Skocz do zawartości
macmf75

Kamera do PS3 - Playstation Eye

Rekomendowane odpowiedzi

To jest po prostu druga seria kart, która niedługo wyjdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha. Dzięki. :-) Nie wiedziałem właśnie. Myślałem, że to coś w stylu "EoJ 2".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie...czy kamerka z ps2slim bedzie mi dzialac na chlebaku???np w grze AquaVita?thx za odpowiedz:D:D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, na ps3 działa TYLKO i WYŁĄCZNIE kamera Playstation Eye

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przegladalem forum i jedni mowia ze dziala drudzy ze nie?!wiec nie wiem co mam myslec?bo a gierka AquaVita z PSstore nie cche sie odpalic jesli mam nie podl kamerke!wiec chodzi mi oto czy wystarczy mi kam z PS2 by ja odpalic??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orientuje sie ktos czy dzialaja niektore kamerki na USB do PC? Testowalem wczoraj kilka Logitechow i zima...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EyeToy z PS2 działa w samej konsoli jak najbardziej. W Burnoucie Paradise i Eye Create chodzi bez problemu. Nie wiem jak z innymi grami typu AquaVita, bo nie testowałem. Nie działa również z Eye of Judgment.

ŻADNA kamerka z PC nie zadziała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Odnoszę się z zamiarem kupna tej kamerki, ale czy zastepuje ona słuchawki z mikrofonem podczas grania w sieci. Nie mam na myśli gier pod nią stworzonych.

Np. gram w Resistance: Fall of Man, gra posiada opcję czatu głosowego, czy ta kamerka mi to umozliwi (przecież posiada mikrofon)

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym że musisz się liczyć że... kamerka dobrze zbiera inne dźwięki z otoczenia, przez co poza Tobą będzie słychać sporo więcej niż mógłbyś chcieć. W niektórych momentach jest to uciążliwe bo Twój rozmówca słyszy więcej niż powinien a z drugiej strony siedzenie przed kamerka i gadanie do niej jest mało wygodne...

Jako słuchawki nie jest obsługiwany bo niby jak? Rozmówce będziesz mógł słyszeć w sprzęcie grającym do którego masz podłączone aktualnie PS3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Do funkcji mikrofonu dokup _obowiązkowo_ normalną słuchawkę bluetooth!

1. Kamera owszem działa jak mikrofon, ale tacy ludzie strasznie szumią w grach i tony "obcych" dźwięków z otoczenia zbiera.

2. Jeśli masz HS'a to automatycznie wszelkie dźwięki,muzyka,efekty idą normalnie na głośniki/tv/inne, a tylko i wyłącznie rozmowy na słuchawkę. Ślicznie ludzi słyszysz. W przypadku "kamero-mikrofonu" ludzi będziesz słyszeć na głośnikach razem z muzyka a więc sporo mniej wyraźnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanko dotyczące tej kamerki:

Czy można ją podłączyć do PC i czy może służyć do np. Skype'a?

Dzięki za odp., pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można podłaczyć bo PC ma port USB Nie będzie działać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można podłaczyć bo PC ma port USB Nie będzie działać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to lipa, myślałem, że ta kamerka będzie bardziej funkcjonalna - nie kupuje

Dzięki za odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli chciales nagrywac filmiki na YT xD to sie idealnie nadaje xD krecisz filmik w eyecreate zapisujesz na dysku kopiujesz na pendrive i wrzucasz na YT xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hejo...moi znajomi wczoraj wylecieli do Ameryki i chciałęm żeby mi przywieźli kamerke PlayStation EYE...ale teraz mam obawy...powiedzcie czy te kamerki się psują, czy wogóle będą mi chodziły w grach bo nie wiem ? Najlepiej to chciałęm się dowiedzieć jak najwięcej o EYE...z góry THX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc tak, kamerka działa w każdej grze która obsługuje chat, nie wszystkie gry wykorzystują Video Chat, gry które obsługują Video to Burnout Paradise oraz Eye of Judgement, jakość Video jest dobra 640x480 30FPS, czułość mikrofonów najlepiej ustawić na 5, a czy kamerka się psuję, hmm jak nie będziesz nią rzucać to nie.A tu masz opisane EYE :

Podstawowym programem EYE to EyeCreate gdzie kręcisz sekwencję video, nagrywasz dźwięk, i robisz zdięcia (aparat 1.3mpix), w dodatku masz efekty graficzne, sepia, różne rozciąganie,i takie bajery.EyeCreate jest na płycie w pudełku z kamerką, oraz możesz pobrac z PS@Store,jest jeszcze kilka innych programów Eye jak aqua vita (akwarium) ale to juz bajery, podstawową jest EyeCreate.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam maly problem.Dzis/jutro mam zamiar zakupic kamerke.Ale cos mi nie gra bo czytalem tutaj,ze beda nowsze te kamerki do PS3.I w tym wlasnie ze szkoda mi wydac 120zł na kameke starsza jak nowsza(o ile wyjdzie)kupie za 200zl.

Plx napiszcie jakkies info, ktore by mi pomoglo-Czy wogole wyjdzie NOWSZA KAMERKA,A moze kiedy.

Pozdrawiam i z gory dziekuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jescze mam prosbe

Kto zna jakies gry Pod CAMERKE??

i czy ktos juz gral w jakies gry.Pozdro

edycja;czy GRY z PS2 DZIalaja DO KAMerki PS3??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gry z ps2 nie kamera z ps3 nie obsluguje troche lipa. Jest pare gier na ps3 obslugujacych kamerke do sciagniecia na pss do kupienia ale nic specjalnego to co bylo na eye toyu na ps2 byly duzo lepsze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eh to kijowo;/bo znam tylko ta gre z kartami a ja zabardzo nie lubie je

Kurde i masz racje na ps store to nic ciekawego

A znasz jakies gry typu walki??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×