Skocz do zawartości
macmf75

Kamera do PS3 - Playstation Eye

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki za szybką odpowiedź. Ale to dzieje się też gdy podłącze kamerę z dwójki( a to chyba powinno działać z grami z Ps2- czy ona też nie będzie działać????)Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety nie działa, może trzeba jeszcze trochę poczekać na nowe drivery..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podpiełem kamerke eye toy do pc działa mi normalnie ale mam problem gdy chcę włączyć na justin.tv przez nią nagrywanie to nie wykrywa kamery a pc wykrywa... Kamera z x360 działa normalnie. Wiecie możę jak rozwiązać problem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam PS3 60GB więc gierki jest kompatybilna ale po uruchomieniu i wejściu w tryb gry, wywala, że nie ma podłączonej kamerki USB. Normalnie kamerka działa i w akcesoriach ją widać. Macie pomysł co zrobić, żeby było ok, czy potrzebna była by jednak kamerka do PS2?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym obstawial ze to problem z emulacja ... z tego co wiem nie wszystkie gry dzialaja z ps2 na ps3 60gb i ja bym obstawial ze to tutaj jest problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem prawie ze pewny ze to problem kamerki.

PS3 emuluje PS2, a wiec dziala jak ps2, a ps2 nie rozpozna ps eye.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak właśnie. Kamerka od PS3 nie współpracuje z grami na PS2 i nic z tym nie zrobisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Czy możecie mi pomóc znaleść jakieś nazwy fajnych gier na Eye PS3? Byleby nie tą gre co walczą jakieś potwory:)

Dzięki z góry

Edytowane przez GraVeR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z wersji pudełkowych? Eye Of Judgment - ale tam walczą potwory.

Z Playstation Store? Dlaczego nie zajrzeć samemu i nie wybrać na pałę co się spodoba? Tak naprawdę wszystkie te gry są mierne i starczają na pół godziny zabawy, podczas której spocicie się jak dwie myszy. Fun z tego zerowy imo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z wersji pudełkowych? Eye Of Judgment - ale tam walczą potwory.

Z Playstation Store? Dlaczego nie zajrzeć samemu i nie wybrać na pałę co się spodoba? Tak naprawdę wszystkie te gry są mierne i starczają na pół godziny zabawy, podczas której spocicie się jak dwie myszy. Fun z tego zerowy imo.

Powiem tak mogą być z pudełkowych, ale własnie takie cos jak of Judgment to mnie nie interesuje, a cos jeszcze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Inne pudełkowe to tylko smaczki typu nagrywanie siebie w Singstarze, zdjęcie do prawa jazdy w Burnoucie, fota uczestników w Buzzie, nie ma innych gier pudełkowych stricte pod kamerkę na razie. Jedyny ciekawy tytuł zapowiedziany to EyePet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ps3 moe obsłużyć inne kamery niż ps3 eye ?? np takie zwykłe ze sklepu za 30 zł ??

Edytowane przez seba8912

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, jeśli ma USB 2.0 starszych nie widzi. Ja trafiłem na chńszczyzne "kompatybilne z 1.1 i 2.0" to nie widziała tego konsolka, najlepiej jak już kupujesz to kupuj znanej firny jak Logiteh czy Creative.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co sie orientuje to nie. Ktos mnie poprawi? Jestesmy skazani na oko plejstacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a to nie wiem źle zrozumiałem

Edytowane przez ToMac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, jeśli ma USB 2.0 starszych nie widzi. Ja trafiłem na chńszczyzne "kompatybilne z 1.1 i 2.0" to nie widziała tego konsolka, najlepiej jak już kupujesz to kupuj znanej firny jak Logiteh czy Creative.

Z tymi kamerkami radzę zachować daleko posuniętą ostrożność. Znana firma jak np. Creative nie gwarantuje sukcesu (moja nie działa). Najlepiej umów się ze sprzedawcą, że sprawdzisz czy działa z PS3, jeśli nie to zwrócisz do sklepu ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kamerki od PC działać będą tylko w chacie. Do gier MUSI być PlaystationEye. Nie mylić z EyeToyem z PS2, które też nie zadziała z np. EoJ.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Logitech QuickCam® Ultra Vision działa bez problemu nawet wbudowany mikrofon działa :) polecam

W grach też działa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W grach też działa?

Kamerki od PC działać będą tylko w chacie. Do gier MUSI być PlaystationEye. Nie mylić z EyeToyem z PS2, które też nie zadziała z np. EoJ.

kto czyta nie błądzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kto czyta nie błądzi

No wiesz napisał, że super działa. To tak jakby napisał super wszystko działa czyli w grach też :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ha! Ale mumina wygrzebałem. Ma się tą zdolność archeologa :P

Co to ja miałem..? Aha, na US Store jest Aqua Vita for free! Jak ktoś ma kamerkę, można się zabawić. Całe 5 minut :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ha! Ale mumina wygrzebałem. Ma się tą zdolność archeologa :P

Co to ja miałem..? Aha, na US Store jest Aqua Vita for free! Jak ktoś ma kamerkę, można się zabawić. Całe 5 minut :)

Niecałe 2 :confused:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niecałe 2 :confused:

Ale zawsze to 11 PLN w kieszeni. Generalnie jako tło podczas spokojnej imprezy towarzyskiej nie jest to coś złego. Miałem już tak. Zaprosiłem swego czasu 2 parki nadętych bóbków z pracy. Takie srą-pierdą. TV zapuszczony z Aqua Vita. I co? Machali potem przy każdej okazji przed tv, co by im rybki wypłynęły. Taki bajer dla wieśniaków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×