Skocz do zawartości
augustyniak

Sklepy internetowe

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam zamiar zakupić Dualshock 3 na amazon.com. Mam w związku z tym kilka pytań.

1. Dlaczego srebrny pad różni się cenowo od reszty ? Jest w czymś gorszy ?

2. Czy do padów dodają kabel zasilający ?

3. Jak jest z wysyłką do PL ? Chciałbym pada mieć już na następny weekend :).

Proszę o jak najwięcej komentarzy, przydadzą się opinie kupujących na w/w stronie.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 bo ktos sobie tak wymyslil, w niczym nie jest gorszy (no moze sie szybciej brudzi :P)

2 nie ma kabla

3 przeczytaj na stronie amazon.com

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma kabla ? Huh, czyli ładowanie na przemian. Prawdziwego czasu wysyłki od samego amazon się niestety nie dowiem, dlatego pytam Was.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Z amazon.co.uk powinno koło tygodnia Ci to iść. Z amazon.com to nie wiem bo tam nie zamawiałem, ale myślę, że niewiele więcej, bo paczki non stop wędrują, a w normalnych krajach poczta działa tak jak kurier u nas, także do naszego kraju może Ci dotrzeć nawet w tym samym tygodniu, a nasza kochana poczta przyślę Ci ją dopiero w przyszłym tygodniu. Wiem to z doświadczenia.

Jest też opcja szybkiej przesyłki na amazonie (Super Delivery, czy coś takiego), ale ona dodatkowo kosztuje i to sporo i nie wiem też czy działa na teren Polski.

Ale czemu chcesz kupować na amazonie tego pada? Przecież u nas na allegro czy w jakimś sklepiku internetowym wyjdzie Cie to dużo taniej, no i paczkę dostaniesz dużo szybciej.

Chociażby tutaj: http://www.3kropki.pl/p/5/5/sony_kontroler_dualshock_3_ps3.php

A gifta możesz sobie zostawić na coś innego., lub go po prostu sprzedać na allegro lub gdziekolwiek indziej.

Edytowane przez Patricko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamierzam troche pokupowac na amazon.co.uk w szczegolnosci filmy br i gry bo wychodzi naprawde taniej;)

I tu takie pytanie czy wysylaja do polski?

Ile trwa czas tranzakcji?

Czy jest opcja platnosci przy odbiorze?

Czy ktos wogole cos zamawial?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na płatność przy odbiorze to bym nie liczył. Co do wysyłki i czasu trwania transakcji to przeważnie nie jest to dłużej niż tydzień. Ja kupowałem kilka rzeczy ze stanow i azji i przychodzily czasem szybciej niż z Polski :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupuje tam regularnie, ale mieszkam w UK wiec pewnie moja pomoc na wiele Ci sie nie zda. Generalnie tutaj wysylaja szybko i sprawnie i maja naprawde dobre ceny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

A wysylaja do polski bez problemowo?

Platnosci jak sie maja paypal czy zwykle konto bankowe starczy?

Edytowane przez mocko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo w polsce takich rzeczy jak filmy br malo sie oplaca w porownaniu z cenami uk gdzie mozna film za 20zl dostac juz.

Slabo sie orjentuje w zakupach zagranicznych jak pewnie wiekszosc z nas.

Wiec prosze o pomoc tych co juz korzystali/korzystaja.

Gdzie co i jak latwo sie oplaca kupowac.

Platnosci najlepiej paypal/konto bankowe

Gry to pewnie allegro/gametrade

Ale do filmow br nie ma czegos takiego jak game trade co by napewno bylo swietna strona

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wysylaja do polski bez problemowo?

Platnosci jak sie maja paypal czy zwykle konto bankowe starczy?

Nie da sie PayPalem. Z Polski tylko karta kredytowa. Zwykla karta z banku nie da rady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ta opcja gift czy jakos tak jak przeleje kontem bankowym (pko) kwote by kupic 2 bony 10Ł to zadziala tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrób najlepiej tak:

Zarejestruj się na amazonie, wybierz produkt, który chcesz kupić, przejdź cały proces płacenia i na końcu będziesz miał dokładne podliczenie ile wychodzi wysyłka na Twój adres.

Tylko na Polskę wychodzi o wiele drożej, dolicz sobie minimum około 5-7 funtów za wysyłkę oraz 5-7 funtów podatku. Wtedy już końcowa cena nie jest taka cudowna i zobaczysz, że u nas też w podobnych cenach bądź kilka złoty drożej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podstawowe pytanie, od kiedy to Amazon wysyła do PL???!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jako iż za sprzedanie gry na allegro odprowadzić trza podatek to mam pewien dylemat. otóż czy za wymianę gier przez gametrade.pl także trzeba odprowadzić podatek?? rozumiem że sprzedaż trzeba. jak to jest???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mały komentarz, bo widzę, że wielu z Was pytało o zakupy na Amazonie.

Jeżeli chodzi o zamawianie gier/filmów do Polski to korzystanie z Amazona.co.uk jest totalnie nieopłacalne.

Do każdego towaru z tej działki doliczają 15-22% VATu, a koszty przesyłki to 2.99 funta za każdą rzecz plus 4.99 funta za całą paczkę. Czyli zamawiając np. 3 filmy za samą przesyłkę płacimy 2.99+2.99+2.99+4.99. Chyba widać, że nie ma sensu u nich nic kupować.

Z własnego doświadczenia (w kupowaniu głównie filmów) mogę polecić te sklepy:

dvd.co.uk - paczki dochodzą w ciągu 3-5 dni, koszt przesyłki zależny od wielkości towaru, podany jest na stronie każdego przedmiotu; za jeden film/gre w standardowym opakowaniu jest to 1 funt

hmv - paczki idą ok. 7 dni, cena za przesyłkę to 2.5 funta za sztukę

sendit

the hut

lovefilm wszystkie trzy to okres dostawy 7-14 dni, cena za przesyłkę 0.99 funta od sztuki bez względu na wielkość towaru

Jeżeli chodzi o amerykańskiego Amazona to według ich strony gier do Polski nie wysyłają standardową pocztą tylko kurierem, a to jest koszt 30 dolarów plus 5.99 dolara od sztuki. Szacowany czas dostawy wtedy to 2 do 6 dni. Czy to się opłaca? You do the math :)

edit: jeżeli chodzi o płatności, ja używam karty do zakupów internetowych w mBanku (inne banki też pewnie coś takiego mają), ewentualnie paypal do zakupów na ebayu. Nic więcej nie jest potrzebne

Edytowane przez bananek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z serii głupich pytań: (wybaczcie nie mam doświadczenia)

filmy na dvd czy br kupione za granicą mają PL napisy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdz na pudelku albo w opisie filmu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z serii głupich pytań: (wybaczcie nie mam doświadczenia)

filmy na dvd czy br kupione za granicą mają PL napisy?

na tej stronie --> dvdcompare możesz sprawdzić praktycznie każde wydanie pod względem cięć, napisów, ścieżek dźwiękowych etc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

szukam kontrolera DS3 do PS3, znalazłem coś takiego:

Kontroler PS3 DS3 za 130PLN ale to po przeliczeniu z funtów na złotówki z przesyłką. Zamawiał ktoś z amazona? bo z opinii wygląda, że można polegać na tym sklepie.

Znacie może jakieś tańsze oferty, bo zastanawiam się czy nie kupić dwóch?

W sumie na skąpcu nie da się znaleźć taniej niż za 170zł z przesyłką, na allegro nawet gorzej.

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

szukam kontrolera DS3 do PS3, znalazłem coś takiego:

Kontroler PS3 DS3 za 130PLN ale to po przeliczeniu z funtów na złotówki z przesyłką. Zamawiał ktoś z amazona? bo z opinii wygląda, że można polegać na tym sklepie.

Znacie może jakieś tańsze oferty, bo zastanawiam się czy nie kupić dwóch?

W sumie na skąpcu nie da się znaleźć taniej niż za 170zł z przesyłką, na allegro nawet gorzej.

pozdro

Ciekawy jestem, jak wygląda sprawa z gwarancja w razie usterki ? Będziesz to wysyłał zagranice ?/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ebay zawsze cos wylapie w okazyjnej cenie. Kupilem juz tam ze 40 gier sprzedalem 1 :tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

szukam kontrolera DS3 do PS3, znalazłem coś takiego:

Kontroler PS3 DS3 za 130PLN ale to po przeliczeniu z funtów na złotówki z przesyłką. Zamawiał ktoś z amazona? bo z opinii wygląda, że można polegać na tym sklepie.

Znacie może jakieś tańsze oferty, bo zastanawiam się czy nie kupić dwóch?

W sumie na skąpcu nie da się znaleźć taniej niż za 170zł z przesyłką, na allegro nawet gorzej.

pozdro

Bzdura bzdura jeszcze raz bzdura...kupowałem na amazonie masę rzeczy...ale z przesyłkę do Irlandii i wtedy jest za darmo, albo za prawie darmo.

Przesyłka do Polski = naliczony podatek + przesyłka, także dolicz sobie spokojnie 10 funtów do tej ceny...

Do zwykłej gry z przesyłką na Polskę dolicza około 7 funtów...amazon na Polskę się nie opłaca zupełnie.

Tutaj najtańsza oferta (Polska), którą udało mi się znaleźć poza allegro:

http://www.it-strefa.pl/pl/produkty/AKCESORIA/KONTROLERY_DO_GIER/Gamepady/21350-Gamepad_Sony_DualShock_3_%28bezprzewodowy%29.html

Edytowane przez Patricko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co myslici e o tym - sklep focalprice.com - prosto z Hongkongu z darmową przesyłką ok 83zł - ale wymagane konto na paypal

Sixaxis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pod warunkiem ze to naprawde jest orginalny pad. Wiesz Hong Kong nie slynie z orginalnalow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×