Skocz do zawartości
kill

PLAYSTATION 4/SLIM/PRO

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, Grecky napisał:

8 teraflopów, natywne 4K, 60 klatek na sekundę, cicha praca, piękny wygląd, szybkość działania, stabilne serwery, pełna prędkość pobierania, wsteczna kompatybilność aż do dreamcasta, mocarne exy z Alan Wake 2 i RPG w uniwersum Thorgala na czele

 

To wszystko za rok w domu wybrańców :banderas:

Z czym ty mi tutaj synku wyjezczasz,  za rok wszyscy będziemy cieszyć się scorpio tak jak teraz cieszymy się pro tylko w innym temacie. Więc proszę cię pochamuj się bo masz rok czasu a jarasz się jak dzieciak kapiszonami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie wystarczą mocarne exy i betonowe 30klatek lub niestabilne 60 abym kupił druga konsole. Reszta jest dla mnie drugorzędna, chociaż nie ukrywam, że wsteczna kompatybilność do dramcasta zrobiła by na mnie wrażenie :)

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, bany4KHDR napisał:

Z czym ty mi tutaj synku wyjezczasz,  za rok wszyscy będziemy cieszyć się scorpio tak jak teraz cieszymy się pro tylko w innym temacie. Więc proszę cię pochamuj się bo masz rok czasu a jarasz się jak dzieciak kapiszonami

Zauważ tylko, że Scorpio ma być nawet do 10 razy potężniejszy niż One S, więc w tym wypadku możemy mówić spokojnie o "kolejnej generacji", kamieniu milowym w rodzinie One. A Pro? No przykro mi, to tylko pół środek. W dodatku musisz płacić nawet za nędzne porty gier z PS2.

 

Xbox, Xbox 360, Dreamcast, trwają rozmowy z Nintendo.... Scorpio będzie marzeniem każdego gracza chłopcze. In Spencer we trust :xboss:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Grecky napisał:

Zauważ tylko, że Scorpio ma być nawet do 10 razy potężniejszy niż One S, więc w tym wypadku możemy mówić spokojnie o "kolejnej generacji", kamieniu milowym w rodzinie One. A Pro? No przykro mi, to tylko pół środek. W dodatku musisz płacić nawet za nędzne porty gier z PS2.

 

Xbox, Xbox 360, Dreamcast, trwają rozmowy z Nintendo.... Scorpio będzie marzeniem każdego gracza chłopcze. In Spencer we trust :xboss:

No a za 2 czy 3 lata wyjdzie ps5 kilkakrotnie mocniejsze niż scorpio i co będziemy się tak przekrsykiwac? Grecku jak zawsze argumenty z piaskownicy. Daj już sobie spokój bo zbrzydles ludziom na tym forum, jesteś nudny i niesmaczny i brak ci ogłady

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sony musiałoby dołożyć do interesu, zbankrutować, dać się wykupić Chińczykom i znowu zbankrutować, by stworzyć coś mocniejszego niż 10 tflopowe Scorpio :kaz:  

 

 

Podobno Microsoft negocjuje tymczasową ekskluzywność na Cyberpunk 2077 dla rodziny Xbox One. Ale będzie ból tyłka. Ta gra ma szansę być lepszą niż Wiedźmin a sonoklapom zostanie youtube :kaz:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że PS5 wyjdzie dużo szybciej niż za 2-3 lata. Nie mogą sobie pozwolić na to by Scorpio tak długo było najmocniejszą konsolą na rynku. No i co wtedy z posiadaczami PRO? Byli PRO tylko rok? :30vm3cw:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Geble napisał:

Myślę, że PS5 wyjdzie dużo szybciej niż za 2-3 lata. Nie mogą sobie pozwolić na to by Scorpio tak długo było najmocniejszą konsolą na rynku. No i co wtedy z posiadaczami PRO? Byli PRO tylko rok? :30vm3cw:

Sprzedam PRO, kupie Scorpio, sprzedam Scorpio, kupie ps5, a jak mnie najdzie ochota to sobie kupie Nintend switch, co to za problem bo nie rozumiem? Konsole nie kosztuja majatku, wielu graczy ma po 2 -3. Grecky, ty i reszta macie jakis dziwny bol dupska z niewiadomych przyczyn i sie tu pograzacie z kazdym postem az sie zygac chce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak sony wypuści ps5,pół roku po scorpio, to co będzie z graczami ms, będą pro tylko pół roku? To myślenie dzieciaka z gimnazjum. Czy ty myślisz, że ludzie pracujący, mający rodziny itp, żyją tym, że są pro i srają żarem na forum ;) Otwórz oczy na świat.

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaraz, zaraz MS mówi, ze tylko w ich produkcjach  będzie 4k. :24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Grecky napisał:

  

 

 

Podobno Microsoft negocjuje tymczasową ekskluzywność na Cyberpunk 2077 dla rodziny Xbox One. Ale będzie ból tyłka. Ta gra ma szansę być lepszą niż Wiedźmin a sonoklapom zostanie youtube :kaz:

 

Ja słyszałem, że Microsoft negocjuje tymczasową ekskluzywność internetu dla rodziny xbox one !!! :xboss:

A sonoklapom zostanie tylko offline i to w farbowanym 4k  :listek:

  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po premierze Scorpio tylko słaba ironia wam zostanie :darthvaderplz:

 

Red Dead Redemption 2 w 4K i 60 klatkach :fsg: ta trawa jak z pocztówki :obama: sonoklapy nawet wstępu do tematu Scorpio mieć nie będą 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze przeniesiemy ten temat do dzialu xboxa. Co myslicie administracjo? @kill @Patricko @cwir, żenada 

Edytowane przez bany4KHDR
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Gregor_TSK napisał:

 

A jak sony wypuści ps5,pół roku po scorpio, to co będzie z graczami ms, będą pro tylko pół roku? To myślenie dzieciaka z gimnazjum. Czy ty myślisz, że ludzie pracujący, mający rodziny itp, żyją tym, że są pro i srają żarem na forum ;) Otwórz oczy na świat.

 

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

 

Właśnie takie odnoszę wrażenie czytając czasami sposób w jaki ludzie bronią pudełeczka jak gdyby ktoś właśnie atakował ich dzieci w piaskownicy :pazura:

 

Poza tym Twój post też poniekąd to potwierdza, bo trochę się już zagotowałeś, a przecież każdy poniekąd stara się tu kręcić beczunię w granicach rozsądku.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawilnie porównuję moc Scorpio w odniesieniu do mocy Pro. Nie moja wina, że maszynka Sony wypada tak słabo na tle zbliżającego się mega pudełeczka od zielonych dunno.png

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagatowalem? Ja przez to forum jadę na psychotropach, i nie pozwolę aby ktoś obrażał moje czarne pudeleczko. Z mojej strony to tyle, skończyłem pracę i jadę grać na pro TYLKO XBOX

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Grecky Jakies parametry konsoli ktora wyjdzie za rok, nawet nie zostala zaprezentowana, mozliwe exy z ktorych nawet gameplaya nie ma, kogo to tutaj? no kogo? Chyba tylko ciebie twoich kolegow ktorzy nie potrafia sie zorganizowac w odpowiednim temacie i sobie pospekulowac tylko trolluja tutaj ile wejdzie

Edytowane przez bany4KHDR
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I znow to samo. 

 

PS4 i PS4 PRO oceniac mozna i porownywac do tego co jest na rynku. 

Bo porownywanie tego sprzetu do sprzetu ktory premiere bedzie mial w przyszlym roku to jak proba porownania nie wiem obecnych kart graficznych (tych high end) do informacji o tym co bedzie oferowac kolejna ich generacja/interacja jak zwal tak zwal. 

 

@Gregor_TSK

czesc z tych co maja prace, inne hobby poza graniem, czy rodziny - pewnie gra na amatorze, bo poki co im wystarcza - a Sony im pro jako produktu nie sprzedalo marketingowo. 

 

Ja powoli sie wymiksowuje bo tutaj to sie sandbox zrobil z ludzmi ktorzy mowia o lopatkach, wiaderkach i foremkach do babek z piasku. 

 

Wiem ze paru sie ze mna zgodzi - nie wazne grasz na PC, lapciaku PC, XO, PS, konsolach od niny, konsolach przenosnych, tabletach, telefonach, kurde na grzebieniu, harmonijce, czy drumli - Wazne zeby gry byly fajne, zeby dawaly radoche/wyzwanie/imołszyns czy czego tam kto w grach szuka. 

 

dziekuje dobranoc

  • Like 9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kogo obchodzą gry, najważniejsze jest prawdziwe 4k i 8TF, odtwarzacz filmów UHD i żeby prądu mało ciągnęła.

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grześ, minęło już kilka ładnych dni, a ja w dalszym ciągu nie mogę Cie pochwalić za ironię. Siadaj, pała. 

 

Ciesz się, że Cie nie aresztowałem, bo mogłem, a nawet powinienem. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oho, PS4 Pro ledwo wyszlo, a tu juz widze dyskusje o PS5 sie pojawiaja, nice. W sumie temat ciekawy, bo dual-GPU w Pro mooocno komplikuje sprawe wstecznej i przyszlej kompatybilnosci, w sumie to nie wiem czy nie przekombinowali i nie pogrzebali sobie przez to latwosci odtwarzania tych samych gier na roznym sprzecie, czemu mialo zawdzieczac przejscie na architekture x86 - juz teraz Pro pokazuje ze jest masa problemow, ze nie tedy droga i nie tak to powinno wygladac. A jesli beda dalej szli droga multi-GP, podczas gdy MS bedzie szedl w jedno ale duzo GPU, to oboje tylko dodatkowo pokomplikuja sprawe dla deweloperow, i bedziemy otrzymywac jeszcze gorsze technicznie crapy niz juz ma to miejsce... 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilkanascie przeczytanych stron z nadzieja, ze pomoze mi to w wyborze miedzy slim a pro a tu dduppaa, wiem mniej niz wczesniej :) Wzialbym w sumie slima, tylko zastanawia mnie czy te roznice miedzy zwykla ps4 a pro z czasem nie zaczna byc az nadto zauwazalne..

Wysłane z mojego HTC One_E8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Oho, PS4 Pro ledwo wyszlo, a tu juz widze dyskusje o PS5 sie pojawiaja, nice.

Tak jeszcze moich 12 groszy w temacie sprzętu

Wyszło ps4 wiadomo ze budżetowe to sie ludzie zastanawiali ile to pociągnie dawali max 5 lat, a tu niespodzianka po 3 mamy pro-tezę.

Dyskusja o ps5 jest mało zasadna choć obstawianie kiedy wyjdzie moze mieć swoje podstawy, bo Cerny powiedział ze cytat z pamięci "o ps pro zaczęliśmy myśleć jak ps4 trafiło na półki sklepowe"

Nie porównując sprzętów tylko politykę MS i Sony widać ze MS sie wyłamał i chce złamać wydawanie sprzętów w podobnym czasie (tak wiem xo tez miało opóźniona premierę w eu) ale to ma sens, bo wtedy dostajemy inny hardware i walka o gracza bedzie przez albo przywiązanie do marki i exow (Sony) albo przez cos innego MS.

Jesli Sony pójdzie droga braku wstecznej w ps5 to bedzie to dla nich strzał w oba kolana.

Pomijając ironię, szydere, uważam ze ciekawe zmiany mogą zajść w ciągu najbliższych paru lat. A jak to wpłynie na moje wybory cóż przyszłość pokaże.

Podpisano

Ps4 amator user

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@eMeK

Ciężko wyczuć. Obecnie jest tak, że ci co mają Pro twierdzą, że różnice są wyraźne nawet na tv 1080p. Ci co nie mają twierdzą, że różnic nie ma :siara:

Chyba najlepszą taktyką jest czekać.

Edytowane przez korwin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybacz Zywy ale jakie dual GPU?

Slowa Cernego z wywiadu dla Eurogamera

"First, we doubled the GPU size by essentially placing it next to a mirrored version of itself, sort of like the wings of a butterfly. That gives us an extremely clean way to support the existing 700 titles," Cerny explains, detailing how the Pro switches into its 'base' compatibility mode. "We just turn off half the GPU and run it at something quite close to the original GPU."

http://www.eurogamer.net/articles/digitalfoundry-2016-inside-playstation-4-pro-how-sony-made-a-4k-games-machine

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@vasyndrom

ale o tym wlasnie pisal  @Żywy

To decyzja na poziomie architektury w kostce krzemu ktora wplywa na to w jaki sposob soft uzyskuje dostep do mocy GPU - tutaj jak widac Sony limituje przez wylaczenie polowy jednostek.

To porownanie do skrzydel motyla mi sie podoba wyobraz sobie motyla ktory trzepie skrzydelkami z lewej i prawej (pelna wydajnosc GPU), a potem mu wyrywasz polowe skrzydel i patrzysz jak bedzie lecial (polowa jednostek dostepna dla softu).

 

Inne porownanie o ktorym juz pisalem - masz woz i jego hot hatchowa wersje, i nagle producent wpada na pomysl ze poza torami i autostradami w Niemczech (gry z patchami, nowe gry ze wsparciem) owy hot hatch zamiast rozwijac pelna moc bedzie mial ogranicznik i dzialal jak zwykly odpowiednik zeby np tym do kupili zwykla wersje nie bylo przykro i zeby nie mieli przewagi w miescie na swiatlach. 

 

 

    

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×