Skocz do zawartości
Slizer

Gdzie Kupić, Za Ile?

Rekomendowane odpowiedzi

Ja do nich dzwonilem dzis sie umawiajac na odbior osobisty, powiedzial czwartek-piatek, bardziej mnie martwi to czy nie bedzie z azji ta gra.. wtedy jej nie wezme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów :)

Mam pytanie do kogoś kto zamawiał z zavvi.com, przy płaceniu kartą jak wypełnić pola card details?

a konkretnie chodzi mi cardholder adress czy wypełnić po polsku ulica numer domu itd z polskimi znakami czy po angielsku,najpierw numer domu niżej nazwa ulicy i miejscowość?

Tak żeby zgadzało się z danymi posiadacza karty.

Przy autoryzacji karty w polsce np.przez Płatności.pl jest inny układ i w zavvi.com też jest inny układ danych posiadacza karty.

bede wdzięczny za szybka odpowiedz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam ulice nr domu imieszkania w jednej linice, pod spodem miasto.. pozniej w odpowiedniej rubryce kod i panstwo i dziala:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja do nich dzwonilem dzis sie umawiajac na odbior osobisty, powiedzial czwartek-piatek, bardziej mnie martwi to czy nie bedzie z azji ta gra.. wtedy jej nie wezme

Ja dzisiaj byłem u nich i też mi powiedzieli, że czwartek, piątek. Pytałem się o wersję gry, powiedzieli, że Pal.

Zobaczymy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przyszła moja gra z zavvi- po 11 dniach. Co ciekawe wysyłana była ze Szwecji. Oni chyba mają magazyny po całej Europie rozsiane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawde warto kupowac na Zavvi ?

jaki koszt wysylki do polski ?

za każdą gre jaden funt liczą za wysyłkę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam ulice nr domu imieszkania w jednej linice, pod spodem miasto.. pozniej w odpowiedniej rubryce kod i panstwo i dziala:D

Dzięki Brzoza za pomoc.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów :)

Mam pytanie do kogoś kto zamawiał z zavvi.com, przy płaceniu kartą jak wypełnić pola card details?

a konkretnie chodzi mi cardholder adress czy wypełnić po polsku ulica numer domu itd z polskimi znakami czy po angielsku,najpierw numer domu niżej nazwa ulicy i miejscowość?

Tak żeby zgadzało się z danymi posiadacza karty.

Przy autoryzacji karty w polsce np.przez Płatności.pl jest inny układ i w zavvi.com też jest inny układ danych posiadacza karty.

bede wdzięczny za szybka odpowiedz

Radzę wypełniać bez polskich znaków żeby potem krzaków nie było.

Co do rubryk, to nie ma znaczenia. Możesz w jednej linijce, możesz w osobnych ulice nr domu/mieszkania. W anglosaskich krajach zazwyczaj wpisuje się osobno.

@up

Są to edycje przeznaczone na brytyjski rynek, więc o ile wyraźnie nie będzie napisane to ze świeczka możesz PL szukać.

Edytowane przez St4nl3y

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś może czy w kujawsko-pomorskim, gdzie znaleźć assassin's creed brotherhood wersje z kodeksem? W niedziele w Toruniu objezdzilem Empiki i twierdza ze nie będę mieli tej wersji, ewentualnie jakiś sklep gdzie który ma w swojej ofercie AC:B, punkt44 mimo iż ma na stronie ze wysyłają to tak naprawdę maja tylko wersje Auditore. No i z tego co sie orientuje to jeszcze w merlinie maja ale za 400... Będę wdzięczny za wszelką pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak kupowałem swoja wersje asasyna w gdańskim Saturnie dzień przed premiera to koleś mi powiedział ze ta wersja z kodeksem jest tylko na x-boxa a w gazetce było zdjęcie na ps3 wiec teraz nie wiem czemu miało być tylko na x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś może czy w kujawsko-pomorskim, gdzie znaleźć assassin's creed brotherhood wersje z kodeksem? W niedziele w Toruniu objezdzilem Empiki i twierdza ze nie będę mieli tej wersji, ewentualnie jakiś sklep gdzie który ma w swojej ofercie AC:B, punkt44 mimo iż ma na stronie ze wysyłają to tak naprawdę maja tylko wersje Auditore. No i z tego co sie orientuje to jeszcze w merlinie maja ale za 400... Będę wdzięczny za wszelką pomoc.

Zawsze mozesz za pomoca empik.com zamowic i po 2 dniach isc do wskazanego salonu odebrac

@zibn21 ludzie z Saturnow i MM czesto na tych dzialach pracuja przez pomylke, nie maja o niczym bladego pojecia :/

Edytowane przez BrzozaLuk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze mozesz za pomoca empik.com zamowic i po 2 dniach isc do wskazanego salonu odebrac

@zibn21 ludzie z Saturnow i MM czesto na tych dzialach pracuja przez pomylke, nie maja o niczym bladego pojecia :/

Na empik com tez wyprzedana, gdyby była to bym nie miał problemu, pozatym powyżej 200zl wysylke kurierska za darmo na dowolny adres. @Zibn21 naprawdę w gazetce była wersja z kodeksem a nie Auditore? Mimo ze na xboxa to pewnie na ps3 też powinn mieć, można wieciec w jakim, zobaczę sobie te gazetkę w internecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli kupie gre na zavvi to nie ma mozliwosci zeby była ona po Polsku

Polecam sprawdzić grę w bazie danych:

OGDB.de co prawda jest po niemiecku, ale znajdują się tam także gry wydane na rynek brytyjski. Spokojnie możesz wtedy sprawdzić czy jest tez PL.

PS. Wielka Brytania to: "Vereinigtes Königreich"

Edytowane przez saturator

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś może czy w kujawsko-pomorskim, gdzie znaleźć assassin's creed brotherhood wersje z kodeksem? W niedziele w Toruniu objezdzilem Empiki i twierdza ze nie będę mieli tej wersji, ewentualnie jakiś sklep gdzie który ma w swojej ofercie AC:B, punkt44 mimo iż ma na stronie ze wysyłają to tak naprawdę maja tylko wersje Auditore. No i z tego co sie orientuje to jeszcze w merlinie maja ale za 400... Będę wdzięczny za wszelką pomoc.

vobis

miał mieć ale nie ma już u dystrybutorów, jak ktoś miał złożone zamówienie na codex to proponuja zmiane na zwykla i gratis daja DVD Assassin's...Rodowód i koszulkę z Assassina

a dzis na thehut.com ostatnie WRC za 9.93Ł, Bioshock 2 kolekcjonerka za 17.97Ł, Vanquish za 17.97Ł

na zavvi.com w dalszym ciągu Demon's Souls za 17.95Ł

:D

Edytowane przez pmmazz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś o jakichś promocjach na PS3 (dowolna wersja) w Warszawie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

vobis

w tym tygodniu dostawa

a dzis na thehut.com ostatnie WRC za 9.93Ł, Bioshock 2 kolekcjonerka za 17.97Ł, Vanquish za 17.97Ł

na zavvi.com w dalszym ciągu Demon's Souls za 17.95Ł

:D

WRC 17.99

Edytowane przez korsi13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

vobis

w tym tygodniu dostawa

Dzięki nawet nie wpadłem na to aby tam poszukać, nawet w Bydgoszczy w salonie maja, tylko pojechać i już.

edit.

Nie zdążyłem nawet do nich zadzwonić, już nie mają w Bydgoszczy, teraz jedynie Zamość i Wrocław, czyli ponad 6 godzin jazdy samochodem...

Edytowane przez BIPTOA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WRC 17.99

no na tych stronach nieraz dosłownie minuty decydują.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Czy u Was już można kupić Gran Turismo 5 i za ile ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Czy u Was już można kupić Gran Turismo 5 i za ile ?

W Gdańsku w Media markt Matarnia kupiłem od samego rana mieli. Cena 199zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie w lublinie można kupić Gran Turismo 5 i jakie ceny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×