Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Trasa w szkocji i już wiem że warto jeszcze trochę poczekać na DriveClub, jeśli były by jeszcze zmienne warunki pogodowe to jestem kupiony w 100 %, W sumie mogliby dodać chociaż jakieś demo na start ps4 żeby umilić oczekiwanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza gra, w której kierowca realistycznie zmienia biegi łopatkami przy kierownicy :) Szykuje się niezła podróż po świecie - Indie, Szkocja, Norwegia, Chile. Ktoś liczy na Polskę?  :thumbsup:  A tak na serio, dobrze że nie pojechali ostro po bandzie z otoczeniem toru. Jeszcze 8 lat temu, w Indiach można było spodziewać się słoni a w Brazylii jeżdżenia w samym środku Amazonii pomiędzy tubylcami z dzidami i łukami :laugh:

 

EDIT: Jeśli to ma być tytuł nastawiony na online, to spodziewam się kustomizacji auta na niespotykanym jeszcze poziomie - obawiam się że barwy swojego klanu/teamu na karoserii to za mało

A skoro poruszyłem temat obecności kraju nad Wisłą w DC, jakiego rodzaju tereny by was zadowoliły?

Edytowane przez snejkiPL
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chciał przede wszystkim dużą różnorodność tras. Od pustyni przez równiny, miasta aż do zaśnieżonych gór. Liczę też na trasy od A do B nie tylko okrążenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O tak, wyobrażacie sobie wyścig Paryż - Pekin? Albo Nowy Jork - Los Angeles? Jeśli dodać do tego ruch uliczny (ogromne puste przestrzenie aż po horyzont w Teksasie i średnia prędkość 200 mph  :yes:  czy start na zatłoczonym Time Square w NY) zmienne warunki pogodowe i niewymagający 900 stopniowej kierownicy model jazdy, był bym zadowolony jak jeszcze nigdy. To zupełnie inna liga niż Gran Turismo, więc Sony nie powinno blokować takiej ścigałki. Nie chce jednak siać ciemnych scenariuszy, ale to chyba za dużo nawet jak na next-geny :) W każdym razie, pomysł na Drive Club nawet w obecnej formie nie wygląda najgorzej. Oby tylko funkcje społecznościowe (ehhh...) nie rzucały zbyt mocno cienia na - moim zdaniem - najważniejszy aspekt każdej gry wyścigowej, frajdy z jazdy mianowicie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

norway_drift.gif

Edytowane przez pack
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A przy okazji twórcy DriveCluba pracują nad takimi szczegółami jak animacje ruchu rąk czy zmiany biegów dla każdego z samochodów osobno.

"You wouldn't believe how hard it has been to delivering full 900 degree steering wheel animations, every car had to be rigged and animated individually. You've got both paddle shifts and stick shifts, and so many different styles of steering wheel."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No gif wrzucony przez pack'a dobitnie pokazuje, ze w tym aspekcie DC po prostu nie ma sobie rownych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z każdą chwilą i nowym materiałem bardziej chcę usiąść za wirtualną kierownicą tej produkcji...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Edytowane przez Garru
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skrot trailera :D :

 

10712832863_e4f01e28d1_o.gif

Edytowane przez Bansai

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opóźnienie wyjdzie grze na dobre, ostrzę sobie ząbki na tę produkcję już od pewnego czasu. Ciekawe czy wykupienie "ulepszenia do pełnej wersji" z PS+ będzie opłacalne - były już o tym jakieś informacje? Swoją drogą niech wreszcie dadzą obiecany filmik z nowego wyścigu. Can't wait!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A przy okazji twórcy DriveCluba pracują nad takimi szczegółami jak animacje ruchu rąk czy zmiany biegów dla każdego z samochodów osobno.

"You wouldn't believe how hard it has been to delivering full 900 degree steering wheel animations, every car had to be rigged and animated individually. You've got both paddle shifts and stick shifts, and so many different styles of steering wheel."

myślę że fizyka jazdy w takiej grze jest "nieco" ważniejsza niż machanie wirtualnymi rękoma kierowcy.. a wszyscy fapują tylko i wylacznie nad grafiką i detalami nie majacymi zadnego wplywu na sama rozgrywke ;) na filmach Drive Club wyglada arcade'owo a samochody jak by jezdzily po szynach :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da sie zrobic arcadówkę z fajna fizyka jazdy. Wiem ze ciezko ocenic to na podstawie filmow, ale chyba nawet GTA bedzie miala lepsze prowadzenie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da sie zrobic arcadówkę z fajna fizyka jazdy. Wiem ze ciezko ocenic to na podstawie filmow, ale chyba nawet GTA bedzie miala lepsze prowadzenie ;)

Tak, zwłaszcza, że nad DC pracują ludzie od PGR, czyli wyścigówki z genialnym modelem jazdy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×