Skocz do zawartości
macmf75

Kamera do PS3 - Playstation Eye

Rekomendowane odpowiedzi

Mam takie pytanie czy mozna podlaczyc Kamerke z ps3 do pc?? Tak zeby wiecie przez skypa mozna bylo gadac. Bo po co kupywac nowa jak ta jest super. Za pomoc z gory dzieki:):)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja wlasnie nie kumam tego. Nie wiem skad sciagnac i jak to zrobic bo po angielku a mam XP:):)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No naprawdę trzeba znać angielski na poziomie Advance by zrozumieć co trzeba zrobić

- ściągasz stąd http://www.codelaboratories.com/files/PS3E...p.2.0b81231.exe instalator

- klikasz Install (po polsku Instaluj) i czekasz

- podłączasz kamerkę

I koniec

Po uruchomieniu aplikacji PS3EyeTest.exe (po polsku PS3OkoSprawdzenie.exe) powinien się pojawić obraz

Edytowane przez Sebol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A zeby w skype go widzial to co trzeba zrobic? Bo to tylko trzeba zinstalowac i nic nie robic. czy trzeba jeszcze cos ustawic ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co tam jest napisane wynika iż nic nie trzeba robić, jedynie ustawić w Skypie urządzenie Video i Audio jeśli samemu nie wykryje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to juz zainstalowalem podlaczylem kamerke wybralem na skype audio i video i wszystko Gra. Bardzo Dzieki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z PS3 działa tylko PlaystationEye i EyeToy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co próbować BO NIE ZADZIAŁA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja juz sie ty pudlem cieszylem rok temu :biggrin: mialem w zestawie z konsola swietna sprawa !!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.....w ktorym miejscu , po wyjsciu z Eye Create znajduja sie zapisane clipy aby moc je obejrzec bez wlaczania EC?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Z tego co pamiętam, to aby oglądać nagrane klipy i zdjęcia bez uruchamiania Eye Create, to muszisz je najpierw exportować bezpośrednio z programu do folderów z menu konsoli. Poszukaj takiej opcji w Eye Create - na pewno jest. Pozdrawiam

Edytowane przez grobelas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da się nagrywać bez włączania EC ? :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakoś nie mogę znaleźć pliku PS3EyeSetup na tej stronce, skąd ściągałeś te sterowniki, bo widziałem że na torrentach są, ale wolałbym bezpośrednio od autora, pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jakoś nie mogę znaleźć pliku PS3EyeSetup na tej stronce, skąd ściągałeś te sterowniki, bo widziałem że na torrentach są, ale wolałbym bezpośrednio od autora, pozdro.

Spróbuj tego.

Btw. Jak Ci zadziałają te stery to daj znać, bo ja się męczyłem z pół dnia i w końcu wywaliłem. Owszem obraz z kamerki był, ale ani go nagrać, ani zaimplementować do Skajpa się nie dało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  1. Jak w temacie: podczas wgrywania gier z Ps2 nie wykrywa podłączonej kamerki Ps3 Eye. W grach z trójki nie ma żadnych problemów, natomiast w dwójkowe nie można już zagrać(dzieciaki są zawiedzione,ponieważ mają kilka ulubionych gier na Ps2).Czy ktoś spotkał się z podobnym problemem? Pozdrawiam!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×