Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Barierka. :)

dce3201304rjzyo.gif

 

 

 

Q: Looks great! Just stick to the 30fps, add some AA and fix those pop-ins. smile.png
A: This is footage of the game at alpha. It will look better and smoother by November smile.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie! Jak dla mnie absolutny must have na nową generacje konsol. Co prawda nie jestem przesadnym fanem wszelkich "aspektów socjalnych" (na Autolog z Need for Speedów nie zwracałem uwagi) o tyle szarpać on-line lubię. Preferuje samochody wyścigowe, ale jeśli tylko tytuł jest w stanie dostarczyć mi symulacji na odpowiednim poziomie (simy z PC). Jeśli nie, jestem gotów pograć z chęcią w czysty arcade. A do tego idealnie sprawdza się Porsche 911 czy nowy Vanquish. Po co mi Nissan 370Z i pokraczna pseudo fizyka z Gran Turismo 5 i pewnie z 6'stki. Tyle offtopu, łykam PS4 i Drive Club i mi styka (a po cichu liczę na konkretne bryki i masę tras do objeżdżenia - wszak to nie tory wyścigowe, ale wymyślone drogi publiczne)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Tak prezentuje się pierwsza, oficjalna kierownica dedykowana PlayStation 4 ...Poskąpiono wspomnianej normalnej skrzyni biegów, a także sprzęgła i Force Feedback.

Ale żenada.

 

http://www.ps3site.pl/tak-prezentuje-sie-pierwsza-oficjalna-kierownica-dedykowana-playstation-4/165139

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odbicia w szybie.

5Cj7.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odbicia w szybie.

5Cj7.gif

Człowieku, pogubiłem wszystkie sztony! Jeśli tak wyglądają gry na starcie nex genów, strach pomyśleć co będzie za 2 lata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wie jak ma wyglądać sprawa z PS+ Edition?

 

Dopłacę i będę miał pełną wersję na czas trwania usługi, czy gra stanie się "moja" tak jak standardowy zakup z poziomu PSS?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wie jak ma wyglądać sprawa z PS+ Edition?

 

Dopłacę i będę miał pełną wersję na czas trwania usługi, czy gra stanie się "moja" tak jak standardowy zakup z poziomu PSS?

Pewnie jak zapłacisz to grę będziesz już miał na własność. Nie wiem czy to by było uczciwe jak by Ci SONY zabrało coś za co im dałeś kasę...

Edytowane przez krettinio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak za coś płacisz choćby jeden grosz jest twoje "na zawsze" (czyli do czasu aż się nie rozmyślą haha)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Barierka. :)

dce3201304rjzyo.gif

 

Po takiej stłuczce to by dalej już nie pojechał :P A tu proszę samochodzik cały i zdrowy, żadnego uszczerbku na zdrowiu. Żadnego zwisającego wpadającego pod koła zderzaka. ;) Mało realistyczna gra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po takiej stłuczce to by dalej już nie pojechał :P A tu proszę samochodzik cały i zdrowy, żadnego uszczerbku na zdrowiu. Żadnego zwisającego wpadającego pod koła zderzaka. ;) Mało realistyczna gra.

Przecież to miała być gra arcade a nie symulacja... Od "uszczerbku na zdrowiu" aut masz Gran Turismo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja czekam na symulację w świecie NFS czy DriveClub.

Za to graficznie nawet całkiem to ładnie wygląda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciężko to oceniać. Może będzie się dało ustawić rzeczywiste zniszczenia samochodu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to by było w sam raz, jakbym mógł dowolnie sobie zmodyfikować autko, obkleić zmieniać body, a potem je totalnie rozwalać w szaleńczym wyścigu. Już mnie nudzi jazda seryjnymi autami. Brak mi ulicznego stylu. Garaży, w których można sobie bajerancko odpicować bryczkę. I do tego jeszcze jak by rozwalała się podczas uderzeń, spychania przedzierania się przez blokady itp.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to by było w sam raz, jakbym mógł dowolnie sobie zmodyfikować autko, obkleić zmieniać body, a potem je totalnie rozwalać w szaleńczym wyścigu. Już mnie nudzi jazda seryjnymi autami. Brak mi ulicznego stylu. Garaży, w których można sobie bajerancko odpicować bryczkę. I do tego jeszcze jak by rozwalała się podczas uderzeń, spychania przedzierania się przez blokady itp.

 

Też czekam na The Crew : )

 

Co do Driveclub`a - prezentuje się fajnie, szkoda, że w gp pokazują jedną i tą samą mapę. Czekam na premierę, może skuszę się na pełną wersję. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po takiej stłuczce to by dalej już nie pojechał :P A tu proszę samochodzik cały i zdrowy, żadnego uszczerbku na zdrowiu. Żadnego zwisającego wpadającego pod koła zderzaka. ;) Mało realistyczna gra.

TLoU to też malorealistyczna gra, bo Joel nie robi przerw na siku i kupę, a Fifa ma mało wspólnego z realizmem, bo Polakami można zdobyć mistrzostwo świata. Kocham takie posty, dobra beka.
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TLoU to też malorealistyczna gra, bo Joel nie robi przerw na siku i kupę, a Fifa ma mało wspólnego z realizmem, bo Polakami można zdobyć mistrzostwo świata. Kocham takie posty, dobra beka.

 

Hej w nowoczesnych grach samochodowych liczę na mega rozbudowane systemy. Co ty w ogóle porównujesz TLoU do samochodówki. Ale beka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady. Chcesz kończyć każdy wyścig jeszcze przed pierwszym zakrętem? Bez wnikania w szczegóły, widać że Dc to niczym nie skrępowany arcade (zapowiedzi twórców puszczam mimo uszu), tak więc nie widzę ani jednego powodu, aby samochody kasowały się jak w "realu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej w nowoczesnych grach samochodowych liczę na mega rozbudowane systemy. Co ty w ogóle porównujesz TLoU do samochodówki. Ale beka.

No beka, wymagać od arcadówki realizmu, którego nawet nie ma w GT6.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Krótki wywiad został dokonany po pokazie gry, na którym po kanadyjskiej autostradzie pomykać było można za sterami supersamochodów: Mercedesa SLS, Aston Martina Vanquish, Maserati Gran Turismo i Rufa RT 12.

Dla amatorów wschodów i zachodów słońca zostaną przygotowane specjalne opcje przy wyborze wyścigu. Gracz będzie miał możliwość przyspieszenia cyklu nawet dwudziesto-/trzydziestokrotnie , dzięki czemu potyczka z innym kierowcą będzie wymagała umiejętności jazdy nocą, jak i ze świecącym prosto w szybę słońcem.

Kluby, na których tytuł ma się opierać, będą mogły składać się z grupy kierowców nieprzekraczającej dwunastu członków, lecz oddolną granicą jest para graczy. Dwuosobowe kluby jednak będą niewskazane, gdyż do wspólnej puli punktów dokłada się każdy członek grupy. Im mniejszy klub, tym wolniej leci Sława (Fame). Po co nam ona?

Między innymi zagwarantuje nam dostęp do specjalnych wyzwań. Twórcy zapowiadają stałe wspieranie DriveClub Live, z nowymi zawodami i eventami co tydzień. Najlepsi z najlepszych będą zapraszani do ekskluzywnych zmagań, które wyłonią prawdziwego mistrza kierownicy wirtualnej.

Co do wersji okrojonej dla PlayStation Plus (dostępnej wraz z premierą PS4), gra nie będzie uboższa w jakiekolwiek aspekty rozgrywki. Nabywcy uzyskają dostęp do gry solo i wszystkich innych trybów DriveClub Live. Jedyną różnicą będzie brak dostępu do wszystkich tras i samochodów. Te kupimy pojedynczo lub w pakiecie odblokowującym pełną wersję, który będzie dostępny do kupienia ze specjalną zniżką.

http://www.ps3site.pl/przyspieszany-cykl-dnia-i-nocy-oraz-zawartosc-edycji-ps-w-driveclub/165362#comment-595343

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z nowych info: wersja z PS+ ma dać możliwość wbicia platyny a wykupienie upgradu do  pełnej wersji sprawi, że gra będzie działać bez PS+ (źródło: forum pclab/twitter )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×