Skocz do zawartości
Emir

FIFA 10

Rekomendowane odpowiedzi

Zobaczymy, cgoć obawiam się, ze uznali obecną wersję za bliską ideału i wiele nie zmienią. BTW czy mi sie wydaje, czy Rooney wygląda jak jakiś Pudzian?

No właśnie. To też przykuło moją uwagę. Głowę ma jakąś nieproporcjonalną do reszty ciała xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na tych screenach żadnych rewelacji nie widzę... Grafika jak w 09 :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja na tych screenach żadnych rewelacji nie widzę... Grafika jak w 09 :/

Ludzie się rozpływali nad tą grą i zachwycali, niektórzy wręcz niezdrowo, a zatem EA nie musi sie zbytnio starać. Gra pewnie będzie bardzo zbliżona do zeszłorocznej odsłony. Ale dopiero przyszłość pokaże nam jak to będzie wyglądało w rzeczywistości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

beda duuuuuze zmiany jesli chodzi o fizyke gry..... bedzie mozliwosc obrotu przy trickach 360*..... i maja poprawic te podania zeby tak szybko nie lazily bo czasem przypomina to ping pong a nie pilke nozna.... a graficznie to maja tylko kosmetyczne rzeczy zrobic.... jeszcze ma byc system transferowy poprawiony .... cos ala FM :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe nie chodzi o 360 przy trikach kolego;] tylko o sterownie zawodnikeim bedziesz mial mozliowsc kierunku 360stopni a nie jak to jest w 09 tylko 8 kierunkow...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
hehe nie chodzi o 360 przy trikach kolego;] tylko o sterownie zawodnikeim bedziesz mial mozliowsc kierunku 360stopni a nie jak to jest w 09 tylko 8 kierunkow...

I dlatego fifa w tym roku może być niezłą kopanką do starszej wersji nie mam nic ale te kierunki to naprawde super pomysł panowie z EA nie robią następnych wersji dla cukierkowej grafiki tylko dla fizyki gry dla mnie grafa może byc z 09 ale żeby ta fizyka była dużo lepsza przyjęcia bardziej dynamiczne a ten bieg niektórych piłkarzy mnie rozśmiesza biegają troche sztucznie jeśli to poprawią Fifa będzie naprawdę cudną grą:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I dlatego fifa w tym roku może być niezłą kopanką do starszej wersji nie mam nic ale te kierunki to naprawde super pomysł panowie z EA nie robią następnych wersji dla cukierkowej grafiki tylko dla fizyki gry dla mnie grafa może byc z 09 ale żeby ta fizyka była dużo lepsza przyjęcia bardziej dynamiczne a ten bieg niektórych piłkarzy mnie rozśmiesza biegają troche sztucznie jeśli to poprawią Fifa będzie naprawdę cudną grą:-)

Biegają sztucznie, bez dodatku "trochę". ;) Co do tych 360 stopni, to niech je sobie wsadzą. Zamiast tego niech zaimplementują najzwyklejszy w świecie manewr zatrzymania się i zrobienia kroku w tył, czy też bok. W 09 trzeba biegać w kółko, żeby ystawić się tak jak sobie tego życzymy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mimo, że to wczesna wersja to mi się podoba. Napewno będzie demko we wrzesniu FIFKI więc się przetestuje, a potem kupi w premierę :D

Edytowane przez szymuR93

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boże, ta gra prawie się nie zmieniła. Może trochę szybszy gameplay.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boże, ta gra prawie się nie zmieniła. Może trochę szybszy gameplay.

EA Sports chyba zdążyło nas już do tego przyzwyczaić :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież to normalka, że nic się w tej grze nie zmienia :D Starczy, że dodadzą aktualne składy i poprawią multi, a kupię od razu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli fifa10 będzie tak dobra jak 09 to biorę od razu. Platyna wpadła z przyjemnością. Mam nadzieję, że z 10 też tak będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy 10-10 tak miło nie było. :P

Gra sie nie zmieni, bo nie musi. EA kupiło sobie już graczy i im to wystarczy. Mam 09 i żadnej innej FIFki już nie kupuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kopacz ciągle tylko krytykujesz w tej FIFIE, a jak się ona ma zmienić? Mówisz jak typowy fanboy PESa xD, który jest gorszy do Fifki i tak pozostanie póki co...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet menu jest praktycznie identyczne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt 10 vs 10 to było chu&&%e ale reszta była fajna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
EA nie bez przyczyny nie mówi za wiele na temat online'u - podobno mają do ogłoszenia jakąś prawdziwą bombę podczas targów Gamescom 2009 w Kolonii...

Huhu co to moze byc !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt 10 vs 10 to było chu&&%e ale reszta była fajna.

No to w FIFIE 10 będzie łatwiej.

11 vs 11:)

A co bramkarz też człowiek,grać musi:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kopacz ciągle tylko krytykujesz w tej FIFIE, a jak się ona ma zmienić? Mówisz jak typowy fanboy PESa xD, który jest gorszy do Fifki i tak pozostanie póki co...

Czepiam się, bo argumentacja krytyków PESa opiera się na tym, że "gra się praktycznie nie zmienia". Skoro to jest wadą PESa, to ciekawe jak zareagują owi "sędziowie" na to co dzieje się, lub też, będzie się działo z ich ukochanym tytułem.

Osobiście wolę PESa, bo imho ma lepszą rozgrywkę, mam na nią większy wpływ i jest bliższa realnej grze, ale FIFa jest diabelnie efekciarska i dynamiczna, co świetnie bawi i symuluje relację TV. Słowem, obie są bardzo dobre, a to co kto wybierze zależy od zapotrzebowania i gustu.

Fakt 10 vs 10 to było chu&&%e ale reszta była fajna.

A szczupaczek? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli mówisz o mnie to ja sędzią nie jestem, bo w PESa pocinam na PC i w tej kwestii się zgodzę, że PES bije na głowę FIFĘ na Pececie! Tak jak mówisz FIFA jest dynamiczna i efekciarska i to mi się własnie podoba.

Nie wiem jak może się zmieniać PES czy FIFA? Piłka, dwie bramki, 22 piłkarzy na boisku, sędzia i gramy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie FIFA 09 była już niemal idealna.

Oczywiście na PS3, gdyż w wersji na PC nie skończyłem nawet jednego sezonu, taki chłam to był (ale w październiku nie miałem jeszcze konsoli więc pozostawała wersja pecetowa).

W 2010 mogliby odwzorować lepiej naszych rodzimych grajków, dodać ligę rosyjską i grecką (skoro jest australijska, czeska, irlandzka i ... polska) oraz (ale to raczej prośba do EA Polska) Szpakowski mógłby wymawiać nazwiska części gwiazd naszej ligi, których nie uwzględnił (brak m.in Chinyamy, Rengifo, Lewandoskiego, Stilicia i wielu innych), moznaby poprawić kwestie dźwiękowe(niektóre monologi były po prostu za ciche!) i byłoby ok.

I irytujący system spalonych by poprawili i będziemy mieli sportową grę wszech czasów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak Szpaku powinien wymawiać wszystkie gwiazdy poszczególnych zespołów! Teraz komentarz był przeciętny, bo Szpaku znał za mało zawodników;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×