Skocz do zawartości
RoDah123

PS Vita i Akcesoria - Co Wybrać, Gdzie I Za Ile Kupić?

Rekomendowane odpowiedzi

ten numer podany jest tam do Warszawy, wiec duzo mi tam raczej nie pomoga. pojde tam jutro i zobaczymy. najwyzej bede czekal na inne obnizki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Numer jest do sklepu. Empik ma wszystkie numery sklepowe zaczynające się od 22xxxxxx :yes: Pewnie mają jakaś centralkę i przekierowuje na poszczególne placówki, numery różnią się zazwyczaj tylko końcowymi cyframi.

 

BTW Zaczynam mieć wrażenie że Ci to zwisa i tylko trujesz cztery litery :pardon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo juz mnie nerwica lapie jak bylem tam i nic nie widac. caly sklep poprzestawiany i wszystko jest inaczej, a promocja na karte w avansie tez jest, ale nie ma tego sklepu w wiekszych miastach tylko w miasteczkach dookola.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponarzekaj jeszcze na forum to z pewnością problem sam się rozwiąże ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję sprawdzonego info bo nie mogę się doszukać. Jakie bezprzewodowe słuchawki działają z PS Vita? Sony reklamuje swoje PULSE pisząc na pudełku wireless i działają bezprzewodowo ale z konsolami stacjonarnymi a do Vity i tak trzeba podłączyć je kablem jack.

 

Szukam czegoś bezprzewodowego do odsłuchu dźwięku z gier, muzyki itd. - nie muszę mieć mikrofonu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podłączyłem bez problemu mono HS od Ps3 i jakieś stero słuchawki BT Motoroli, obstawiam że każde słuchawki z bluetoothem zadziałają. W dyskusji ogólnej o PsVita masz info co i jak.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i kupiłem w Ostródzie, z Olsztyna 15 min drogi, ostatnia sztuka 550 pln + paliwo do auta, to ddobry dill :biggrin2: uwieżcie Mi

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i mega! W Olsztynie w Empiku jest też dostępna karta 32Gb w cenie 149zł, jak rozważasz zakup karty to cena choć gorsza w stosunku do Avansu to i tak jest całkiem spoko :yes:

 

...  uwieżcie Mi

 

Uwierzyłem na słowo ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Z tel pisane bla bla bla

W zestawie 4, kartę większa oczywiście kupię, za rady dzięks

Edytowane przez niklas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w Olsztynie nie ma juz karty 32gb, bo kupilem ostatnia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, bo ta cena choć jest już jakiś dłuższy czas to dotyczy jednak starej partii kart którą próbują wyzerować ze stanu. Podobnie chyba zresztą jest z kartami za 129 z Avansu, jeżdżę dużo po południowej Polsce i odwiedziłem w końcówce tygodnia ze cztery ich sklepy i nigdzie nie mieli nawet 16stek :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałem 16 gb w avansie w Koninie, 32 gb w ogóle nie mieli. U mnie w mieście nie ma avansu ale mam kumpla w Koninie i poprosiłem by zobaczył czy są u niego karty, nie było ale sprzedawca powiedział, że może ściągnąć 16 gb z innego avansu i na drugi dzień karta była do odbioru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Promocja Widmo ;) Jest oferta, brak towaru :pardon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj dopadłem 2 szt 32gb

Wiec jak widać w jakiś sklepach można je jeszcze dostać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak w temacie posiadam kartę pamięci zakupiona wczoraj nie otwierana nówka w kartonie

Cena 230 zł + koszty wysyłki

Ewentualnie odbiór osobisty w Krk.

Zainteresowani pisać na priv :)

h28s9zol0z8w_t.jpg

Czekaj, czekaj, wyrwałeś je w Avansie po 129, pochwaliłeś się tym na forum i chesz je teraz opylić ze 100zł przebitką? Briliant! Jakbyś nie miał planów na dziś to w spoilerze poniżej bundle stworzony chyba specjalnie dla Ciebie ;)

72396845775515c0.jpg
  • Like 9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Tomo taki jest żywot ulicznego rapera ;)

Jedna jest dla mnie druga miała iść dla kumpla a ze konsolka poszła mu do pieca to już mu potrzebna nie była. To co miałem sprzedać z tego powodu 50% taniej...

Każdy święty na forum a w życiu codziennym kable opalaja z linii kolejowej. Oczywiście Tomo nie pisze o tobie :)

Jedziemy dalej sorry za rozmycie tematu.

Żeby było na temat odnośnie tego etui na Vite za 29zl w Awansie skusiłem się na nie i jak ktoś potrzebuje nie wymagającego pokrowca to jak najbardziej można rozważyć zakup w/w przedmiotu.

Edytowane przez Dempsey
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Avans splajtował i wyprzedają towar stąd te promocje widmo i podejrzanie niskie ceny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy święty na forum a w życiu codziennym kable opalaja z linii kolejowej. Oczywiście Tomo nie pisze o tobie :)

 

No wiadomo że nie o mnie :angry: Ja opalam wyłącznie te z Telekomunikacji :pardon: No spoko, historyjka jaka by nie była z tym związana to pewnie że nikt nie liczy na to że będziesz na tym tracił. No ale skoro zdecydowałeś się już narzucić 80% marżę to przynajmniej mogłeś się powstrzymać w informowaniu forum o źródle pochodzenia tych kart. No nic, mleko się rozlało, no i jak już ustaliliśmy wcześniej, towar dostępny był w śladowej ilości, zapewne prędzej czy później jakiś Jeleń sam Ci się wystawi na strzał ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i kupiłem w Ostródzie, z Olsztyna 15 min drogi, ostatnia sztuka 550 pln + paliwo do auta, to ddobry dill :biggrin2: uwieżcie Mi

Plus za głoszenie dobrego słowa o Ostródzie ;)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdzie kupie tanio jakis solidny grip do vity zeby wygodniej sie gralo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak poczytasz opinię o tanich gripach to odkryjesz że szkoda na nie kasy. Łap info o najtańszym źródle gripa na którego naprawdę wydać te kilka zielonych;

To samo miałem napisać :)

Co do gripa to zachorowałem na Vita Trigger Grip, tylko cena i brak dostępności mnie powstrzymuje na tą chwilę od zakupu ale upoluje dziada prędzej czy później. Jakby ktoś widział gdzieś dostępne to pliss o info. Na Amazonie obecnie tylko zakup z Danii lub Usa wchodzi w grę i wszędzie po około 35 funtów :shok:

//edit

Dobra, zamówiłem ze Stanów, tam grip kosztuje 18 baksów, prawie drugie tyle wyszła wysyłka, w sumie 32 dolce za całość. Zawsze to lepiej niż 35 funciaków :yes: Dobrze że mi nie zależy na czasie bo przesyłka ma dojść koło połowy maja :shok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie szybkie pytanie rozglądam się nad zakupem słuchawek. Na wstępie napisze ze nie jestem jakimś maniakiem dźwięku.

Rozważam zakup

Tych słuchawek

http://allegro.pl/show_item.php?item=4182756755&msg=Tw%C3%B3j+e-mail+zosta%C5%82+wys%C5%82any.&msgtoken=048a25b10f8bf5405c1e387864ffa85323220a1444b540a86acf77d00be2ff62

Warto czy lepiej poszukać innej firmy?

P. S. Widzę na aukcjach jeszcze takie

http://allegro.pl/ps-vita-sony-sluchawki-ultima-pl-i4200464464.html?source=mlt

Różnią się tylko kolorem czy czymś jeszcze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Mam słuchawki z pierwszego linku. Dobrze grają , solidnie zrobione i mikrofon działa także na padzie z PS4.

Jestem z nich zadowolony. Mają 3 rozmiary gumek. :)

A te drugie to były kiedyś w zestawie startowym i raczej nie mają mikrofonu (Mogę się mylić)

Bierz te pierwsze :biggrin:

Edytowane przez Twinskillers
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Is on the Way :)

No to możemy zmierzyć czas dostawy z USA do Polszy, dam cynk jak tylko dotrze :yes:

6ytysemy.jpg

11 dni i jest! Info dla tych którzy zamawiali po mnie i jeszcze czekają :)

qegenu8y.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×