Skocz do zawartości
cwir

Grand Theft Auto V

Rekomendowane odpowiedzi

Do jakiego poziomu udało Wam się wywindować akcję Betta Pharmaceuticals? Wczoraj zrobiłem tę misję i doszło mi do 81.5%, wyprzedałem akcję. Dzisiaj odpalam grę a tam save sprzed "rośnięcia" akcji i cholera dochodzi tylko do 50.44%... WTF? Szczęście w nieszczęściu, że mam save na kilka misji przed no ALE :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nauczyć Choopa sztuczek ??? Trzeba ściągnąć jakąś aplikację czy coś ?? bo chyba ten wątek już się tutaj przewinął ale nie mogę znaleźć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta apke ifruit na iphona

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdy inwestujemy w jakas dzialalnosc gdzie mozna niszczyc konkurencje jest jakas mapka z lokacjami firm? np. nie wiem wbije sie do cluckin bella wybije wszystkich i ich akcje spadna?

 

kolega DGLELE dal fajna rozpiske konkurencyjnych firm:

 

CoolBeans - BeanMachine
Burgershot - Up-An-Atom
Clucking Bell - TacoBomb
FlyUS - AirEmu
GoPostal - PostOP
Bilkington - DollarPills
Pisswasser - Logger
MazeBank - BankOfLiberty
Redwood - Debonaire
Slaughter, Slaughter & Slaughter - Bullhead
RadioLosSantos - WorldwideFM
eCola - Raine

 

Tyle ze tez nie za bardzo wiem gdzie co szukac.

 

Bo wlasnie jestem w misji

z ostatnim wielkim napadem

a wczesniej nie zwracalem uwagi na wskazowki Lestera a do trofa ze trzeba wydac 200 mln troche brakuje.

Edytowane przez Skiba94

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem dzisiaj główny wątek fabularny, zajęło mi to ok. 35h grania według licznika, razem z większością misji pobocznych. I w sumie czuję smutek bo szkoda że się już skończyło, dawno nie grałem w grę która była tak długa (35h!!), a jednocześnie tak świetnie się bawiłem że nim się spostrzegłem był już koniec. Dopracowana w każdym calu, od powodującej opad szczeny grafiki po świetny model jazdy i genialne misje zarówno główne jak i poboczne. Pierwsze moje gta w którym z taką przyjemnością robiłem poboczne questy. No i należało by wspomnieć o mini gierkach typu strzelnica czy np traitlon na których potrafiłem spędzić nieraz z godzinkę. Każdy powienien w to zagrać bo gra warta swojej ceny i tak napakowana zawartością jak mało która.

 

PS. Mam małe pytanko na koniec, w podsumowaniu przejścia na 100% jest oprócz misji głównych, pobocznych, i mini gierek jest opcja "inne" i mam 1/16. O co chodzi ??, co się pod tym kryje ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumie ktoś z was  motyw z inwestowaniem na giełdzie?

 

Mam schemat który na normalnej stronie maklerskiej pokazuje cenę akcji na przestrzeni powiedzmy tygodnia. Z prawej strony wykresu zawsze zaznaczona jest aktualna cena akcji. Tutaj jest jakaś dziwna historia  cena akcji wynosi 3$ a na wykresie jest pokazana tak jakby było 26$. O co chodzi?

 

13kd.jpg

 

Samo inwestowanie na giełdzie na podstawie takiego wykresu bez żadnych danych to tak naprawdę loteria. Jednak to mnie wkurza. W takim razie po co te wykresy.

Oczywiście zdjęcie zrobione jest jak na telefonie miałem wyświetlaną datę niedziela, więc nie jest to jakiś archiwalny wykres.

 

Jakieś propozycje o co biega?

Edytowane przez daw1985

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do jakiego poziomu udało Wam się wywindować akcję Betta Pharmaceuticals? Wczoraj zrobiłem tę misję i doszło mi do 81.5%, wyprzedałem akcję. Dzisiaj odpalam grę a tam save sprzed "rośnięcia" akcji i cholera dochodzi tylko do 50.44%... WTF? Szczęście w nieszczęściu, że mam save na kilka misji przed no ALE :/

No właśnie po zrobieniu tej misji od razu sprzedać akcję czy czekać?

I taka sprawa, te akcje kupuje się na bawasq a to jest regulowane przez Social club więc jakim prawem one rosną po konkretnych wydarzeniach w grze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo to jest wykres tygodniowy i na niedziele wskazuje jeszcze wartość poprzednią więc to $21.7 Tego dnia musiało zaliczyć spadek więc obecną wartość będziesz miał pokazano w wykresie z następnego tygodnia albo jak chociaż przeskoczy na poniedziałek. Ważniejsze jest obserwowanie ile było poprzednio i najniższą wartość to wskaże tendencje.

 

Zobacz na wykres tutaj:

Czwartkowy wieczór:

 

oyow4up.png

 

Piątek ~15.00 Wykres wskazuje na dalszy spadek, a ewidentnie widać, że idzie ku górze.

 

B2jv4WW.jpg

 

Obecnie: Tu najlepsze jest jaki spory skok zaliczył PIS w ciągu 24 godzin.

Sdu0hmn.jpg

Edytowane przez Marru

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do misji Lestera i ile max rosną akcje po nich:

Debonaire - ok. 80%

Redwood - 300%

Fruit - ok. 50%

Vapid - po 2 dniach dokładnie 100% (akcje trzeba kupić po misji!)

GoldCoast - ok. 80%

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up a akcje omawiane powyżej? Na razie dam 27% i rośnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno w grze jest $8.14 więc jeszcze może przez noc trochę skoczyć. Jakby nie było, zainwestowałem 173 mln. $ do wyciągnięcia mam ponad 600 mln. $

Edytowane przez Marru

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z poziomu przeglądarki na Bawsaq'u apetycznie wyglądają akcje Hawk and Lite, co o tym myślicie? :)

Edytowane przez Dilerus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam swoje pytanie: czy istnieją wyraźne różnice pomiędzy wersją płytową a cyfrową? Pop-up, spadki płynności itp? Co lepiej wypada? Pytam, bo spotkałem się już z różnymi opiniami na ten temat, a za kilka dni muszę dokonać wyboru :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiadomo ile osób maksymalnie w multipalyer będzie mogło wejść do jednego pojazdu np.autobusu? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akcje Hawk and Little najlepiej było kupować na początku tygodnia ale po dzisiejszym skoku HAL(+$3.50) i PIS(+$4.79) myślę, że jak teraz zainwestujesz to nie stracisz. Kto wie, może w ciągu nocy będzie kolejny skok? Ciekawe jaki wpływ na BAWSAQ będą miały masowe wyprzedaże i samo GTA:O.

 

We wtorek trzeba szybko uzbierać trochę kasy i znowu inwestować. Coś czuje, że jak ruszy GTA:O to żeby coś ugrać na BAWSAQ'u trzeba będzie non stop monitorować jak Auction House w World of Warcraft  :laugh: 

Edytowane przez Marru
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powtarzam pytanie:

I taka sprawa, te akcje kupuje się na bawasq a to jest regulowane przez Social club więc jakim prawem one rosną po konkretnych wydarzeniach w grze (po misji lestera)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo to jest ustawione pod Ciebie, dzieje się tak na 2-3 dni w grze i potem wraca do normalnego statusu.

To, że jest uzależnione od SC nie znaczy, że gra sama wpłynąć na tą wartość nie może :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale tylko tych 3 określony spółek, cała reszta działa według SC. Rockstar zbytnio nie określiło dokładnego działania BAWSAQ. Może być też tak, że HAL i PIS ruszyło przez działania beta testerów, a my na tym tylko korzystamy. Jutro wieczorem planowana jest masowa wyprzedaż PIS, jeżeli gwałtownie akcje spadną to znaczy, że nasze działania mają wpływ na rynek.

 

edit:

Dokładnie może to być tak jak napisał Patricko, że jest to zmiana na chwilę dla postaci z SP.

Edytowane przez Marru

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skonczylem watek fabularny,i chcialem powtorzyc wszystkie napady ( wybrac inna opcje przeprowadzenia napadu),wzialem wiec ta misje z rozeznaniem u jubilera,skonczylem ja i myslalem ze mi sie gra zapisze w tym miejscu i bede mial 2 save - ten po skonczeniu gry i ten cofniety.Niestety zrobilem misje,pokazalo mi ukonczone i wrocilo do miejsca z ktorego wybralem opcje powtorz misje

Reasumujac mam rozumiec,zeby zrobic napady inna metoda musze grac...od nowa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W LCN rosną i bez ingerencji Lestera. Wystarczy, że słuchasz radia i czytasz informacje po prawej stronie jak wchodzisz w LCN. Nawet takie Vangelico obala to co napisałeś, po pewnym czasie zalicza duży skok i można na tym sporo ugrać.

 

 

@DeX

Powtarzanie misji jedynie służy do zdobycia w niej złota.

 

 

edit:

haha PIS skoczyło do $8.26

Edytowane przez Marru

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się, akcje na LCN działają wg tego co się dzieje w grze.

Często w radiu mówią o różnych możliwych wzrostach danej firmy i wtedy trzeba inwestować.

Albo jak macie jakieś przypadkowe aktywności, np. odwiezienie gościa na lotnisko, co daje Wam potem 100$.

Mówi, żeby zainwestować w firmę (nie pamiętam nazwy) i jej akcje po prostu walą w górę jak rakieta potem.

No, ale niestety radio nie ma PL napisów, to 99% nie ogarnia co tam mówią :P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×