Skocz do zawartości
macmf75

Kamera do PS3 - Playstation Eye

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

mój EoJ juz leciii do mnie. ;ddd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość CathogA

Witam

Kamerka naprawde super. Polecam oczywiście wraz z gra - Eye of Jugment. W empiku za 319 zł, choć wydaje mi się że widziałem na stronce empiku jakąś promocję za 300zł. Nie jest to tanio ale w porównaniu z 380 zł w innych sklepach, czy jakąś inną grą za 249zł to nie dużo. Dostajemy super gre ... i do tego hardware.

Pozdrawiam i życzę Wesołych Świąt !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam 2 pytania

1.Czy kamerko do ps3 Moge kręcic filmik grając w gre na ps3 ?

2.Czy moge zrobic sobie zdjęcie a potem na ps3 dodac np. że mam miecz w dłoni lub coś jak na trailerze ps3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Mam 2 pytania

1.Czy kamerko do ps3 Moge kręcic filmik grając w gre na ps3 ?

2.Czy moge zrobic sobie zdjęcie a potem na ps3 dodac np. że mam miecz w dłoni lub coś jak na trailerze ps3

Ad1. Nie, żeby kamerka "kręciła" film musisz odpalić program eye create, a więc nie grę.

Ad2. Hmm aktualnie jest tylko eye create, filmy i zdjęcia, dokładanie efektów w czasie rzeczywistym różne zniekształcenia itd.

Jest edycja video nakręconych klipów, ale nie przypominam sobie żeby były tam takie możliwości, chyba tylko łączenie/dzielenie nagrania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze ode mnie pytanie, jak jest z swiatloczuloscia kamery? Potrzebne jest duzo oswietlenia w pokoju by obraz byl klarowny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Jeszcze ode mnie pytanie, jak jest z swiatloczuloscia kamery? Potrzebne jest duzo oswietlenia w pokoju by obraz byl klarowny?

Jak z każda biedną prostą kamerką

Lubi dużo światła, aczkolwiek przy BP często gram dość mocno po ciemku, ale widać mnie spokojnie, ot praktycznie czarno-biały obraz wtedy jest :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dlaczego gry z ps2 na eye toya nie współpracują z nową kamerą ?

oczywiscie mam ps3 60 z wsteczną kompatybilnością

pytanie .czy zakup kamery z ps2 coś pomoże chyba nie sam sobie odpowiedziałem, jesli tak to dlaczego na liscie gier które mozemy odpalac na PS3 są wszystkie gry z serii eye toy.

POZDRAWIAM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ad1. Nie, żeby kamerka "kręciła" film musisz odpalić program eye create, a więc nie grę.

Ad2. Hmm aktualnie jest tylko eye create, filmy i zdjęcia, dokładanie efektów w czasie rzeczywistym różne zniekształcenia itd.

Jest edycja video nakręconych klipów, ale nie przypominam sobie żeby były tam takie możliwości, chyba tylko łączenie/dzielenie nagrania.

A skąd wziąść Eye Create? Bo ja mam kamerkę kupioną z EoJ i nie mam żadnej płytki ani nic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eye Create jest do sciagniecia z PSStore. Poszukaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Eye Create jest do sciagniecia z PSStore. Poszukaj

Juz znalazlem, ale dzieki, smiesznie jest. Hehe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

mysle ze kamerka od ps2 do gierek z ps2 powinna dac rade, ale to ktos kto moze to sprawdzic empiryczni emusialby sie wypowiedziec

jakies ploty o sterownikach pod winde dla ps eye, sie pojawily moze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość webster8

Mam pytanie:czy istnieje mozliwosc podlaczenia innej kamerki niz PS EYE do Czarnulki??????.Pytam poniewaz mam mozliwosc dostania kamerki Logitecha z wyjsciem USB 2.0.Dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli masz mozliwosc to bierz ! Mysle ze powinna dzialac. Ale jak jest w praktyce tego nie wiem. Ale ja bym na twoim miejscu bral. Jezeli ma rozdzialke 640 na il stam to powinna chodzic. ( Eye toy z ps2 dziala a ma gorsza rozdzialke) Moze nie beda dzialac gry na PS3 Eye ale podczas czatu bedzie gitez. Tak mysle. Ale niech sie inni wypowia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie dziala, podlaczalem ok. 12 roznych kamer....i eye create/chat room nie wykrywalo zadnej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eye Create napewno jej nie bedzie wykrywalo bo program jest celowo pod PS3 Eye. Ale do Chatu czy cos nie powinno byc problemu. Albo jak ja dostaniesz to podlacz i wejdz w accesoria i na camerke i poczekasz chwile i bedzie obraz. jak nie bedzie to nie bedzie juz raczej dzialac. Ale jak cos to na jakim kolwiek i z kim kolwiek Chcie sprobuj xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arczi mylisz się. Webster pod PS3 działają TYLKO PSEye i EyeToy! Żadna kamera więcej!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Było było i jeszcze raz było. Proszę nie robić śmietniku na forum i korzystać z opcji szukaj. Temat zamykam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

szukam jakiejs imprezowej rozrywki, stad wlasnie moje pytanie. Na PS3 nie ma fajnych gierek pod eye. Czy ktos z Was uruchamial dostepne na PS2 zestawy minigierek na PS3 z kamerka do PS3? Jakie ew gierki polecacie? -oczywiscie konsola 60GB.

Pozdrawiam

--

Krzysiek K.M.C.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do grania w gry z kamerka z PS2 trza mieć kamerke Eye Toy ( ps2 ) A zeby grac w gry pod kamerke ps3 trza miec EyE (ps3)

-easy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Do grania w gry z kamerka z PS2 trza mieć kamerke Eye Toy ( ps2 ) A zeby grac w gry pod kamerke ps3 trza miec EyE (ps3)

-easy

Nie, nie easy, poniewaz do singstara z PS3 mozna miec mikrofony z PS2

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko. Czy warto kupować kamerke z grą Eye Of Judgement? Jak oceniacie tą gre? Nigdy nie grałem w żadne "karcianki" i nie wiem, czy jest to w ogóle wciągające dla przeciętnego gracza (Chociaż podoba mi się to podstawianie kart i wizualizacja na telewizorze). Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż, ja fanem karcianek też nie jestem, ale mnie EOJ wciągnął całego Właśnie zamówiłem sobie nowe boosterki. Ta gra ma to coś, a z kumplem do pary zapewni ci dłuuugie godziny inteligentnej rozrywki! Polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak coś jest online na którym możesz przesiedzieć od rana do nocy ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedzi. Mam jeszcze jedno pytanie. Słyszałem, że ma być jakiś Set 2. Co to jest?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×