Skocz do zawartości
Emir

Need For Speed: Undercover

Rekomendowane odpowiedzi

ja byłbym ale o 21szej więc jak coś to napisz do mnie na PSN.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest jeszcze ktos chetny na trofea? ^^

Na serwerach po prostu pustka, ludzka rasa tam chyba wyginela... nawet 1 meczu nie moge zagrac online

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SzymsonPL ja mam platynke ale jak jest ktoś komu wydaje się że potrafi jeździć zapraszajcie udowodnię że się mylicie (nie jestem mistrzem jestem uniwersalny) gdyby była grubsza gra piszcie można dodawać do znajomych w tytule piszcie nazwę gry czy coś (nie podkładam się żeby ktoś zdobywał trofea)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi czy mieliście taki przypadek że po aktualizacji gry do bodajże patcha 1.03, zawieszała się i była konieczność resetu konsoli???, bez patcha undercover łapie delikatne klatkowania, zaktualizowałem i już się cieszyłem że chodzi zajebiście a tu taki bubel, gram kupe lat i dlatego gołym okiem dostrzegam klatkowania tym bardziej w ścigałkach. Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Aby trofea się uaktywniły trzeba skasować obecny profil a następnie założyć nowy ? Jak np. W Uncharted.

Edytowane przez Kaisus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy ktos jeszcze bedzie w stanie pomoc przy trofeum na 7 graczy ? Bo na serwerach chyba nigdy nie znajde tylu osob aby cos ugrac :/ Brakuje jeszcze tylko tego jedgo trofa. Bede wdzieczny za pomoc, z terminem sie dostosuje.

Nick na PSN: MosiuSR

Z gory dzieki za pomoc i jakis odzew bo juz nie mam sily do tego :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super :) Czy jutro godzina 21 bedzie odpowiednia ? Prosilem tez juz na innym forum i tam juz padla taka godzina. Dzis o 21 bylo ok 6 osob wiec moze jutro by bylo podobnie i by sie cos udalo zdobyc w wersji policjanci i zlodzieje, tak chyba bedzie najszybciej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzieki za chec pomocy :) Postaram sie jeszcze zalatwic kilka osob.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Narazie to ja wysle zapro na psn, bo nie wiem czy uda mi sie tyle osob zebrac na dzis :/ Nie wiem jak mam to zrobic, ciagle mi brakuje osob :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Mam dziwny problem z grą... Otóż wczoraj dorwałem z powrotem grę od brata. Gram...Gram...Gram. I gra nie zachwyca... Mnóstwo bugów a trasy są cały czas czytane z płytki i są widoczne opóźniania... No ale dobrze, jakoś to zniosę. Ale przechodząc karierę dalej, nagle strasznie zwiększył się poziom trudności i nie mogę wygrać wyścigu ! Jest to dosyć dziwne. Czytając wasze komentarze że gra jest tak prosta iż można ją wygrać z zamkniętymi oczami a wjechanie w autko nie ma wpływu na wynik. Otóż u mnie jest kompletnie na odwrót... Rywale jadą perfekcyjnie, moje małe potkniecie lub wjazd w inny samochód kończy się restartem wyścigu... Innego wyjścia nie ma. Przeciwnicy są również bardzo agresywni... Jadę sobie normalnie z max prędkością (280km/h -.-) i nagle z tyłu dogania mnie jakiś przeciwnik, i po prostu mnie taranuje po czym również pozostaje mi tylko restart wyścigu... Nie mam pojęcia co jest... Czytając wasze komentarze to jak bym grał po prostu w inną grę. Mam obecnie 41% i wyścigi są tak trudne że nie da się ich przejść...

Czy to możliwe że aktualizacja do 1.03 zmieniła tak grę ?

Proszę o pomoc...

Edytowane przez Kaisus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam to samo dlatego nie gram w ten badziew :P Jak uderzam w samochód przeciwnika to nic, on lekko puknie w mój i ląduję gdzieś na bandzie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam to samo dlatego nie gram w ten badziew :P Jak uderzam w samochód przeciwnika to nic, on lekko puknie w mój i ląduję gdzieś na bandzie.

Totalna masakra...

Dzięki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam,moze ktos wie czy jeszcze jest Dzien spolecznosci w NFS, chodzi mi o pucharek w NFS Undercover to te Active Community Member.prosze o pomoc dzieki

domin3112pl.png

Edytowane przez dominik3112

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te dni społeczności odbywały się kiedyś, ale teraz do zdobycia tego trofeum wystarczy ukończyć dowolną grę w multi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki wielkie a bys byl tak dobry i mi pomugl w trofeach online,diodam cie do frend listy oki daj znac dzieki

domin3112pl.png

Edytowane przez dominik3112

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie może, czy do tej pory gra została załatana? Czy już nie ma błędów itp.

Edytowane przez jedras96

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie może, czy do tej pory gra została załatana? Czy już nie ma błędów itp.

Masakra. Nie kupuj bo nie pograsz, przeciwnicy jadą perfekcyjnie przez co przejdziesz ledwo 50% gry dalej dostajesz kurwicy. Cię po przetarciu przez mur wywija na wszystkie strony a przeciwnicy jadą dalej jakby nigdy nic...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha, no dzięki, pewnie sobie daruję xd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha, no dzięki, pewnie sobie daruję xd

Nawet nie myśl o tej grze ;D Szkoda nerwów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomyslalem o tej grze bo mam ochote na scigalke a ta kosztuje doslownie grosze, ale po przeczytaniu Kaisusa troche sie przestraszylem, faktycznie taka lipa i lepiej sie nie zblizac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×