Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Cholera lipa :/

http://www.ppe.pl/news-26300-nadjezdza__czy_jednak_nie__co_z_tym_driveclub_.html

DriveClub to tytuł który najbardziej mnie kusi by kupić PS4, ale jak się obsunie znów no to nie kupie teraz raczej...

Oby ewentualna obsuwa nie była dłuższa niż miesiąc, bo ja już wysiedzieć nie mogę XD

A co do poprzedniego newsa o brykach, no to bardzo liczę na Ferrari :)

A wie ktoś może ile tam mniej więcej będzie tras? Bo jakby było z 20 to byłoby miło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest Evolution Studios, także nie martwcie się o ilość tras i samochodów, bo tych będzie wystarczająco.

Od czasów PS2, nie zawiedli pod tym względem nigdy, także wątpię, żeby i teraz zawiedli.

 

Liczę, że mimo wszystko gra pojawi się w lutym, czekam na nią jak na szpilkach, bo to będzie jedynka konkretna samochodówka przez bardzo długi czas na PS4.

Potem jeszcze The Crew, a potem potem długo długo nic, aż do Gran Turismo 7 zapewne.

Nie liczę NFS'ów, bo to ciężko nazwać konkretną samochodówką i jedyna moja obawa, żeby właśnie DriveClub nie poszedł również w tą stronę.

 

Boję się, że za bardzo skupią się na tych debilnych funkcjach społecznościowych, a nie na samej radości z jazdy.

Po tych filmikach, gdzie co chwilę wyskakują jakieś gówna, czy Twój znajomy jechał tu szybciej czy nie, nie mam pozytywnych myśli, ale obym się mylił.

Bardzo bym chciał, żeby gra była rozbudowana, a jeżdżenie to było coś więcej w tej grze, niż tylko przejechanie w 2 minuty z punktu A do B.

 

A co do Ferrari...żeby znowu nie było tak jak w NFSie...jeden model i tyle.

Ale widziałem już Alfę Romę 4C i to mi wystarczy :D Jedno z najpiękniejszych samochodów pod słońcem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że jednak nie będziemy musieli czekać na premierę zbyt długo. Po pierwsze na PS4 bardzo brakuje porządnej wyścigówki, bo NFS jest dobrą grą, ale nie przyciągnie do konsoli na dłużej. No i po drugiej DriveClub miało być grą startową na PlayStation 4 - jeśli długo trzymali się wersji, że uda wyrobić się na premierę grze, której potrzeba będzie np. pół roku prac jeszcze, to nie najlepiej świadczy o uczciwości Sony. Gdyby ją faktycznie wydali w listopadzie to co byśmy dostali? Alphę, betę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że jednak nie będziemy musieli czekać na premierę zbyt długo.

 

Wszyscy mieli nadzieje ze wyjdzie pod koniec lutego, ale dzis potwierdzili ze to plotka.

 

Drive Guardian.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wkurza mnie, zresztą pewnie jak każdego to przesuwanie premiery :/ 

Przydała by się dobra samochodówka bo rivals już ograny :) a driveclub zapowiada się ciekawie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zbyt wczesnie wydane BF4 wszystkich wkurza, zbyt pozno (nie)wydane DC wszystkich wkurza.. to co nie wkurza? ;)

Edytowane przez czacha79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy mieli nadzieje ze wyjdzie pod koniec lutego, ale dzis potwierdzili ze to plotka.

Drive Guardian.

Bo nigdy wcześniej nie obiecywali premiery na luty, więc skąd to rozczarowanie? Wczoraj Sony podało, ze data premiery zostanie ogłoszona niebawem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja to mam gdzieś kiedy wydadzą. Dla mnie ważniejsze jest to aby ta gra oddawała to wszystko co jest pokazywane z miesiąca na miesiąc na trailerach, obrazkach i innych. Gra wygląda świetnie, wręcz cudownie, ale niech taka ona też będzie w gameplayu.

Z drugiej strony świetnie podkręcają hype na tą grę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja to mam gdzieś kiedy wydadzą. Dla mnie ważniejsze jest to aby ta gra oddawała to wszystko co jest pokazywane z miesiąca na miesiąc na trailerach, obrazkach i innych. Gra wygląda świetnie, wręcz cudownie, ale niech taka ona też będzie w gameplayu.

Z drugiej strony świetnie podkręcają hype na tą grę :)

 

A  ja pozwole sie z Toba niezgodzic. Widzisz lubie gry z wyscigami (GT5, oba Shifty, a i Driver SF byl calkiem mily jesli chodzi o model jazdy). Jesli jest taka mozliwosc preferuje granie na mojej ciagle dzialajacej choc juz troche wysluzonej DFP.

I oczywiscie rozumiem Twoje podejscie - ty chcesz dobrej gry a data premiery jest sprawa drugorzedna.

 

Z mojej perspektywy Sony zaliczylo wtope - byla kielbasa przedwyborcza a potem figa z makiem. Wszem i wobec mowili o duzym tytule startowym ktory mial trafic do PS+. Nie ukrywam ze takie kombo mogloby przyspieszyc moja decyzje o zakupie PS4 - ale raz kierownic i wsparcia nie ma na PS4, dwa konsola miala premiere pare miesiecy temu a daty premiery DriveClub jak nie bylo tak nie ma i ludzie posilkuja sie plotkami na ten temat. Ostania ktora czytalem to ze moze bedzie w czerwcu (!!).

To zle dziala na wizerunek firmy.

 

Zgodze sie z tym ze lepiej zeby dopracowali produkt  ze swojej strony licze ze zaliczajac poslizg wspolpracuja z producentami kierownic zeby dodac ich obsluge - choc moge sie przeliczyc.

 

Niemniej nie lepiej bylo od poczatku postawic sprawe jasno - DC trafi do plusa jak i na polki w 2014 bez dat bez nakrecania hajpu - bo lepiej pozytywnie zaskoczyc nizli zaskoczyc graczy negatywnie.

 

Rozumiem ze ktos moze nie zgadzac sie z moja opinia - prosze nie odbierac tego postu jako atak na sony i plucie jadem. Uzytkuje PS3, przygladam sie PS4 i grą na nia wydanym. Oceniam rzeczy subiektywnie i chwale jesli cos mi sie podoba oraz mowie kiedy cos mi sie nie podoba.

Edytowane przez MagEllan
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wydaje mi się aby DC był podobny w fizyce jazdy do GT lub Shitfa. To będzie gra dla mas z nastawieniem na aspekty społecznościowe i wydaje mi się że to będzie konkurencja dla NFS. Oczywiście chciałbym się miło zaskoczyć w dzień premiery, z której robi się już telenowela. Dopiero na jesień ma wyjść Project Cars(btw następna telenowela z przekladana premierą) więc nie mamy zbytnio wyboru. Oby faktycznie nie trzeba było czekać do czerwca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopiero na jesień ma wyjść Project Cars

 

Nie licz na to. Project Cars raczej utkwi w stanie wiecznej alfy czy tam bety, czy czymkolwiek to teraz jest.

W momencie jak PCars wyjdzie na konsolę i nie będzie to płatna beta za 200zł, to wtedy odszczekam, póki co to jedynie zdjęcia sobie można ogląać

 

DriveClub wyjdzie szybko, wiedzą że dali dupy to będą cisnąć z premierą. Ale to jest exclusiv, więc nie mogą wydać bubla, tak jak to EA ma w zwyczaju czy inne firemki w dzisiejszych czasach.

Jestem w stanie poczekać ten miesiąc/dwa/góra trzy, aby dostać dopracowany produkt do granic możliwości, gdzie wszystko będzie działało jak należy, bez żadnych zwiech, lagów, bugów, glitchów, itd.

Exclusivy na PlayStation to najwyższa jakość, zarówno pod względem graficznym jak i technicznym, dlatego liczę tutaj na sporą dozę satysfakcji.

 

Co do fizyku w DriveClub to wiadomo, że to będzie arcade... Przecież ta gra od początku miała być konkurentem NFS'a, a nie Gran Turismo.

Dlatego też wg mnie podłączanie koła pod tą grę nie będzie miało zbytnio sensu, ale wiadomo, lepiej żeby nad tym pracowali i pokazali innym, że wsparcie dla koła musi być.

 

Liczę, że w momencie gdy odpalę tą grę to doznam orgazmu w oczach. Do tego poczuje świetną fizykę jazdy, a ilość samochodów i tras przyprawi mnie o drganie rąk.

Martwi mnie to całe społecznościowe gówno i nastawienie gry na to. Nienawidzę tego badziewia i boję się, że ktokolwiek będzie chciał to wyłączyć, będzie grał w półprodukt, czy coś w tym stylu.

 

No nic, czekamy :) Fajnie byłoby wiedzieć przed premierą ile będzie kosztować upgrade do Full wersji, z tej wersji Plus co ma niby być

Bo może się okazać, że mimo wszystko lepiej będzie zrobić pre-order normalnej pudełkowej wersji, szczególnie że podobno ma w pudełku być zniżka 10% na rocznego Plusa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a wiadomo coś o trasach? czy to będą realne tory czy tylko uliczne wariacje umiejscowione na drogach planety Niby-ziemia? bo na obrazkach/video jest określony typ tras...

Edytowane przez caligator

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdaje się że nie będzie torów. Będa raczej trasy w takim niby otwartym świecie. Może to i dobrze bo mechanika gry zdaje się nie napawać dobrze do charakterystyki torów wyścigowych.

Edytowane przez piernik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trasy mają być osadzone w realnych miejscówkach, ale sama trasa raczej z realnością niewiele będzie miała wspólnego :)
Co do torów to wątpię...mi to bardziej zalatuje NFS Hot Pursuit, czyli trasy z punktu A do B, ewentualnie jakieś okrążenia, tak jak było na jednym z materiałów video.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czy ten cały Project C.A.R.S bedzie miał może realistyczną fizyke zniszczeń wpływająca na mechanizm jazdy? Bądz Driveclub? Cokolwiek...?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuję, żeby wszelkie pytania dot. PCars zadawać właśnie w temacie od tej gry, a nie tutaj.

 

PCARS - to ma być symulator z krwi i kości pod każdym względem, dla najbardziej wymagających.

Driveclub - to jest typowa arcadówka, mająca dawać fun z jazdy i nic więcej, nie szukajcie tutaj jakiegokolwiek realizmu, bo go nie znajdzie.

 

Co do zniszczeń, to w Pcars na bank będą wprowadzone i będą miały wpływ na zachowanie auta.

W DriveClub będą raczej tylko kosmetyczne i nic więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

okej, przepraszam. 

Ale zniszczenia będą?

Czekam na te zniszczenia i czekam, na latające po torze urwane koła i lusterka, na dziurawe pękniete szyby, na to wszysko, może nowa generacja nam na to pozwoli?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tego typu zniszczenia bym nie liczył w DriveClub. Tutaj raczej na zasadzie, wgięta blacha, trochę obrysowana buda, pęknięta i szyba i nic więcej zapewne ;)

Sam bardzo bym chciał możliwość doszczętnego rozwalenia fury, łącznie z zatarciem silnika, skrzyni biegów, wszelkimi usterkami zawieszenia, itd.

Ale to wymaga ogromu pracy i ludzi oraz rzecz jasna hajsu. Więc twórcy wychodzą z założenia, że lepiej zrobić zwykłe i proste zniszczenia, a skupić się na grafice, żeby wpadało w oko i się sprzedawało :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to srednio. Ciekawe czy kiedyś doczekamy się na taką grę. Pozostaje wierzyć, że DriveClub wyjdzie w  miare szybko i umili nam to czekanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

okej, przepraszam. 

Ale zniszczenia będą?

Czekam na te zniszczenia i czekam, na latające po torze urwane koła i lusterka, na dziurawe pękniete szyby, na to wszysko, może nowa generacja nam na to pozwoli?

 

Coz latajace elementy miales juz w NFS Shift1 z 2009 roku, maski, elementy otoczenia (opony przy bandach jak ktos w nie wjechal) pekniete szyby i przyciemnienie ekranu jak zaliczyles dzwona. 

 

W tej chwili o DriveClub wiemy wszyscy tylko tyle co pokazane bylo na filmach zdjeciach ktorych zapewne wiekszosc mozesz obejrzec przegladajac poprzednie strony tego watku. 

 

 

Co do fizyku w DriveClub to wiadomo, że to będzie arcade... Przecież ta gra od początku miała być konkurentem NFS'a, a nie Gran Turismo.

Dlatego też wg mnie podłączanie koła pod tą grę nie będzie miało zbytnio sensu, ale wiadomo, lepiej żeby nad tym pracowali i pokazali innym, że wsparcie dla koła musi być.

 

 

Jak wiesz arcade - ardacowi nie rowne. Ja milo wspominam NFS MW (2005) i granie na kierownicy. GRID1 mnie zalamal na PC bo ni jak nie moglem kolka skonfigurowac. GRID2 mnie rozczarowal na PS3 bo latwiej i lepiej bylo mi sterowac padem a spedzilem ze 2h probojac kierownice poustawiac pod siebie. 

 

To czego ja osobiscie bym oczekiwal to zeby jednak ta gra obslugiwala kierownice - przy dobrze zrobionym balansie - pomiedzy wyscigami w stylu arcade z dodanymi elementami prowadzenia auta moze wyjsc cos bardzo ciekawego i milego. 

 

Swoja opinie bazuje na tym iz z jednym wyjatkiem duzo wygodniej gra mi sie na kierownicy i fun dla mnie jest wiekszy. Natomiast wlasciwe opanowania pada czesto jest dla mnie bardziej skomplikowane. 

 

Podobnie jak ty obawiam sie czy funkcje Club nie stana sie rdzeniem tej gry.

 

Czas pokaze jaka to bedzie produkcja choc nie ukrywam ze jako pierwsza scigalka na nowa generacje ta gra ma pod gorke bo oczekiwania uzytkownikow sa dosc wygorowane. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×