Skocz do zawartości
augustyniak

Sklepy internetowe

Rekomendowane odpowiedzi

Na Amazonie nie opłaca się kupować bo jest drogo.

Ja osobiście kupuję na http://www.videogamesplus.ca . Dolar kanadyjski jest po takim samym kursie jak dolar amerykański (a czasem nawet tańszy) więc jest taniocha. Wysałają do Polski plus dodatkowo oznaczają paczki jako "gift" , czyli urząd celny może nam skoczyć

Ceny są naprawdę przystępne np: Preorder na GTAIV kosztuje 59.99 CAD x 2,18 (kurs z 27.03.08) = 130,77 zł + plus wysyłka 5,25 Euro (18,48zł). Co daje w całości 149,25 zł .Stówka taniej niż w Polsce

Polecam ten sklep!!

A jak jest z językiem gier? Bo Kanada posługuje się też językiem którego nie trawię (czyt. francowatym ).

Muszę tylko kredytkę skombinować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A jak jest z językiem gier? Bo Kanada posługuje się też językiem którego nie trawię (czyt. francowatym ).

Muszę tylko kredytkę skombinować

jak sądzę gry na rynek Kanadyjski są po angielsku, ewentualnie do wyboru jest jeszcze francuski. Ale zawsze możesz zapytać: http://www.videogamesplus.ca/contact_us.php

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm, mialem kilka gier z kanady, wszystkie były po angielsku;> Ale teraz ja mam pytanie.. czy np. w takie GTA z kanady bede mogl grac z kolegami z Europy? czy to podlega regionalizacji? czy free Online?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie mam takie same pytanie - czy zagram z kumplami z Europy? Jak kupie w Kanadzie, i czy wersja kanadyjska nie została ocenzurowana?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam Panów. To mój pierwszy post. A oto mój problem:

Chcę kupic PS3 od gościa z allegro. Tylko, że gościu kupił konsolkę w hiszpanii. I rozchodzi się o to co z gwarancją ? Sprzedawca ma dowód zakupu.

Zastanawiam się co będzie jeśli konsola przestanie działac. Będę mógł ją oddac do serwisu w moim mieście? (Bydgoszcz).

I w jakim języku będzie menu?

Sorry jeśli jest już gdzieś taki tematu prędzej ale szukałem jakies 2 godziny i konkretnej odpowiedzi na moje pytanie nie znalazłem.

Z góry dzięki i pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chcę kupic PS3 od gościa z allegro. Tylko, że gościu kupił konsolkę w hiszpanii. I rozchodzi się o to co z gwarancją ? Sprzedawca ma dowód zakupu.

Zastanawiam się co będzie jeśli konsola przestanie działac. Będę mógł ją oddac do serwisu w moim mieście? (Bydgoszcz).

I w jakim języku będzie menu?

Gwarancja jest chyba Europejska, ale najlepiej zadzwoń do Sony Poland i upewnij się, żeby ewentualnie w przyszłości nie było zgrzytów. A co do języka - jest możliwość zmiany w menu niezależne od kraju z którego pochodzi konsola.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gwarancja jest chyba Europejska, ale najlepiej zadzwoń do Sony Poland i upewnij się, żeby ewentualnie w przyszłości nie było zgrzytów. A co do języka - jest możliwość zmiany w menu niezależne od kraju z którego pochodzi konsola.

W teorii gwarancja europejska obowiązuje, jak sama nazwa wskazuje, na terenie całej Europy, w praktyce serwisy wykręcają się z jej egzekwowania.

Dokładnie możecie poczytac sobie o tym TU . Szczerze mówiąc raczej odradzałbym kupowania od tego kolesia z Allegro.

Co do problemu GTA kilka postów wyżej to tak naprawdę trudno powiedziec, bo niewiele wiadomo o trybie online w GTA. Obawiam się, że aby miec 100% pewnośc bedzie trzeba poczekac do premiery. No chyba, że sam Rockstar wreszcie się wypowie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Sory za odświerzenie watku ale nie bede zakładał nowego tematu.Panowie potrzebuje kupic gre World soccer winning eleven 2009(ver.Asia) tylko niestety nie posiadam kart kredytowej tylko przedlacona Visy z ING.Poradzicie mi w jakim sklepie i w jaki sposob zakupic Pes-a? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak,ale play-asia nie wysyla gier z Ps3 do Polski.A na yesasia nie potrafie zakupic towaru poprzez karte przedpłaconą :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez mieszkam w uk i gry tutaj mozna kupic calkiem taniej niz w polsce. dla przykladu gtaIV 25, far cry 2 24, dead space 24, fallout 3 juz od 20! (ceny podaje w funtach angielskich). wiec chyba nie jest tak zle, co? jak na nowki ze sklepu? albo obecna jedna z promocji konsola 80Gb +trzy najnowsze, najdrozsze gierki (rozne mixy) za 298 +kupon na zakupy ponowne na 7.50 bodajze. ja tam jestem zadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie.Złorzyłem zamowienie na w tym sklepiku:

http://www.yesasia.com/us/world-soccer-win...-0-en/info.html

Ale niestety coś jest nie tak,ponieważ od 10 dni w zakladce Order status widnieje napis Processing i nic sie nie dzieje :'( Podałem dane z karty przedpłaconej z ING.Czy własnie w karcie moze byc problem? Pomóżcie mi bo juz sam nie wiem o co chodzi w tym sklepie :'(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cierpliwosci :) Jest przeciez ladnie napisane ze Processing.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

qgar delikatnie mnie pocieszyles ;) Czekam.. :)

Dostałem jeszcze meila z taka wiadomoscią:

Mail Order Final Email Notification

Dear Artur Gortat,

This is a FINAL email confirmation of your mail order of Dec 01,2008 (PST).

So that we can process your order please send us your payment and:

1.  Indicate your order number (5283718) clearly on your check or money order of USD 67.99

2.  Ensure that your check is made payable to 'YesAsia.com Ltd.', then

3.  Send your payment to the following address:

    YesAsia.com Ltd.

    9/F., Watson Centre,

    16-22 Kung Yip Street,

    Kwai Chung, New Territories,

    Hong Kong

Domyslam sie że musze wysłać im całą sume na podany adres?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi się wydaję, że pakujesz się w jakąś kupę. Najpierw z karty pobiorą, potem jeszcze czek? W ogóle skąd wytrzasnąłeś tą stronę? Wygląda niepewnie jak dla mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sklepik jest sprawdzony tak wiec nie ma obaw.Właśnie zatwierdzilem karte przedpłaconą ING w paypal i bez najmiejszego problemu zakupiłem gre.A tamte zamowienie anulowałem.Dzieki za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Napisano (edytowane)

Jakie polecacie sklepy (najlepiej te z zagranicy, UK itp) z grami pod PS3?

Krótko przestawić ich plusy i minusy.

play.com

+ wysyła gry do Polski :)

+ podobno darmowa przesyłka

- niektóre tytuły droższe od konkurencji

- kiepskie promocje

amazon.co.uk

+ extra ceny

- niewysyłają gier do Polski

Typujcie swoje :)

Edytowane przez pipboy2000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
play.com

- niektóre tytuły droższe od konkurencji

Ale niektóre tańsze np. Little Big Planet 23Euro :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanie ode mnie:

jaka jest wlasciwie roznica miedzy grami z UK a ich polskimi wersjami (oprocz opakowania)? Wydaje mi sie, ze zdecydowana mniejszosc gier jest spolszczana ale moge sie mylic...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Poza spolszczeniem (jakże rzadko dostępnym, z tego też powodu nie będę ubolewał, bo raczej mija się to z celem) to chyba niczym. Spolszczenie jest, jeśli zadba o nie wydawca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×