Skocz do zawartości
Emir

FIFA 10

Rekomendowane odpowiedzi

dostałem newsletter z EA dzisiaj z info o nowym trailerze polecam zaglądnąć na stronkę http://fifa.easports.com/plPL/home.action a przy okzaji demko oficjalnie 10 września. Pozdr i czekamy

przecież ten trailer był już dawno dostępny...

nie rozumeim czemu się aż 3 posty zrobiły ;(

Edytowane przez marek1234itd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wow trailer wygłąda super żeby gra tak wyglądała to będzie cud miód

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Genialny trailer, widać że się postarali :)

albo oślepłem albo w momencie kiedy było o 360'tce nie bylo wykonanej zadnej 360'tki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę nie widzice, że wygląda identycznie jak FIFA09?

Najlepszy komentarz o swobodzie w grze siłowej. Łatwa do zaobserwowania jest, praktycznie całkowita, bezkarność w tym aspekcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę nie widzice, że wygląda identycznie jak FIFA09?

Najlepszy komentarz o swobodzie w grze siłowej. Łatwa do zaobserwowania jest, praktycznie całkowita, bezkarność w tym aspekcie.

Dokładnie na to samo zwróciłem uwagę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie na to samo zwróciłem uwagę.

eee... to tylko trailer trailery od 09 też pokazywały nieco inną grę. Zapewne nic się nie zmieni... i dobrze ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja fan piłki zostawiam na ten rok jeszcze fife 09 i dopiero fife 2011 kupie ;p szkoda tracić 200zl na to ze dadzą mi inne składy a tak to sobie już pozmieniałem i gram mecze nierangikowe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eee... to tylko trailer trailery od 09 też pokazywały nieco inną grę. Zapewne nic się nie zmieni... i dobrze ^^

Ale to pokazują jako zajawkę i się tym chwalą. Więc wątpię, żeby tego nie było w ostatecznej wersji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od roku rzadzi przyslowie "odwroc tabele PES na czele" w tym roku nic pod tym wzgledem sie nie zmieni ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Np. Na meczach się skanduje ,,Odwróć tabelę, a Szczewo będzie na czele" ^_^ Uświadomiono mi dziś, że FIFA to inne podejście do piłki, a PES też inne i nijak ma się to porównywanie mimo, że są to gry piłkarskie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ale PES jak stal w miejscu tak bedzie stal w miejscu , wkoncu to konami xDD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eee lol , fifa wyglada jak kreskowka :/ , piłkarze jak postacie z kreskowek z bliska , tu akurat wygrywa pes tak samo jak z grywalnoscia , moze i pes ma wiecej błedów , ale fifa jest duzo mniej grywalna , sadam z kumplem przy pesie i moge grac całą noc , w fife max 5 meczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eee lol , fifa wyglada jak kreskowka :/ , piłkarze jak postacie z kreskowek z bliska , tu akurat wygrywa pes tak samo jak z grywalnoscia , moze i pes ma wiecej błedów , ale fifa jest duzo mniej grywalna , sadam z kumplem przy pesie i moge grac całą noc , w fife max 5 meczy

jak dla mnie grafa w Fifie jest lepsza. Tak samo jak grywalność... każdy lubi coś innego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie grafa w Fifie jest lepsza. Tak samo jak grywalność... każdy lubi coś innego :)

 bez przesady , grywalnosc w fifie nigdy nie mogla stanac obok pesa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 bez przesady , grywalnosc w fifie nigdy nie mogla stanac obok pesa

Ty grales w Fife 09 na PC czy na PS3 bo to sa 2 bardzo rozniące sie od siebie gry, albo inaczej czy ty wogole grales w pelna wersje FIFy 09 na PS3

Edytowane przez ALOL997

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma co tu duzo mowic mam kilkunastu kleszkow ktorzy wlacznie zemna walili od 1 czesci pesa na psx az do ostatniej edycji...pozniej nikt nie chcial sluchac ze fifa lepsza ciezko nam bylo ja wziasc i zobaczyc ale po kilku dniach jednach fakty mowily co innego...jesli sie gra dlugo w pesa to nie czuje sie niczego zlego ale jesli sie ja odlozy na chwile to wszystko wychodzi ...fifa jednak zbila bardzo mocno pesa,tak jak kolega powiedzial pesa stanal w miejscu te drewniane ruchy animacje biegu kopniecia pilki itp az meczy oko po realnym spojrzeniu na ten produkt przy fifie jednak jest o krok jakis 2 lat do tylu niestety ale tak samo mowia ludzi ktorzy byli od zawsze z pesem zwiazani...niestety wszystko musi isc do przodu zeby gonic...pes tego nie robi dodaje jakies malo potrzebne bajery ktore wogole nie wplywaja na rozgrywke...animacje sa slabe graficznie moze podobnie ale wszystko inne co do realnosci akcji przebiegu spotkan itp pes sie chowa .... moje zdanie i najblizszych kolesi ktorzy graja, (wczesniej weterani pesa) mysla tak samo...cos w tym musi byc...ale ilu bylo takich co mysleli wczesniej podobnie do nas??....setki....?wiecej??? ;D

kazda z tych gier ma bledy i zawsze one beda ale mniej ma ich fifa...!! oczywiscie od 09 edycji...

dodam ze bylem na Eliminacjach polski w fife i spotkalem tam rozne osoby znajome i nieznajome i zadnie byly identyczne ...wszyscy wczesniej tam grali praktycznie w pesa...a teraz bylismy na eliminacjach a pozniej na mistrzostwach;] fani pea pogrywali sobie w przerwach i byli zdumieni smiac mi sie chcialo ale tez w takiej sytuacji wczensiej bylem ...i od tamtej pory nie gram w pesa....

a tu krotka recenzja z pesa z targow :

" Na tym etapie można już ocenić, czy Shingo Takatsuka i spółka dali radę, czy może zarzuty fanów pod adresem poprzedniej edycji odczytali jako laurkę na Dzień Matki. Dobrych chęci nie można im odmówić – popracowali nad fizyką, podnieśli poziom trudności i wzbogacili gameplay o opcję dryblingu w 360 stopniach – taką samą, która pojawi się w FIFA 10. Problem w tym, że w miejsce błędów, które udało się Konami wyeliminować, przybyły nowe, bardziej irytujące.

W wersji, którą mieliśmy do dyspozycji, mogliśmy przetestować wszelkie zagrania przy użyciu czterech drużyn – Barcelony, Liverpoolu, reprezentacji Francji oraz Niemiec. Już w pierwszych sekundach dało się odczuć, że piłkarze dość późno reagują na polecenie podania albo strzału. Znacznie lepiej wychodzą im crossy. Zawodnicy świetnie radzą sobie z przyjmowaniem krzyżowych zagrań, co pozwala szybciej przenieść się w pole karne przeciwnika. W obrębie szesnastki nie jest już jednak tak różowo, bo do napastnika dobiega od razu kilku obrońców. Dałoby się z tego jeszcze wybrnąć – np. serią zwodów, wycofaniem piłki do pomocnika albo przerzuceniem ciężaru gry na skrzydło, ale w pomyślnym rozwiązaniu akcji potrafią przeszkodzić nawet... piłkarze własnej drużyny. Może wydawać się to niedorzeczne, ale w PES-ie 2010 gracze jednego zespołu często zderzają się ze sobą w walce o futbolówkę, blokują sobie pozycje i stają na drodze podania do partnera. Powoduje to niemal natychmiastowy przechwyt łaciatej przez przeciwnika, a ten w mgnieniu oka montuje własną akcję odwetową.

Kontrataki potrafią być zabójcze. Drużyny sterowane przez konsolę kopią piłkę jak po sznurku i w ciągu trzech-czterech podań są w stanie stworzyć sytuacje sam na sam z bramkarzem. Pojedynki te rzadko kończą się triumfem golkipera, bo zawodnik między słupkami nie kwapi się zbytnio do opuszczenia własnej świątyni. Istnieje, co prawda, możliwość samodzielnego kierowania ruchami bramkarza, ale trudno powiedzieć, by odnosiła ona efekty, gdy gole wpadają jeden za drugim.

Nie da się ukryć, że gameplay wymaga wciąż mnóstwa szlifów. Szybkie tempo prowadzenia akcji to za mało, aby gracze, którzy odeszli od PES-a rok temu, chcieli do niego powrócić. W grze wciąż jest mnóstwo niedoróbek, których na obecnym etapie produkcji próżno szukać u konkurencji. Nowych odbiorców przyciągnie póki co grafika, która wygląda nie gorzej niż w przypadku FIFA 10. Na razie jednak w pojedynku piłek kopanych na konsolach prowadzi produkcja EA Sports, a Konami ma dokładnie dwa miesiące, by spróbować przechylić szalę zwycięstwa na swoja stronę."

czyli jednym slowem ... to samo co bylo rok temu...wielkie slowa zmiany itp a w praktyce to co zawsze...

Edytowane przez arti804

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pilch ma zawsze racje...... <cwaniak2> xD

post-4812-12509350020175.png

Edytowane przez kill
Zabronione jest sztuczne nabijaniu postów w postaci kilku wyrazowych odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczyściłem topic. Kolejne posty nie na temat będą nagradzane ostrzeżeniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×