Skocz do zawartości
cwir

Grand Theft Auto V

Rekomendowane odpowiedzi

Jaka gorsza grafika ? Jedyna różnica, że wersja cyfrowa bardziej muli dyskiem i może dłużej wgrywać tekstury niż na płytce.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka gorsza grafika ? Jedyna różnica, że wersja cyfrowa bardziej muli dyskiem i może dłużej wgrywać tekstury niż na płytce.

no to może i tak no do końca nie wiem ja mam na płytce i nie narzekam 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanko. Kupilem gta 5 w wersji cyfrowej i w sklepie nie mam zadnych dodatkow do kupienia. Moglby ktos powiedziec jakie byly i czy byly jakies dodatki do gta5 od premiery? I jak je zdobyc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Był jakiś sterowiec dodawany do preoderów...tak to nic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no a te jakies business packi? walentynkowe packi? jakies nowe samochody itp..... to byly dodatki czy w patchach to bylo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli jak mam aktualna gre to to wszystko mam?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli zaktualizowałeś grę do patcha 1.11 to masz wszystko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak znalezc serwer na ktorym jest wiecej graczy niz 4-5?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile godzin zajmuje ukończenie głównego wątku? W GTA 4 ukończyłem (o ile dobrze pamiętam) w 35 godzin. Wszędzie trąbią o tym, że piątka jest większa i w ogóle, ale czy to się tyczy także ilości i długości misji?

 

I drugie pytanie - czy w misjach są punkty kontrolne? W 4 ich nie było i dopiero w dodatkach je wprowadzono ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile godzin zajmuje ukończenie głównego wątku? W GTA 4 ukończyłem (o ile dobrze pamiętam) w 35 godzin. Wszędzie trąbią o tym, że piątka jest większa i w ogóle, ale czy to się tyczy także ilości i długości misji?

 

I drugie pytanie - czy w misjach są punkty kontrolne? W 4 ich nie było i dopiero w dodatkach je wprowadzono ;)

Wg tej strony same misje główne to ok 30 godzin. Mi całość singla zajęła równe 70.

http://www.howlongtobeat.com/game.php?id=4064

 

Checkpointy są, nie kojarzę żeby ich rozstawienie mi jakoś dokuczało, więc chyba są ustawione sensownie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info. Czwórkę kupiłem w dniu premiery a do zakupu piątki jakoś nie mogę się zmusić - sam nie wiem dlaczego :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czas ukonczenia zalezy od tego jak grasz. Mi ukonczenie watku glownego w GTA IV zajelo 22h, tak wiec tobie ukonczenie GTA V moze zajac ponad 40h  ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info. Czwórkę kupiłem w dniu premiery a do zakupu piątki jakoś nie mogę się zmusić - sam nie wiem dlaczego :biggrin:

Przez tą syfiastą IV. Ta odsłona jest duuużo lepsza. Bierz jak najszybciej

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z zegarkiem na ręku nie grałem ale jakoś bardzo szybko mi upłynął czas przy przejściu tej gry, a grałem również sporo misji pobocznych, choć nie wszystkie. Wg mnie za krótka gra - może dlatego, że taka wciągająca :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam , zapewne pytanie wyda się smieszne :( 

 

Jak zakupie wersję pudełkową używaną i ktoś już na niej grał online ? to ja też będę jeszcze mógł pograć ? czy nie czegoś takiego w GTA jak kod online ( nie mówie o misji ze sterowcem - to wiem że jednorazowo jest kod ) pozdrawiam 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam , zapewne pytanie wyda się smieszne :sad:

 

Jak zakupie wersję pudełkową używaną i ktoś już na niej grał online ? to ja też będę jeszcze mógł pograć ? czy nie czegoś takiego w GTA jak kod online ( nie mówie o misji ze sterowcem - to wiem że jednorazowo jest kod ) pozdrawiam 

 

Możesz spokojnie kupować używaną

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od tygodnia gram w GTA Online, w tamten weekend było wszystko ładnie pięknie, stworzyłem postać itd. a od wczoraj wyskakuje mia komunikat: "Serwery chmury Rockstar są obecnie niedostępne itd." Prosiłbym o pomoc, bo nie za bardzo wiem o co chodzi :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka mam pytanko a mianowicie kupilem enfiniety XP auto i ulepszylem tylko nitro i przyspieszenie mam ma maksa i moje pytanie jest takie czy jak kupiec najlepszy silnik i skrzynię biegów to mi się będzie lepiej auto prowadziło bo to już mi więcej nie FIFA przyspieszenia przecież i mowa o online

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka mam pytanko a mianowicie kupilem enfiniety XP auto i ulepszylem tylko nitro i przyspieszenie mam ma maksa i moje pytanie jest takie czy jak kupiec najlepszy silnik i skrzynię biegów to mi się będzie lepiej auto prowadziło bo to już mi więcej nie FIFA przyspieszenia przecież i mowa o online

 

A ty co skopiowałeś to z tłumacza ? Zero interpunkcji, składnia jak z przedszkola. Zostaw grę i zajmij się językiem polskim.

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka mam pytanko a mianowicie kupilem enfiniety XP auto i ulepszylem tylko nitro i przyspieszenie mam ma maksa i moje pytanie jest takie czy jak kupiec najlepszy silnik i skrzynię biegów to mi się będzie lepiej auto prowadziło bo to już mi więcej nie FIFA przyspieszenia przecież i mowa o online

A jakbyś miał to napisać po polsku, to o co chciałeś zapytać??

Kuzwa pisalem to na szybko :P i jak nie wiesz to nie komentuj ;) bo twój komentarz był zbędny

Szybko to pies robi, masz pisać na szybko to daj sobie spokój z pisaniem postów. Pisanie z błędami (lub zupełnie bez sensu jak w przypadku Twojego postu) to brak szacunku dla czytających, więc się nie dziw, że dostajesz takie odpowiedzi, a nie inne.

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam auto enfiniety XP i kupilem tylko nitro i jak sa osiągi to przyspieszenie mam na maksa. I moje pytanie jest takie , czy jeśli ulepsze silnik i skrzynię biegów to czy auto będzie szybsze i czy się je będzie lepiej prowadziło ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×