Skocz do zawartości
augustyniak

Sklepy internetowe

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki Ci Panie killu :) .

No dobra to ja już jestem pewien że w shopto.net jest najtaniej. Teraz tylko muszę znaleźć pośrednika, albo kogoś kto mi wytłumaczy jak mam zamówić do polski xD.

Edytowane przez TimanTi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kill kocham Cię xD. Świetna wyszukiwarka. Już wiem gdzie jest najtaniej. Denver, ja również mam konto w mbanku, ale kartę mam zwykłą płatniczą a nie e-kartę. Ktoś się piszę na pośrednika ? :) W sumie to ja i TimanTi jesteśmy zainteresowani kupnem po za Polską (w tym temacie).

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A niech ich szlak trafi w tym shopto.net. Cena dla gościa 32 funty, a po zarejestrowaniu 42...........

Edytowane przez TimanTi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to poluj w game.co.uk tam jest bardzo okazyjnie :) Albo na amazonie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na amazon.co.uk nie umiem się nawet zarejestrować xD.

Zaraz mnie coś trafi, jak by nie mogli po prostu napisać.

Register now.

Buy now

Edytowane przez TimanTi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wchodzisz na amazon.co.uk i na górze masz tekst:

Hello. Sign in to get personalisted recommendations. New Customer? Start here.

Klikasz Start Here

Dalej podajesz email i zaznaczasz pierwszą pozycję

Klikasz Sign in using....

I dalej wypełniasz pola typu Imię itd. Co w tym trudnego ? ;)

Tam gdzie pisze Type it again podaj drugi raz hasło/e-mail. Każdy się w tym połapie :) Na pewno Ci się uda. Jak nie to dalej służę pomocą.

Edytowane przez CritiCalz
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo Ci dziękuje za pomoc tu i na PW. Jak tylko Sacred zrobi się dostępny to zamawiam :). Jeżeli wszystko będzie ok to wtedy mogę innym coś sprowadzić :) .

Edytowane przez TimanTi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To sobie wyrób e-kartę albo włącz możliwość (poprzez stroną www) zakupów przez neta na tą kartę co już masz. Problem ze sklepami z Anglii jest taki, że nie każdy chce do nas wysyłać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam kartę przepłaconą z ING do transakcji internetowych, ale problem jest w tym że sacred 2 jest tylko w game.co.uk dostępny, a tam trochę drogo jest ;/.

Edytowane przez TimanTi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Timan, ale Denver chyba pisze do mnie :) A to coś kosztuje ? Jak to włączyć/zobaczyć czy mam tą opcje już włączoną ?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już to kiedyś ktoś opisywał w temacie o płatności w sklepiku. Wchodzisz w karty, swoją i z boku wybierasz parametry i tam możesz ustawić limity na wydawanie. Działa to podobno ze sklepikiem ale nie wiem jak ma się do takich zakupów bo ja nie wiedząc o tym wyrobiłem sobie e-kartę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Timan, ale Denver chyba pisze do mnie :) A to coś kosztuje ? Jak to włączyć/zobaczyć czy mam tą opcje już włączoną ?

Nic to nie kosztuje.

Ale nie pamiętam jak się to odblokowywało.Raczej przez stronę banku.Też mam kartę zwykłą z mBanku. Nie wiem po co komu w takim przypadku wydatek chyba 25zł na e-karte.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sory ze tak pozno ale jestem bez pc..

moge wam zamowic, bo jak niektorzy wiedza przelewy miedzynarodowe kosztuja...

co do uzywek, cegly nie kupisz bo ja sie z kolesiem spotkam, i takie gry mozna kupic 50% taniej :)

kto bedzie chcial cos kupic napiszcie na gg 7965856

ps. pisze z psp, sry za bledy i brak polskich liter :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem po co komu w takim przypadku wydatek chyba 25zł na e-karte.

A chocby po to, ze na eKarcie masz tyle kasy ile chcesz, i nawet jak ktos wykradnie twoje dane platnicze to nic nie kupi bo rozsadny zlowiek bedzie mial taka karte rozladowana. Doladowywana bedzie tylko na potrzeby zakupow i przeleje sie tylko tyle ile potrzeba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to nie do konca takie oczywiste - pamietaj, iz do ceny takiej gry musisz doliczyc koszta przesylki i nagle okaze sie, ze nasze "dobre, bo polskie" allegro oferuje ci najtansza cene za uzywane gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście kupuję dużo gier/filmów i wystarczy kilka prostych zasad :)

Jeżeli się "nie pali" to nie kupuj w dniu premiery

Obserwuj aukcje na Allegro korzystając z opcji subskrypcji

Osobiście wyłapuję aukcję od 1zł które wystawione zostały o dziwnych porach np: o 3-4 w nocy. Taka aukcja również o takich godzinach się zakońcy i masz duże szanse że nie będzie wtedy wielu licytujących :) Osobiście kupiłem tak za groszę wiele filmów DVD

Celuj a ukcje wieloprzedmiotowe - np kupjesz 4 gry za 200zł i jest wśród nich tytuł który Cie interesuje - zostawiasz go sobie a pozostałe 3 tytuły odsprzedajesz dalej np: po 50-60zł za sztukę i może się okazać że kupiłeś grę za 20zł - tutaj opisałem konkretnie mój przypadek zakupu Assasin Creed - po odsprzedaniu 3 gier z zestawu i podlcizeniu przesyłek/wysyłek okazało się że na grę wydałem 16 zł :)

I pewnie są jeszcze inne patenty których nie znam a inni coś dorzucą ... jedym słowem jeżeli nie mieszkasz w niemczech i nie szukasz gier spoza swoich granic z uwagi na ostrą cenzurę panującą w twoim kraju to pozostań przy zakupach na swoim ogródku :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Irlandi w dniu premiery gra jest drozsza niz w polsce o jakies 40/50 zl. 2 tygodnie po premierze w przeliczeniu na zlotowki tam gry sa tansze od polski o 80zl.

Wniosek jest taki ze w dniu premiery zapewne ceny sa narzucone przez producenta, pozniej ok 2 tyg po premierze to juz tylko marza sprzedawcow + vat dlatego w polsce to zdzierstwo

ps. walczmy z fiskusem !

Edytowane przez kokosanka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@m0rph o jakim koszcie przesyłki mówisz? 1 funt czy nawet 2. U nas na allegro życzą sobie nie raz dobre ponad 10-15zł. Nie walczymy z fiskusem tylko z betonem który chce zarobić szybkim kosztem innych. Cały czas opłaca się kupować np filmy na BD po za granicami naszego kraju, taki np oszukać przeznaczenie 3D z okularkami w Niemczech z naszymi napisami kosztuję 100zł a u nas będzie 179 :D. Nie wspominając o tym, że często cena filmy na BD jest w cenie filmu na dvd a u nas przynajmniej dwa razy drożej. U nas nie ma długo terminowej polityki zarobków i budowanie sobie rynku, tylko jak najszybciej i jak najwięcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na razie kupuję w Polsce bo nie jest jakoś super drogo :) a poza tym nie napalam się na nowe gry (chyba że jest jakiś tytuł na który czekam) więc kupuję jakieś używki na allegro i jest ok :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@m0rph o jakim koszcie przesyłki mówisz? 1 funt czy nawet 2. U nas na allegro życzą sobie nie raz dobre ponad 10-15zł. Nie walczymy z fiskusem tylko z betonem który chce zarobić szybkim kosztem innych. Cały czas opłaca się kupować np filmy na BD po za granicami naszego kraju, taki np oszukać przeznaczenie 3D z okularkami w Niemczech z naszymi napisami kosztuję 100zł a u nas będzie 179 :D. Nie wspominając o tym, że często cena filmy na BD jest w cenie filmu na dvd a u nas przynajmniej dwa razy drożej. U nas nie ma długo terminowej polityki zarobków i budowanie sobie rynku, tylko jak najszybciej i jak najwięcej.

Taa..

Po pierwsze kolega zapomina, iz nie wszyscy moga ogarniac platnosci do innych krajow, nie kazdy na tym forum posiada karte kredytowa lub konto na paypalu..

Ale moze przykladzik:

Wchodze na e-baya (UK ok koz) i co widze:

link wejdz sobie w P&P and payments i wybierz PL - 2,5GBP co daje lacznie 42,35GBP - wg dzisiejszego sredniego kursu NBP = 190,21PLN

A teraz wchodze na Allegro i co widze:

link 159PLN + przesylka 8PLN = 167PLN - faktycznie bylbym whooy do przodu jakbym mieszkal w polsce i kupil w UK...

Poza tym, jak juz ktos cie wykreci to jakos latwiej jest sie przejechac do jakiegos Ciechanowa Dolnego niz do Wigan - UK zeby kolesiowi morde sklepac..

Mnie niestety ta sytuacja nie dotyczy - nie mieszkam w polsce - mieszkam na cyprze - przesylki tutaj z UK sa tansze niz z UK do PL hyh - 2 dni i mam w domu... Natomiast mieszkajac w polsce, dlugo bym myslal czy faktycznie bede tak do przodu sciagajac z zagranicy..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×