Skocz do zawartości
kill

PLAYSTATION 4/SLIM/PRO

Rekomendowane odpowiedzi

Wyczyść radiator i wymień pastę termo na procku. Jeżeli podczas gry Ci się wyłącza to może pomóc , chyba że wentylator radiatora nie działa. Ja swoją premierówkę czyściłem po gwarancji i było dużo syfu a pasta to jakiś szajs.

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Ok oczywiście źle przeczytałem hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Twinskillers napisał:

 

Wyczyść radiator i wymień pastę termo na procku. Jeżeli podczas gry Ci się wyłącza to może pomóc , chyba że wentylator radiatora nie działa. Ja swoją premierówkę czyściłem po gwarancji i było dużo syfu a pasta to jakiś szajs.

 

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

chodzi cicho nawet jak dłużej gram, wczoraj jak zwykle ją wyłączyłem pada odłożyłem na ładowarkę położyłem się spać i nagle usłyszałem dźwięk odpalenia konsoli wstałem znowu ją wyłączyłem do rana było ok a po południu znowu sama z siebie się odpaliła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może przycisk dotykowy od wysuwania płyty. Jak konsola leży to ponoć czasami zadziała. Jak dobrze pamiętam to wewnątrz coś działo się z blaszką...

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Twinskillers napisał:

To może przycisk dotykowy od wysuwania płyty. Jak konsola leży to ponoć czasami zadziała. Jak dobrze pamiętam to wewnątrz coś działo się z blaszką...

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

dziękuję za radę, odbudowałem bazę danych zobaczę co się będzie dalej działo.

leży od premiery

pewnie to sabotaż sony żebym kupił pro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy mając telewizor 1080p i uruchamiając tryb 4K na PS4 PRO uzyskam lepszy jakościowo obraz (ostrzejszy) niż w przypadku 1080p? Rozważam zakup PS4 PRO i ciekaw jestem czy to tak działa. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam TV 1080p i BF1 TF2 wyglądają lepiej. Mając TV FHD nie da się ustawić wyjścia video na tzw 4k . Jest downscaling do 1080p i gry wyglądają lepiej oczywiście te co mają wsparcie prosiaka

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Wczoraj jak wycierałem kurz z mojej ps4 i po wzięciu jej do ręki, z tyłu gdzie są wejścia czuję jakiś dziwny zapach, tak jakby coś się tam przepalało ale konsola dalej chodzi normalnie. Też tak macie ? Może ktoś będzie w stanie mnie uspokoić. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, medzik1992 napisał:

Witam. Wczoraj jak wycierałem kurz z mojej ps4 i po wzięciu jej do ręki, z tyłu gdzie są wejścia czuję jakiś dziwny zapach, tak jakby coś się tam przepalało ale konsola dalej chodzi normalnie. Też tak macie ? Może ktoś będzie w stanie mnie uspokoić. Pozdrawiam.

Niestety ja tak nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, medzik1992 napisał:

Witam. Wczoraj jak wycierałem kurz z mojej ps4 i po wzięciu jej do ręki, z tyłu gdzie są wejścia czuję jakiś dziwny zapach, tak jakby coś się tam przepalało ale konsola dalej chodzi normalnie. Też tak macie ? Może ktoś będzie w stanie mnie uspokoić. Pozdrawiam.

jak zapach chińskiego plastiku to wszystko jest ok, konsola jest z niego zrobiona nigdy nie wąchałem ale może faktycznie śmierdzi.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, medzik1992 napisał:

Witam. Wczoraj jak wycierałem kurz z mojej ps4 i po wzięciu jej do ręki, z tyłu gdzie są wejścia czuję jakiś dziwny zapach, tak jakby coś się tam przepalało ale konsola dalej chodzi normalnie. Też tak macie ? Może ktoś będzie w stanie mnie uspokoić. Pozdrawiam.

może weszła mysz i zdechła:). Albo się dociera jak kiedyś samochody. Nie martw się ,nie wąchaj tylko graj. Jak się zjara to gwarancja, jak już nie masz to zostaje ci zakup nowej. Albo rozkręcić przeczyścić, dać pastę pod procek i może będzie dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, dragonosi napisał:

Nie martw się ,nie wąchaj tylko graj. Jak się zjara to gwarancja, jak już nie masz to zostaje ci zakup nowej.

 

Za takie porady powinno być więzienie 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam takie pytanko mam ps4 i chciałbym zakupić wersje PRO ale wszystkie gry które mam są na dysku twardym i można było je tylko raz pobrać

czy jeżeli wyciągnąłbym dysk z ps4 i włożył go do nowej ps4 pro wszystko będzie działać czy konsola rozpozna gry itp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam mam takie pytanko mam ps4 i chciałbym zakupić wersje PRO ale wszystkie gry które mam są na dysku twardym i można było je tylko raz pobrać

czy jeżeli wyciągnąłbym dysk z ps4 i włożył go do nowej ps4 pro wszystko będzie działać czy konsola rozpozna gry itp

Glupcze... Podlaczassz ps4 z ps pro kablem sieciowym i robi tobie kopie na pro całej zawartosci

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

Nie. Może kopia zapasowa da radę,albo podpięcie przez kabelek sieciowy PS4 z PS4 PRO żeby przesłać dane. Tylko nie wiem czy trzeba się logować na te konta żeby licencje odnowić. Podejrzewam że je stracisz ....

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to po co robic kopie skoro mozna dyski zamienic pozatym napisalem ze mam dysk 2T a na pro jest 1T geniuszu

Edytowane przez owca122

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie można zamienić dysków bo będzie chciał go formatować.

Masz 2 opcje, podłączyć obie konsole kablem sieciowym i przesłać zawartość z jednej na drugą. Bądź zrobić kopię na dysk zewnętrzny i przywrócić ją na Pro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym kablem sieciowym to nie do końca bo obie konsole muszą być podpięte pod ten sam router a nie bezpośrednio z sobą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zgrywanie przez kabel sieciowy odpada bo musiałbym mięc 2gi dysk 2T raczej chodzi mi o kopie lustrzana tego dsyku ktory mam 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...a nie jest tak przypadkiem że przy przenoszeniu danych na konto trzeba się zalogować?

22 minut temu, owca122 napisał:

 wszystkie gry które mam są na dysku twardym i można było je tylko raz pobrać

Zakładam że sprzedawca zmienił hasło i kolega straci wszystkie sloty. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No musisz mieć dysk zewnętrzny, inny niż ten w konsoli rzecz jasna, potem w opcjach robisz kopie i tam się chyba pyta co chcesz zgrać. Potem podpinasz do nowej, wchodzisz w te same opcje i przywracasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale przeciez gry sa u mnie na dysku a jak bede kopiowal to zgram z slotami przeciez

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, mas zna dysku i co z tego?

Jest jeszcze licencja.

Przy przenoszeniu danych nie trzeba się zalogować na konto żeby zweryfikować licencję?

 

Inaczej dawno by ludzie sobie pożyczali dyski ze slotami oraz Janusze biznesu zaraz by weszły na alledrogo i oeliksy oferując usługi kopii zapasowej gier ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Grecky napisał:

 

Za takie porady powinno być więzienie 

UUU groźny Grecky, już się idę zgłosić na Policję za złą poradę.Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy powinno się wymienić pada ? Jak sprawdzić czy pad jest już do wymiany ? Czym można się sugerować ? Gram ponad 2 lata w na konsoli tak się zacząłem zastanawiać, że może moje gorsze wyniki w grach to wina pada xd Jaka jest żywotność takiego pada ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×