Skocz do zawartości
cwir

Grand Theft Auto V

Rekomendowane odpowiedzi

Mam natomiast pewne pytanie. Chodzi mi o mieszkania w GTO. Czy jak kupie jakies, to bede mogl je potem sprzedac, badz ewentualnie wymienic na inne po znizce? Mysle nad zakupieniem czegos tanszego na ten moment, ale nie jestem pewny czy potem nie bede tego zalowac

 

Sprzedawać się nie da, ale gdy zechcesz wymienić dany apartament/garaż na jakiś inny będziesz miał zniżkę w wysokości połowy ceny aktualnego.

Edytowane przez danken000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja swoją opitoliłem. Przeszedłem wątek główny. Ale 100% zostawiłem sobie na PS4 :) jak wypas to juz na całego :)

Ehh.. widzisz, jakbym wiedzial ze wyjdzie wersja na PS4 to tez bym tak zrobil. A poki co pozostanie mi tylko online. Myslicie ze bedzie mozna zrobic transfer osiagow z PS3?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehh.. widzisz, jakbym wiedzial ze wyjdzie wersja na PS4 to tez bym tak zrobil. A poki co pozostanie mi tylko online. Myslicie ze bedzie mozna zrobic transfer osiagow z PS3?

Przeniesie ci się wszystko co w GTA online osiagnales.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehh.. widzisz, jakbym wiedzial ze wyjdzie wersja na PS4 to tez bym tak zrobil. A poki co pozostanie mi tylko online. Myslicie ze bedzie mozna zrobic transfer osiagow z PS3?

 

Moim zdaniem nie ma opcji. 

Będzie jak w TR, lecisz od nowa. Z TLOU analogicznie. 

Michał sprzedawaj i polecimy razem na PS4 :)

Przeniesie ci się wszystko co w GTA online osiagnales.

 

Podaj źródło tego news`a.  

Edytowane przez lennox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michał sprzedawaj i polecimy razem na PS4 :)

Tak chyba zrobie.
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opylaj póki coś jeszcze za to można dostać hajsu :)

Na PS4 będzie jeszcze wyższa półka gry :)  

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do transferu save - E3 konferencja Sony:

 

 

Andrew House stated that the game will come with a host of enhancements and new details for players to discover, and said that you can transfer save data from PS3 and Xbox 360 versions of the game to the PlayStation 4.

 

zdrodlo: http://www.gamespot.com/articles/e3-2014-grand-theft-auto-v-coming-to-playstation-4-xbox-one-pc/1100-6420294/

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tego nie wiedziałem. 

Pytanie tylko, czy staty z multi również bedą kompatybilne z PS4.

Ciekawe również, czy jeśli ktoś ma GTA z PSN , a na PS4 kupi na płycie - jak to będzie wyglądało. 

Edytowane przez lennox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli bedzie mozliwosc przeniesienia save na PS4 czy tylko postepow online? Bo sie juz pogubilem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale Tym co będą chcieli wykręcić 100% to i tak nic nie da :)

Nie chce mi się wierzyć, że po przeniesieniu Save wpadną wszystkie trofea (adekwatnie do zdobytych na PS3) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale Tym co będą chcieli wykręcić 100% to i tak nic nie da :)

Nie chce mi się wierzyć, że po przeniesieniu Save wpadną wszystkie trofea (adekwatnie do zdobytych na PS3) :)

Jak będzie trofeum za setną rangę to wiadomo ze wpadnie.

Co do samej nowej wersji to Zobacze jak będzie wyglądać w rzeczywistości bo może kupie ps4 razem z GTA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie nie zalezy na trofeach. Po prostu nie widzi mi sie przechodzic jeszcze raz tej samej fabuly. Wiem ze dookola gry bedzie duzo nowosci ale sama historia raczej sama w sobie nic nie wniesie nowego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak będzie trofeum za setną rangę to wiadomo ze wpadnie.

 

Tak jak wszystkie inne ? akurat :)

Na bank to zablokują. Nie uwierzę, że R* da komuś darmową platyne (pod warunkiem że ją ma na PS3) tylko dlatego, że kupił drugi raz grę. 

To by było irracjonalne by trofiki wpadały w momencie uruchomienia gry na "chodzonym" save z PS3.

 

Ta gra bedzie miała swój zestaw trofików (choć wiadomo, że ten sam co na PS3). Chcesz je mieć na PS4 ? to je zdobądź. I tak to na bank będzie działało. 

Edytowane przez lennox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy przejdzie postęp online... akurat fabułę z chęcia przejdę raz jeszcze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzono już, że będzie można dokonać transferu postaci i levelu z multi (także z X360).

Edytowane przez Numinex
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak wszystkie inne ? akurat :)

Na bank to zablokują. Nie uwierzę, że R* da komuś darmową platyne (pod warunkiem że ją ma na PS3) tylko dlatego, że kupił drugi raz grę.

To by było irracjonalne by trofiki wpadały w momencie uruchomienia gry na "chodzonym" save z PS3.

Ta gra bedzie miała swój zestaw trofików (choć wiadomo, że ten sam co na PS3). Chcesz je mieć na PS4 ? to je zdobądź. I tak to na bank będzie działało.

Kupując Fife 15 też wpadna trofea za Football Club i EA nikomu nie każe wbijać Lvl od początku.

Jak zmienią trofea w GTA to wiadomo ze będzie ciekawiej jednak grając już rok wiadomo że nie powinienem zostać z niczym jak nowy gracz.

I tak wgl wiadomo czy polonizacja zostanie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lennox, wciąż zbierasz materiały i argumenty? ;)Wyjaśnij proszę czemu się doczepiłeś moich starych postów, o tym że gracze oskarżali R* o popsute lasery to tam kij, ale jakiego asa masz w rękawie w sprawie lepszej grafiki na większych ekranach? Bo żeś odszedł od stołu zostawiając cebulę na talerzu.

Edytowane przez Cziczaki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepsza grafika na większych ekranach? Fajne argumenty. Mogę mieć TV 32 cale LED z 1920x1080, a 60 cali plazma z 1024x720 i na którym bedzie wyswietlana lepsza grafika?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepsza grafika na większych ekranach? Fajne argumenty. Mogę mieć TV 32 cale LED z 1920x1080, a 60 cali plazma z 1024x720 i na którym bedzie wyswietlana lepsza grafika?

 

Dlatego nie chce mi się z nim gadać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bo sygnał jest nadawany w 720p, jedynie przy tych 60 calach żeby oczy nie spłonęły od pikseli musisz siedzieć w kilkumetrowej odległości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzono już, że będzie można dokonać transferu postaci i levelu z multi (także z X360).

 

Tylko tak na serio o ile w multi to ma jeszcze sens, tak w singlu wg. mnie już nie bardzo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko tak na serio o ile w multi to ma jeszcze sens, tak w singlu wg. mnie już nie bardzo :)

No ja właśnie się zastanawiam, dlaczego niektórzy chcieliby kupować remastera na PS4 i od razu mieć singla na 100% zaliczonego. Jaki byłby sens grać wtedy? ;)

Edytowane przez Numinex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja właśnie się zastanawiam, dlaczego niektórzy chcieliby kupować remastera na PS4 i od razu mieć singla na 100% zaliczone. Jaki byłby sens grać wtedy? ;)

aby w 60 sekund zdobyć kolejną platynę??? lol :laugh:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobaczcie co dziwnego stalo sie u mnie jak gralem online.

 

 

Najlepsza akcja byla pozniej, jak zostala wyznaczona nagroda za moja glowe. Jakis koles mnie gonil, pojechalem nad morze, wskoczylem i zaczalem chodzic po dnie. On zanurkowal i chcial mnie nozem dzgnac; wyjalem karabin i go zabilem, haha Koles na pewno byl mocno zdziwiony i zapewne sadzil, ze to cheat. 

 

To chodzenie pod woda caly czas dziala, zobacze co bedzie jak wyjde z gry i ponownie wejde.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Na supporcie Rockstara ludziska piszą że napady i dlc do singla albo wcale nie wyjdą na PS3 i X360 albo wyjdą ale kilka tygodni później. Najpierw miało by to wszystko wyjść na PS4, X1 i PC. W ten sposób grę ma kupić więcej ludzi. Trochę irytuje mnie taka polityka. Na napady czekamy już bowiem bardzo długo.

Słyszeliście coś na ten temat?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×