Skocz do zawartości
Emir

Need For Speed: Undercover

Rekomendowane odpowiedzi

Nfsy skonczyły się na Udergroundzie, po UG już żadnego nie kupiłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli tylko u mnie "czasami" sie zwiesza ?

Mam PL wersje gry i PS3 80GB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Postanowiłem wyrazić swoją opinię o Undercover.

Po piersze grę kupiłem dwa dni temu i już mam 71% ukończenia, a grałem w nią jakieś 10 godzin łącznie. Więc gdzie te obiecywane 24-25 godzin to nie wiem...

Jak już ktoś wspominał ruchu ulicznego praktycznie nie ma. Jakieś większe skupisko aut występuje tylko na autostradzie podczas Highway battle. O AI to nawet nie będę pisał, porażka (zarówno cywilni kierowcy jak i policja).

Grafika... No cóż, auta wygladają ok, miasta też mogą być. Jednak wg mnie nie jest dopuszczalne, że masz 5 kilometrów prostej drogi przed sobą, pędzisz 300km/h i widzisz jak samochody na drodze pojawiają się znikąd. Ponadto kilka razy widziałem jak znikła tekstura, coś się załamało itp.

Co do samej rogrywki to jest monotonna i nudna. Niestety, wszystkie  wyścigi są do siebie podobne, wciąż to samo. Naprawdę, po dwóch dniach już mnie to znudziło...

Niedopuszczalne są chwilowe zwiechy, tragedia poprostu. Dzieje się to w różnych momentach, nie zaobserwowałem jakieś reguły. Wychodzi na to, że tak się śpieszyli z wydaniem gry, że poprostu nie przetestowali wszystkiego albo wydali ją i błędy będą poprawiać patch'em. Działanie mapy GPS to kolejna porażka. Nie zrozumiem dlaczego mapa ładuje się tak długo (kilka sekund).

Co do fizyki jazdy to hmm... Jest dla dzieci. Na początku próbujesz używać hamulca, ale później dostrzegasz, że walenie w ściane na full speed bardziej się opłaca. Zniszczenia? Nie wiem po co są... Odpadnie maska, bagażnik się otworzy, odpadnie przedni zderzak i tyle. A i tak stanie się to kilkukrotnym i porządnym dzwonie. Poza tym rozumiem, że quattro w audi jest fajne, ale żeby wejść w ciasny zakręt przy 200 km/h???

Chciałbym zwrócić jeszcze uwagę na to, iż kasa jaką zarobisz w grze nie starczy na kupienie furek jakich chcesz i ich tuning. W Underground kupowałeś co chciałeś i tuningowałeś jak chciałeś. To była frajda. A teraz z tego co widzę, to możesz kupić parę (dosłownie) aut i je stuningować. A za resztę... możesz zapłacić poprzez PlayStation Store ;-) Przesada.

Ogólnie, jak macie dzieci to im kupcie. A jak wymagacie czegoś od gry to ten tytuł sobie darujcie. Ja żałuję, że wydałem na tą grę kase.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem kupić tą grę, ale po twej wypowiedzi chyba zrezygnuję. Dzięki za długą i wyczerpującą wypowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w to zagram, tylko jak wyjdzie jakaś poprawka, sam nie kupię, pożyczę, tak sobie postanowiłem :) Jak dobre wyścigi to GT5 ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacinki to chyba kazdy ma...

Ale czy komus tez sie zdarzało crash gry ?

Mi (mam 70% gry ) 2x po wyjsciu z salonu samochodowego zwiesilo calkowicie gre . Czarny obraz jakies dzwieki tam byly ale pad nie odpowiadal i zostawal tylko res konsolki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale czy komus tez sie zdarzało crash gry ?

U mnie ani razu nie było crashu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myslalem, ze tytulem Undercover wroca wspomnienia z Undergrounda, ale czytajac Wasze opinie widac ze nie warto, a do wczoraj zanosilem sie z kupnem tego NFSa:/. Pro street tez porazka jak dla mnie. Zaluje ze tyle kasy poszlo sie ..... bo kupowalem w ciemno(kupujac ps3) z mysla, ze NFS to jest konkret. Rozczarowanie boli do dzis:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze ten golf po tuningu co veyrona wyprzedza heh Bravo EA teraz wiemy ze was bardziej od dobrej gry interesuje KASA ! Zrobią badziewie i wychdza z zalozenia ze zawsze ktos to kupi a model jazdy to ooo jezus maryja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze ten golf po tuningu co veyrona wyprzedza heh

Mnie też rozłożyło na łopatki i dobiło całkiem, kiedy zasuwałem veyronem 360km/h a tu dochodzi mnie policyjny SUV i jeszcze wyprzedza bez problemów. Nie wspomnę o tym, że nawet jak Cię trąci z tyłu przy tej prędkości to wpadasz tylko w lekki poślizg. Ehh, rozczarowanie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam na wstępie  ;)

Od 2 miesięcy jestem posiadaczem PS3, wcześniej nigdy nie grałem na konsolach tylko na PC  8) Zakupiłem NFS:Undercover gdyż zawsze lubiałem pograć we wcześniejsze wersje ! Niestety gra jest przeznaczona chyba tylko i wylącznie wielkim fanom tej serii, ponieważ nie urzeka niczym  ::) No ale cóż mam tą grę przechodzę ją cierpliwie i czasami pogram online można przeżyć  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos wie jak stworzyc nowy profil zeby mogly grac 2 rozne osoby? Ja tej opcji nigdzie nie widze ;( i jak grac w dwie osoby na raz?? :(

Edytowane przez MargaN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam G25 gdzie mozna ustawic w undercoverze zeby sie dalo zmieniac biegi recznie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy ktos wie jak stworzyc nowy profil zeby mogly grac 2 rozne osoby? Ja tej opcji nigdzie nie widze ;( i jak grac w dwie osoby na raz?? :(

Stwórz nowy profil na playu :P.

A co do NFS'a... no to właśnie go przeszedłem. Jeżeli chodzi o model jazdy itd to mi się nawet podoba. Grafika też bardzo ładna. Ale co za idiota wymyślił tą fabułę?? To jest największa porażka od czasów pierwszego NFS'a --.--".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najgorszy NFS od dawna... Underground jedynka i dwojka byly extra, MW tez mi sie podobalo, Carbon szczrze mowiac tez mnei wciagnal i lubilem sobie popykac, ale jak pierwszy raz zagralem w Pro street u kumpla to musialem leciec do lazienki chawta puscic, a undercover wcale nie lepsze, jak bede mial okazje gdzies zagrc to sprobuje ale w zyciu nie kupie nawet gdyby 5zl kosztowal ten nfs...

Najlepszy nfs w jakiego gralem to ktorys z tych pierwszych czesci, nie pamietam dokladnje nazwy... na PSX on byl, pamietam jak z kumplami robilismy zrzute zeby go wziac z wypozyczalni i pykalismy u mnie caly dzien pozniej bo wypozyczyc mozna bylo na dobe...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady. Pro street było najgorszym NFS'em w jaki grałem. Nie było gorszego, i wątpię żeby sę pojawił. Seria NFS idzie w złą stronę i mam nadzieję, że z kolejną odsłoną się to zmieni. Moim zdaniem najlepszy był MW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bez przesady. Pro street było najgorszym NFS'em w jaki grałem. Nie było gorszego, i wątpię żeby sę pojawił. Seria NFS idzie w złą stronę i mam nadzieję, że z kolejną odsłoną się to zmieni. Moim zdaniem najlepszy był MW.

mogloby nie byc nastepnego nfsa, bo ostatnia dobra czesc to most wanted, reszta to qpa. Ale i tak rzadzi NFS Underground 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam G25 gdzie mozna ustawic w undercoverze zeby sie dalo zmieniac biegi recznie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lol macie racje jakies 10h temu opzyczylem (w celu przetestowania) tego Under'shita i to co mam do powiedzienia to lipa porazka wielka qpa jak juz ktos napisal :P i wogole po 10min grania jak najszybciej sie dalo usunolem to z dysku PS3 (szkoda miejsca) i z powrotem do wlasciciela zeby mnie juz dalej nie meczylo :) NIEKUPUJCIE TEGO SHITA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
lol macie racje jakies 10h temu opzyczylem (w celu przetestowania) tego Under'shita i to co mam do powiedzienia to lipa porazka wielka qpa jak juz ktos napisal :P i wogole po 10min grania jak najszybciej sie dalo usunolem to z dysku PS3 (szkoda miejsca) i z powrotem do wlasciciela zeby mnie juz dalej nie meczylo :) NIEKUPUJCIE TEGO SHITA

Przecież nikt nie kupił :turned:

A co do sprzedaży, to nie dziwi was wysokie miejsce nowego NFS na PS3? X'boxowcy tego nie kupują!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×