Skocz do zawartości
macmf75

Kamera do PS3 - Playstation Eye

Rekomendowane odpowiedzi

Ale zawsze to 11 PLN w kieszeni. Generalnie jako tło podczas spokojnej imprezy towarzyskiej nie jest to coś złego. Miałem już tak. Zaprosiłem swego czasu 2 parki nadętych bóbków z pracy. Takie srą-pierdą. TV zapuszczony z Aqua Vita. I co? Machali potem przy każdej okazji przed tv, co by im rybki wypłynęły. Taki bajer dla wieśniaków.

Gdzie znaleźć te Aqua Vita bo ja szukam na US Store i nie widzę tam tego , więc jeśli można proszę o jakieś namiary

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj w Family games, tam jest na 100%

w Family games jest , ale w polskim PS Store za 11 zł, a za free niema :(

W PS USA nie mogę znaleźć, nawet takiej kategorii Family games tam nie ma, może mam coś skopane z tym PS USA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bylo jakis czas temu na pss us w tej zakladce summer cos tam cos tam na stronie z najnowszymi, sam widzialem. ale moze akcja byla okreslona w czasie tak jak to bylo jakis czas temu z rag doll kung fu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Promocja się skończyła. Znowu jest cena 2 dolary.

Swoją drogą znalezienie tego w tych "przepastnych" zbiorach PSS graniczyło z cudem. Games-Playstation Eye-Pierwsza pozycja na liście ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Promocja się skończyła. Znowu jest cena 2 dolary.

Swoją drogą znalezienie tego w tych "przepastnych" zbiorach PSS graniczyło z cudem. Games-Playstation Eye-Pierwsza pozycja na liście ;)

Ciekawi mnie czy dożyje czasów kiedy nasz sklepik będzie tak 'przepastny'.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

Jak widac jestem swiezynka tutaj :)

Planuje kupic konsole, nie wiem jeszcze jaka PS3 czy X-klocka elite. Ciezki orzech do zgryzienia. Jak na razie przewage ma PS3 ale powiedzcie mi teraz jedno. Czy kupujac taka kamerke do PS3 mozna rozmawiac np z kolega ktory ma PC czy tylko miedzy uzytkownikami PS3 ???

Wszedzie podawane sa suche fakty, ze mozna rozmawiac ale jak??? Nigdzie mi pisze czy da sie pogadac z rodzinka ktora nie posiada konsoli tylko PC i skypa np.

Nie pytam o grafike itp bo to bez sensu pytania i naczytalem sie juz wiele wywodow i klotni miedzy PS3 a Xbox-owcami az sie usmialem jak kazdy broni swego :)

W/g mnie te konsole sa bardzo podobne ale jak dla mnie bardziej pasuje PS3 (pod katem gier)

Aaaa, wlasnie. W 2010 r ma wyjsc F1 2010 tak? na PS3 i Xbox??? to jest gra na ktora czekam gdyz jestem fanem Kubicy i F1. To pierwsza gra jaka chce miec na konsole

Prosze o dpowiedz w sprawie videorozmow oraz jakies wazne sugestie odnosnie PS3

Pozdrawiam Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ps3 nie bedzie sie komunikowalo z pc przez zadne skype, gg itp chyba ze pod kontrola linuxa (ale tego nie jestem pewien)

Edytowane przez kakaroto-songo1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli ten internet jest tylko pod multiplayer? Nie wiem, bo nigdy nie bawilem sie zadna konsola wiec dlatego te pytania :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

raczej tak. chociaz oczywiscie mozna go inaczej zastosowac :)

Edytowane przez kakaroto-songo1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszedzie mowi sie o bezawaryjnosci sony ale przegladajac temat o uszkodzeniach nie wiem czy to prawda. W koncu to sprzet elektroniczny i ma prawo sie zepsuc ale czy to prawda ze slabym punktem PS3 jest naped BD, ze po jakims czasie ma problemy z czytaniem plyt???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszedzie mowi sie o bezawaryjnosci sony ale przegladajac temat o uszkodzeniach nie wiem czy to prawda. W koncu to sprzet elektroniczny i ma prawo sie zepsuc ale czy to prawda ze slabym punktem PS3 jest naped BD, ze po jakims czasie ma problemy z czytaniem plyt???

A jestes w stanie mnie oswiecić i powiedzieć co wspólnego ma twój post z tytułem tematu? Chcesz uzyskać odpowiedz to napisz go tam gdzie trzeba, a nie w losowo wybranym przez ciebie miejscu. Ordnung must sein kolego.

A jeśli chodzi o kamerę, to szczerze mowiac ja jestem z niej zadowolony, co prawda nie ma zbyt wielu gier ktore korzystaja z jej dobrodziejstw, ale wrto ja miec w asortymencie chociaz by dlatego ze coraz wiecej produkcji bedzie ja wykorzystywac np GT5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spokojnie :) nie goraczkujcie sie tak bo moze wam zylka pierdzaca peknac. Nie da sie wszystkiego odszukac zwlaszcza dla nowego na forum, ale znalazlem na innym, tak wiec dzieki za pomoc. Po kilkudniowym przeczesaniu internetu i przeanalizowaniu za i przeciw, wybor padl na Xbox elite :)

Pozdrawiam i papaty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam all :) Otóż zamówiłem już EyePet'a :D Dla mojej siostrzenicy, jak i dla mnie :D Przyjdzie do mnie w dzień premiery czyli 23 października :D Zestaw składa się z Kamerki PS3 Eye i EyePet a najlepsze jest to że gdy chce się kupić samą kamerkę to wychodzi znacznie drożej niż kupno całego zestawu wraz z kamerką :D

Chodzi mi  O UK i sklep Game :P

Jak już trochę potestuję EyePet'a jak i Kamerke z darmowym programem EyeCreate to postaram się zamieścić więcej info  i wrażenia z zabawy :D

Pozdrawiam Daniel !!! :D

Edytowane przez OMEN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak.

Ostatnio zakupiłem kamerkę i z tego co widzę to niestety nie ma autofocusa :sad:. Ma stała ogniskową z punktem ostrości ok 1.5 - 2 m.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio zakupiłem kamerkę i z tego co widzę to niestety nie ma autofocusa :sad:. Ma stała ogniskową z punktem ostrości ok 1.5 - 2 m.

No cóż aż takim specjalistą w tej dziedzinie nie jestem. Dla mnie auto-focus to auto ostrość i tyle :) A to działa w kamerce bardzo dobrze, w przeciwieństwie do jej poprzedniczki.

Na obronę swojego zdania podam fragment recenzji kamerki autorstwa IGN.

Aside from its microphone, the PlayStation Eye bests the EyeToy in that it has two levels of zoom and utilizes an auto-focus feature so that you don't have to manually twist the lens in order to get a clear picture. While the two zoom levels is nice, the auto-focus makes setup a whole lot easier

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam kamerkę Eye którą kupiłem z grą Eye Pet. Czy można uzywać tej kamery zamiast headseta? Włączam gry np Killzone 2 i nic nie słychać co mówię. Czy trzeba coś ustawić żeby można używać kamerki do rozmów w grach? Pomóżcie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam kamerkę Eye którą kupiłem z grą Eye Pet. Czy można uzywać tej kamery zamiast headseta? Włączam gry np Killzone 2 i nic nie słychać co mówię. Czy trzeba coś ustawić żeby można używać kamerki do rozmów w grach? Pomóżcie.

Można spokojnie używać, wejdź w ustawienia headseta w XMB i zobacz czy jest wszystko poprawnie ustawione.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można, tylko się nie zdziw jak cię ludzie zbesztają bo kamera wytwarza straszne pogłosy, echa i inne fajne trzaski i piski. Aha i gówno słychać ;)

Oryginalny headset Sony jest nie do pobicia, szkoda nerwów na kamerkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam zamiar na dniach kupić grę EYE PET z kamerką i mam pytanie czy kamerkę można podłączyć pod PC i używać jej jako kamerki internetowej?

Z góry dziękuję za odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam zamiar na dniach kupić grę EYE PET z kamerką i mam pytanie czy kamerkę można podłączyć pod PC i używać jej jako kamerki internetowej?

Z góry dziękuję za odpowiedź.

Ja z własnego doświadczenia wiem że kamerkę Eye toy z PS2 można podłączyć do PC i korzystać jako kamera internetowa.

Ale z kamerą do Ps3 nie miałem styczności

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×