Skocz do zawartości
augustyniak

Sklepy internetowe

Rekomendowane odpowiedzi

Post niezgodny z Regulaminem. Zabrania się umieszczania Reklam i linków reklamowych. Przesadnie kolorować wypowiedzi i pisać powiększoną czcionką.

Masz ofertę, od tego jest dział Black Market.

Ostrzeżenie słowne

edit:kill

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dvd co uk, wysyłka do Polski, ceny różnie (zresztą teraz to już nigdzie nie jest taniej). Przesyłka idzie maks 3-4 dni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie polecacie sklepy (najlepiej te z zagranicy, UK itp) z grami pod PS3?

Krótko przestawić ich plusy i minusy.

play.com

+ wysyła gry do Polski :)

+ podobno darmowa przesyłka

- niektóre tytuły droższe od konkurencji

- kiepskie promocje

Ano tak to jest ale uzywane na Ebay w UK sa w bardzo dobrym stanie i za niezla kaske.

Sam tam kupuje i jestem bardzo zadowolony.

Ale nie bede sie reklamowal bo to zabronione tutaj Carlos.

post-10246-1236196069.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

game.co.uk według mnie najlepszy angielski sklep z grami no i czasem tytuły pre-owned (używane) można wyrwać za śmieszne pieniądze :) oczywiście wysyłają także do Polski.

Edytowane przez owca6666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam już dość czekania na Sacred 2 PL wiec chciałem sobie zamówić w w/w sklepie tą właśnie grę, ale z moją znajomością angielskiego może to się źle skończyć ^^. Dlatego mam prośbę do kogoś kto już robił zakupy w tym sklepie o drobną pomoc lub sprowadzenie dla mnie tej gry :) . Oczywiście z prowizją dla osoby sprowadzającej ^^.

Zamieszczam tu bo do działu Kupie to się raczej nie nadaje.

Edytowane przez TimanTi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To niezły pomysł ale jak się kogoś ma tam w angli znajomego który coś kuma i kupi ci na promocjach bo tak normalnie to cęsto u nas jest trochę taniej lub prawie to samo (sacred 2 35gb sam policz) ale tam często są promocje tak jak ostatnio fight n. 4 i ufc po 24-28 gb, wtedy to warto. Teraz to chyba lepiej poszukac z drugiej ręki np. w cex itp. Za to bardziej się opłaca często kupic tam konsole bo wychodzi taniej i prawie zawsze są tam bundlepacki. Najfajniejsze jest w angli to że nawet w takiej samej cenie lub ciut wyższej to jak tam siedzisz to i tak cię stac na wszystkie gry i nie odczujesz tego zbyt mocno a tu juz niestety trzeba liczyc każdą złotówke, chyba sie wybiore znowu na troche bo jednak  mi brakuje paru rzeczy. Pozdro. 

Edytowane przez rah

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kogo to dziwi ? 800zł miesięcznie minimum i kup tu ps3 za 1399, a zarabiaj 800 funtów (bo ok. tyle wynosi minimum) i konsola 299 ;)

Byłbym za kupnem używki, za 10 funtów możesz wyrwać, jak ja RE 5 kupiłem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znacie jeszcze jakieś fajne strony z tanimi grami ? :) Mógłby ktoś mi z angli ściągnąć jedną grę ? Np. Ty Rabus ? :) Bo sobie wypatrzyłem, fajna i tanią gierkę.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ja bym wolał kupić edycje kolekcjonerską za 39 funtów (200zł), przesyłka do polski w game.co.uk kosztuje 3 funty (14zł) więc nie jest źle. :)

http://www.game.co.uk/PS3/RolePlaying/~r341505/Sacred-2-Fallen-Angel-Collectors-Edition/

Patrzyłem na ebay, ale tam kolekcjonerskie są po 240-300zł, a innych sklepów zagranicznych poza game.co.uk nie znam ^^.

@Rabus

A czy masz jakąś rekomendacje? Wole nie ryzykować jeszcze dostane cegle w pudełku ^^, 2 stówy piechotą nie chodzą :) .

Edit:

o w tym sklepie od PatrykaJP19 jest kolekcjonerska i to tańsza :)

http://www.shopto.net/PS3/GAMES/PS3SA03-Sacred%202%3A%20Fallen%20Angel%20-%20Collector%27s%20Edition.html

No super wychodzi 171zł z przesyłką + prowizja dla sprowadzającego :) .

Edytowane przez TimanTi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chcę kupić Legends of Wrestlemania bo jest taniej niż używki na allegro. Tylko czy mam prosić kogoś o sprowadzenie, czy niech mi tą grę po prostu wyślą ? :P

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co za różnica czy sprowadzi ktoś do polski, czy wyśle z angli. Cena przesyłki wychodzi prawie na to samo, tyle ze z Anglii idzie 3-5 dni, a z polski do polski 2-3 :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No rzeczywiście teraz sprawdziłem, chyba coś zmienili bo jestem prawie pewien, że kilka miechów temu wysyłali jeszcze do PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niektóre ceny są konkretne, ale lipa z przesyłką :( Moja gra jest w play droższa :/

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam jeszcze inne pytanie. Nigdy nie robiłem takich zagranicznych zakupów. Mam konto w banku z polską kasą oczywiście :P I mam im na konto przelać moje ZŁ ? Jak to się odbywa ? Na pewno nie chcę złotówek tylko swoją walutę.:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bank automatycznie przeliczy zł na funty, oczywiście weźmie za to prowizje dodatkową :) . Bynajmniej jest tak w ING bo pytałem, jeszcze zapytam w Lukasie.

Edytowane przez TimanTi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A no widzisz. Kolejny haczyk. Lepiej by było gdyby ktoś z Anglii sprowadził te gry. Przesyłka, prowizja - pewnie coś jeszcze się znajdzie i już nie jest tak okazyjnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam jeszcze inne pytanie. Nigdy nie robiłem takich zagranicznych zakupów. Mam konto w banku z polską kasą oczywiście :P I mam im na konto przelać moje ZŁ ? Jak to się odbywa ? Na pewno nie chcę złotówek tylko swoją walutę. :)

Najczęściej potrzebujesz kartę do takiej transakcji. Ja kupowałem na dvd.co.uk e-kartą z mbanku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×