melbourne jest najbardziej paliwożernym w całym kalendarzu F1, a ja przynajmniej na jednej ręce mogę policzyć tory z większym zużyciem paliwa, a nawet o wiele większym.

Chłopaki czasem pieprzą od rzeczy. Maurycego to wywaliłbym na kopach, ale Borowczyk? Kto go zastąpi? Nikt nie pasuje do komentowania F1, jak on. Tęsknię za duetem Borowczyk - Sokół.

Edytowane przez MilczaR-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sokół był najlepszy bez dwóch zdań. Co do wyścigu to widać ze Vettelowi nie pasuje taka charakterystyka bolidu. Ujawniła się też dziura w przepisach kiedy szwab zjechał do pitu pod SC i jechał w nim szybciej jak stawka po torze. Dzięki czemu skurkowany znalazł się na drugim miejscu.

Generalnie wrażenia pozytywne, Button którego lubię wygrał no i redbull nie jest aż taki szybki jak w zeszłym roku. Dziwi tylko forma Ferrari, strasznie wolny bolid mają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem Mikołaj Sokół pomimo wielkiej wiedzy o F1 jest zbyt sztywny i nie nadaje się do prowadzenia relacji, tak samo jak Maurycy. To są goście którzy śmieją się żadziej niż prezes Kaczyśnki i biora wszystko za bardzo na serio... Gdyby w Polsce była ekipa pokroju BBC albo SKY to bylibyśmy w wyścigowym niebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie wyścig się bardzo podobał, te nocy jakoś bardzo nie przeszkadzają, no może tylko w Renault tzn. Lotusie.

Cieszy mnie, że McLaren od początku ma dobrą formę i mam nadzieję, że wygrają ten sezon, który z kierowców zdobędzie tytuł jest mi obojętne, ponieważ obu lubię tak samo.

Nawet jak Red Bull pokaże rogi i dalej Vettel wygra mistrza to chyba świat się nie kończy (no właściwie ma się skończyć, ale...). Jak kiedyś Schumacher wygrywał to się nikt go nie czepiał, że wygrywa :)

Mimo wszystko liczę na McLarena, szkoda Ferrari, kierowcę mają dobrego (Alonso, bo o Massie nie wspominam). Mam nadzieję, że w tą niedzielę podniosą się z dołka.

Duet Kubica i Alonso rozgromiłby stawkę, bolid rozwijał by się w zaskakującym tempie. Czekam aż Kubica powie w końcu parę słów w jakimś wywiadzie, bo na razie nikt nic nie wie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nervus - tobie działa ten link który podałeś ? Mnie wyskakuje tysiąc reklam, w okienku playera wkółko tylko ładowanie "porszę czekać". I czy oprócz transmisji wyścigu jest też relacja z pitlane tuż przed ?

Działa :D Ale tylko dokładnie w czasie transmisji. Reklamy wyskakują, ale nie gdy masz na pełny obraz. Akurat te kwalifikacje leciały na kanale 10 właśnie ze SKY'a z komentarzem D. Hilla. Ogólnie, jak na polowe warunki w pracy, to było OK.

Wyścig nawet fajny, ale bez fajerwerków. W czołówce ciasno i dość wyrównanie. Fajnie, że RBR musi się trochę napocić. Ogólnie bardzo mi się podoba zachowanie bolidów bez tych dmuchanych dyfuzorów. Przypomina mi się jazda w F1 2010 bez TC ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry filmik, myślałem że to będzie tylko sezon 2011.

Mimo, że wsio już widziałem to i tak fajnie znów to obejrzeć, z Webbera mam największe śmiechy zawsze jak siedzi na tym krześle w środku i nie wiem co robi z rękami :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobre dobre :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

-Kimi, you missed the presentation by Pele.

-I was having a sh*t. :laugh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś wie co Weber miał na myśli patrząc na te ręce? :) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lotus daje radę póki co :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×