Skocz do zawartości
cwir

Grand Theft Auto V

Rekomendowane odpowiedzi

Skończyłem główny wątek, większość misji pobocznych i z przykrością stwierdzam, że jak na GTA to strasznie szybko fabuła się skończyła i nie mogę nic dla siebie dalej znaleźć. Może zabawa w multi daje więcej frajdy ze znajomymi, bo jak sam siedziałem to nie porywało. Ma ktoś może ochotę wspólnie pograć w wolnej chwili?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na poważnie, przestudiowałem trochę internetu i nie tylko ja zauważyłem tą przypadłość.

Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia ;)

W tym wypadku sprawdza się to w 100%, bo trzeba pamiętać że im większy tv tym dalej musimy siedzieć. Jeżeli na 32 i 47 cali siedzisz w tej samej odległości to nie dziwie się ze masz złe odczucia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gram na 40 calach i grafika jest świetna, a siedzę w odległości ~2m od telewizora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem główny wątek, większość misji pobocznych i z przykrością stwierdzam, że jak na GTA to strasznie szybko fabuła się skończyła i nie mogę nic dla siebie dalej znaleźć. Może zabawa w multi daje więcej frajdy ze znajomymi, bo jak sam siedziałem to nie porywało. Ma ktoś może ochotę wspólnie pograć w wolnej chwili?

62 godziny czystej zabawy z mojej strony (robiłem razem z fabułą misje poboczne), czasami nie wiedziałem się czego mam się chycić bo tyle było zajęcia i Ty mówisz, że fabuła się szybko kończy? Chociaż grę ukończyłem to mam chyba do muszę poświęcić drugie tyle aby mieć 100% gry...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej ciężko będzie komuś uwierzyć że gra wygląda lepiej na większych telewizorach, skoro na nich będzie widoczna większa pikseloza. Przy większych ekranach trzeba dalej od ekranu siedzieć, i grafika będzie taka sama.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś czytałem pewnego newsa jakoby GTAV przez swój odczyt danych miałby psuć lasery w konsolach zarówno na PS3 jak i X360, co wy możecie o tym powiedzieć po tylu miesiącach doświadczenia? Laser bardziej się męczy niż przy RDR?

Gra już potaniała o 120zł od premiery a nawet rok nie minął, jak w tym roku nie będzie zapowiedzi na PC to chyba kupię na PS3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój laser się męczy jak czyta takie posty...

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wolę forum przeczyścić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kup na dyskietkach , unikniesz problemu.

A tak na poważnie, GTAV nie psuje laserów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jakie jest jego zużycie? Więcej pracuje przy GTA V czy przy RDR? Przy RDR nawet zwykły PS3 Slim jest dość hałaśliwy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzy koma siedem. Stary , wyluzuj. Nic Ci nie popsuje konsoli , to że jedna gra mniej lub bardziej pierdzi w napędzie to taki urok do którego trzeba przywyknąć. Kup wersję cyfrową jeśli ten laser spędza Ci sen z powiek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam jestem wyluzowany, po prostu jestem ciekaw jak GTA V jedzie laser, RDR dość hałasu robiło kiedy się szybko śmigało na koniu, a do GTA V wersja cyfrowa nie wchodzi w grę. :) BD-ROM master race.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gry z otwartym światem mają częstsze doczyty więc nic w tym niezwykłego, ze słychać napęd czesto poza tym, że on w konsolach jest głośny stosunkowo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem główny wątek, większość misji pobocznych i z przykrością stwierdzam, że jak na GTA to strasznie szybko fabuła się skończyła i nie mogę nic dla siebie dalej znaleźć. Może zabawa w multi daje więcej frajdy ze znajomymi, bo jak sam siedziałem to nie porywało. Ma ktoś może ochotę wspólnie pograć w wolnej chwili?

Nie wiem czemu tak twierdzisz, nie przypominam sobie by było jakieś dłuższe GTA od tego... Jeśli chodzi o aktywności po przejściu wszystkich misji, to też nie przypominam sobie by w jakimś GTA było tego więcej, więc twoje twierdzenia są lekko wyssane z palca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka :)
Jestem tu jednym z nowych.
Ktoś chętny na granie w GTA Online w sobotę wieczorem? Preferuję komunikację przez skype i wiek 15+ :)
Mój PSN: Wemberr2

Edytowane przez Mateusz4K

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka :)

Jestem tu jednym z nowych.

Ktoś chętny na granie w GTA Online w sobotę wieczorem? Preferuję komunikację przez skype i wiek 15+ :)

Mój PSN: Wemberr2

Posty dotyczące online pisz w dziale Online ->Gta Online

 

Możesz mnie dodać

 

PSN ID - Cuki1984

 

to pogramy :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej ciężko będzie komuś uwierzyć że gra wygląda lepiej na większych telewizorach, skoro na nich będzie widoczna większa pikseloza. Przy większych ekranach trzeba dalej od ekranu siedzieć, i grafika będzie taka sama.

 

Zmiencie jeszcze ustawienie obrazu na "gre" (jesli taka opcje posiadacie, ale raczej tak), Ja sam sie na tym zlapalem, ze Diablo u mnie paskudnie wygladalo, a u kolegi na Xbox'ie o wiele ladniej - matowo. Sprawdzilem u siebie i okazalo sie, ze mam obraz ustawiony na "zywy" i dlatego tak brzydko to wygladalo. Jak zmienilem na "gre", bylo ciemniej, ale o wiele wiele ladniej i pikseli nie bylo widac,

 

 

Co do GTA V to dzisiaj skonczylem  glowny watek i czuje niedosyt i nie wiem czemu, ale chyba za malo strzelania w misjach bylo w porownaniu do GTA IV. Poza tym historia bardziej mnie zaciekawilia w czworce niz w piatce, co jest dziwne, bo ta w piatce jest lepsza. Nie wiem o co chodzi, moze o to, ze jak gralem w GTA IV to bylo to pierwsze GTA w takiej jakosci graficznej, a teraz juz nic nowego w GTA V. GTA IV przeszedlem trzy razy i to jeszcze na 21-calowym telewizorze w formacie 4:3, natomiast GTA V na 42 calach i 16:9. Wszystko przemawia za GTA V, ale jednak...

 

 

Pamiatam, jak przechodzilem ostatnia misje GTA IV ok. 20 razy az sie udalo, ale poza nerwami byla zabawa, a w GTA V bylo za latwo. Ginalem tylko z wlasnej winy, jak sie nie chowalem i szedlem na Rambo, albo przez glupie skrypty.

Edytowane przez Lord_of_Evil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś czytałem pewnego newsa jakoby GTAV przez swój odczyt danych miałby psuć lasery w konsolach zarówno na PS3 jak i X360, co wy możecie o tym powiedzieć po tylu miesiącach doświadczenia? Laser bardziej się męczy niż przy RDR?

 

 

WTF ?

 

Raczej ciężko będzie komuś uwierzyć że gra wygląda lepiej na większych telewizorach, skoro na nich będzie widoczna większa pikseloza. Przy większych ekranach trzeba dalej od ekranu siedzieć, i grafika będzie taka sama.

 

 

jak dla mnie idziesz na mistrza na tym forum.

Edytowane przez lennox
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rety, a jeszcze dzień się dobrze nie zaczął - że też tu nie zaglądałem ostatnio :biggrin:.

Edytowane przez Numinex
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe, skoro twierdzisz że na większym ekranie jest lepsza grafika to okej. xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt tak nigdzie nie napisał.

Nie odwracaj kota ogonem :D

To co Ty napisałeś to cebula taka, że na oczy nie widzę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To napisz proszę jak to jest bez cebuli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pogralem parenascie godzin w GTA i moje zdanie na temat najnowszej odslony najslawniejszego dziecka Rockstara jest krotkie: rewelacja! :biggrin:

Fabuly praktycznie nie ruszylem, bo po samouczku jak odpalilem online, tak i tam ugrzazlem na dobre :P Jest co robic i jak na razie sie nie nudze ;) Graficznie jest ok, spodziewalem sie chyba wiekszego opadu szczeki (tutaj wine ponosza rozne opinie na temat grafy). Owszem, jak na sandbox o takim rozmiarze grafika jest ok, sa momenty, ktore moga cieszyc oko, ale jazda po miescie niestety, ale kluje po oczach. Da sie to jednak przebolec. Mi fun'u z gry to nie odbieralo ;) Model jazdy... to byla wielka niewiadoma; jedni chwalili ten w GTA V, drudzy, narzekali i wrecz domagali sie powrotu tego z GTA IV. Mi on osobiscie przypadl do gust. Jako fan cruise'ingu, moge powiedziec, ze jazda i eksploracja naprawde jest przyjemna. I to cieszy, poniewaz uwielbiam sobie jezdzic po ulicach bez celu (przepisowo... a przynajmniej staram sie :pardon:). Customizacja bohatera jest rozbudowana, chociaz panel jego tworzenia jest conajmniej... dziwny xD No, ale fatalaszkow, dodatkow czy fryzur jest naprawde sporo. Wiec fani przebieranek beda mieli co robic :P Pojawia sie rowniez upgrade broni. Pojawily sie przeze mnie uwielbiane tlumiki, a nawet latarki :biggrin: Swietnie wypada rowniez garaz, gdzie mozna przerabiac swoje pojazdy. Sciezka dzwiekowa jest ok, ale musze spedzic troche wiecej czasu by wysluchac wieksza ilosc stacji. Podoba mi sie natomiast to, ze w trakcie misji przygrywa nam taka fajna melodyjka :biggrin: Dodaje ona klimatu :) To taka krotka moja opinia po klilkunastu godzinach z gra. Na temat fabuly na razie nie mam co sie wypowiadac z oczywistych powodow.
Mam natomiast pewne pytanie. Chodzi mi o mieszkania w GTO. Czy jak kupie jakies, to bede mogl je potem sprzedac, badz ewentualnie wymienic na inne po znizce? Mysle nad zakupieniem czegos tanszego na ten moment, ale nie jestem pewny czy potem nie bede tego zalowac :P  A to, ze mozna posiadac 2 mieszkania, to wiem :thumbsup:
 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja swoją opitoliłem. Przeszedłem wątek główny. Ale 100% zostawiłem sobie na PS4 :) jak wypas to juz na całego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×