Welcome to PS Site Forum - ... o PLAYSTATION wiemy wszystko!

Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji. Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się, będziesz w stanie dostosować swój profil, otrzymywać punkty reputacji jako nagrodę za złożenie zawartości, a także komunikować się z innymi użytkownikami za pośrednictwem prywatnej skrzynki, plus wiele więcej! Ten komunikat zostanie usunięty po zalogowaniu się.

Sign in to follow this  
Followers 0
cwir

Grand Theft Auto V

2579 posts in this topic

Petycja o powrot do "aut na lodzie", chyba kogos posralo :wacko:

3 people like this

Od wtorku nie oderwalem sie jeszcze na moment. 

*rihanna + cabrio weeeee* haha

1 person likes this

Ja ci powiem co oni zrobią z tą petycją. Jeśli by była na papierze to "obcharkali" by ją i wrzucili do kosza a jeśli przyjdzie mailowo to oplują monitor ze śmiechu odpalą cygaro banknotami które już zarobili i zajmą się online do tej części lub dlc fabularnym. To niesamowite że ludzie wierzą że rockstar może zmienić kod gry bo komuś się źle jeździ. Prowadzenie w 5 jest bardzo dobre więc niema tu co zmieniać

1 person likes this

Ci z petycji to chyba jakieś amerykańskie bogacze są, nie da się wszystkim dogodzić . Też wolałem system jazdy z IV ale bez jaj żeby petycje pisać, żeby się jakimiś detalami przejmować

Temat modelu jazdy jest jak bumerang...może napiszmy petycje o zwiększenie liczby przechodniuf? Tego tematu już dawno nie było ^^

I pomyśleć że dałem tylko dwa linki, bez żadnego komentarza :) którymi można odpalić bombę :)

Petycja o powrot do "aut na lodzie", chyba kogos posralo :wacko:

za lekko powiedziane

Z całym szacunkiem, dla fanów którzy zachwycają się grą....

Niestety moje obawy odnośnie najnowszego dziecka r* się ziściły... Po około 20 godzinach gry z bagażem w statsach 38% gry. tytuł zaczyna się dłużyć i nudzić... Mam nadzieję że ukończę wątek główny chociaż (właściwie mało co pobocznego robiłem).. Osobity syndrom ziewania w gta się włączył... Ale nic - dałem szansę, nawet na początku było sympatycznie ale z misji na misję gra coraz bardziej wieje dla mnie nudą.. Cóż jak nie każdy lubi piwo czy muzykę poważną  tak nie kazdemu może podobać się nowe dzieło r*... Szkoda bo widzę że gra jest zacna tylko jak żadna inna "nie dla mnie"... 

Postaram się jeszcze coś ruszyć ale już powoli przysypiam jak jeżdżę od misji do misji... Jednak nie rewolucja panowie - jeno naturalna ewolucja serii a niestety wcześniejsze części tak samo jak ta po czasie mnie od siebie odrzucała... 

Szkoda :sad: chociaż jeszcze chwilę pogram za jakiś czas - może się bardziej przekonam...

Nie bluźnij! :(

Ja mam na zegarze podobną ilość czasu i podobny procent ukończenia gry. Odkąd GTA trafiło do napędu to przed 4 w nocy nie zasypiam. Wielkość świata i możliwości jest niesamowita. Przy podobnych tytułach po 20-25 godzinach był już czas na dobijanie ostatnich pucharków, a tutaj nie jestem nawet w połowie gry. Nie zanosi się na to, że miałoby się nudzić, bo zostało mi jeszcze multum aktywności pobocznych, a wszystko jest miodne.

Denerwuje kilka rzeczy, ale można to przeżyć - pancerne żywopłoty, brak policji jeżdżącej po mieście i inne mniejsze pierdoły.

Póki co najlepszy tytuł w jaki grałem i pierwsza gra jaką kupiłem za premierową cenę - nie żałuję :)

Dobra, wreszcie skończyłem wątek fabularny, więc parę słów i ode mnie. Gra jest dokładnie tym, czym miała być - znakomitym sandboxem bardzo bogatym światem, dobrą fabułą, znakomitą mechaniką i przepiękną oprawą. W zasadzie o plusach nie ma się co rozpisywać, bo te już były opisywane wiele razy. Jeśli chodzi o minusy to:

- brak aplikacji na androida

- bugi (głównie ten z autami, bo poza tym jest ich naprawdę niewiele)

- minus największy i najbardziej bolesny: zupełnie niewykorzystany potencjał napadów - to aż się prosi o użycie poza wątkiem fabularnym.

Gra świetna, dla mnie takie mocne 9/10, a byłoby więcej gdyby nie powyższe minusy.

Czekamy na multi, jeśli R* wykorzysta potencjał i z podobnym pietyzmem podejdzie do online to będzie gra na długie miesiące.

BTW: po przejściu wątku fabularnego w kółku z wyborem postaci przy Franklinie cały czas jest 1 - na mapie nie mam już żadnych nieznajomych ani nic takiego, jest gdzieś jakaś ukryta misja dla niego czy to jakiś bug?

Dobra, wreszcie skończyłem wątek fabularny, więc parę słów i ode mnie. Gra jest dokładnie tym, czym miała być - znakomitym sandboxem bardzo bogatym światem, dobrą fabułą, znakomitą mechaniką i przepiękną oprawą. W zasadzie o plusach nie ma się co rozpisywać, bo te już były opisywane wiele razy. Jeśli chodzi o minusy to:

- brak aplikacji na androida

- bugi (głównie ten z autami, bo poza tym jest ich naprawdę niewiele)

- minus największy i najbardziej bolesny: zupełnie niewykorzystany potencjał napadów - to aż się prosi o użycie poza wątkiem fabularnym.

Gra świetna, dla mnie takie mocne 9/10, a byłoby więcej gdyby nie powyższe minusy.

Czekamy na multi, jeśli R* wykorzysta potencjał i z podobnym pietyzmem podejdzie do online to będzie gra na długie miesiące.

BTW: po przejściu wątku fabularnego w kółku z wyborem postaci przy Franklinie cały czas jest 1 - na mapie nie mam już żadnych nieznajomych ani nic takiego, jest gdzieś jakaś ukryta misja dla niego czy to jakiś bug?

Skończcie z tym btw,imo, itp,bo to zaczyna być irytujące.

Edited by Rafal76

K...a, skończcie z tym btw,imo, itp,bo to zaczyna być irytujące.

Co złego jest w itp? :blink:

2 people like this

W GTA 4 też mi się dobrze jeździło ale bez jaj, w piątce jest moim zdaniem dużo lepiej. Przede wszystki dla tego, że czuć wagę auta a w 4 każde wzniesienie powodowało stu metrowy lot, auta odrywały się od ziemi jak samoloty.

BAWSAQ jest niesamowity. W ciągu 20 godzin zarobiłem już 36 mln.$, a to dopiero początek inwestycji.

Jak ktoś ogarnął misję Lestera i zostawił je sobie na sam koniec gry, po skończeniu fabuły, to można spokojnie wykręcić tam ponad 1 miliard $ :)

W poradniku opisałem dokładnie co i jak. Jak będę miał więcej szczegółów to uzupełnię.

Oczywiście, że można tylko, że tutaj chodzi o rynek, który nie jest tak gwałtowny i przewidywalny jak po misjach Lestera. Przechodziłem grę gdy nie było poradników, a i tak ogarnąłem od 170 do 150 mln.$ na każdej postaci. Teraz sprawdzam ile mogę ugrać na BAWSAQu.

Edited by Marru

A po co komu ten miliard? Ot tak żeby patrzeć na coś czego nie ma gdzie wydać?

2 people like this

Pole golfowe 150 mln kosztuje :P I właśnie tutaj mam zagwozdkę jak je kupić, mając trochę ponad 30mln na koncie :D

A po co komu ten miliard? Ot tak żeby patrzeć na coś czego nie ma gdzie wydać?

No właśnie w V jest wiele rzeczy na które można wydać kasę, jak nieruchomości, samoloty, samochody, etc. O ile te pojazdy można ukraść, to z nieruchomościami będzie ciężko, jakby tak zsumować ile trzeba wydać na wszystkie to myślę że około pół miliarda by wyszło.

No dobra w takim razie ja zadam pytanie podobne do Daraya:

Na cholerę komu pole golfowe za 150 mln $, które przynosi tygodniowe zyski rzędu 250 tys. $? Nie widzę satysfakcji z zakupu tej nieruchomości - inwestować mimo wszystko trzeba mądrze, a ta inwestycja większości się nie zwróci, a co dopiero mówić o zyskach :)

Ja tam gram normalnie, bez "oszustw" w postaci zglitchowanych skrzynek, czy trzymania misji Lester'a do końca gry, bo to po prostu nie ma sensu :)

Edited by Dilerus

@Marru: No trochę się przeliczyłem :P

@up: Czasami są też jakieś bonusy związane z zakupem, nie wiem jak z polem golfowym, ale na przykład jak się kupi lotnisko to można bez problemu się poruszać w jego obrębie, co jest bardzo przydatne, bo jak goni policja to ciężko jest wystartować samolotem zanim Ci go rozwalą. No i jak się ma tyle kasy to nie ma powodu żeby ją chomikować :P

@up: Czasami są też jakieś bonusy związane z zakupem, nie wiem jak z polem golfowym, ale na przykład jak się kupi lotnisko to można bez problemu się poruszać w jego obrębie, co jest bardzo przydatne, bo jak goni policja to ciężko jest wystartować samolotem zanim Ci go rozwalą. No i jak się ma tyle kasy to nie ma powodu żeby ją chomikować :P

Zakup golf club'u daje po za niesamowitą ilością kasy co tydzień:

- darmową grę w golfa na tym polu golfowym

- zniesienie obowiązku gry w określonym regułami dress code ubiorze

Jednym słowem - brać bez zastanowienia ;s

Edited by Dilerus

No to rzeczywiście słabo, no ale jak się sra pieniędzmi to i tak można kupić. Po jakichś 100 godzinach może się zwrócić :P

Ja bym kupił po prostu dla własnej satysfakcji, jeśli byłoby mnie stać oczywiście :D

A ja tam zupełnie nie mam pojęcia jak grać na tej giełdzie..

Co nie zmienia faktu, że gra wymiata. :P "Jeszcze tylko jedna misja i idę spać" to już mój nowy standard!