Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Te na jeden mecz to brązy?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Awruk to coś solidnego za 30k? Liga nie ma znaczenia. Może być Serie a pod 4321

Edytowane przez Whizzer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Qwa pluje sobie w brodę, ze nie kupiłem Aguero, jak latał po 300k dwa dni temu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
39 minut temu, Whizzer napisał:

Awruk to coś solidnego za 30k? Liga nie ma znaczenia. Może być Serie a pod 4321

 

Futbin ma przerwę techniczną więc nie mam dostępu do cen. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwa mecze - 4 kontuzje, w tym dwie kontuzje z wywołanym menu zmiany... Nie przegięli z tym trochę?

 

Spoiler

Lekki ot, wczoraj przyszła mi FIFA zamówiona w sferis zapakowana w taki karton :O Mistrzowie pakowania?

ta7GTpI.jpg

 

  • Like 9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te kontuzje naprawdę są męczące... Gościu pauzuje 3 mecze, wchodzi na 15 minut i znowu wypada na 5 spotkań :frog:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie czemu fifka ma taki slaby user score na metacritic? 4.9 na 10. Co jest nie tak z ta giera? Zastanawiam sie nad kupnem ale widze ze np PES17 ma 7.6 i teraz jestem w kropce...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograsz dłużej, to zobaczysz jak ta fifa jest daremna :) EA prawdopodobnie nigdy nie osiągnie takiego poziomu, aby przynajmniej 50% osób było zadowolone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Whizzer na Serie A 30k to też mało, ale co się dziwić jak Parolo prawie 6k a Asamoah ponad 7k. Za to z Ligue 1 całkiem niezły skład można zbudować. Świetna pomoc, dobry atak gdzie wszyscy maja 4* sztuczek i tylko obrona trochę słabsza. Środkowi obrońcy szybcy, ale niscy i mogą przy wysokich napastnikach nie dawać rady. Na ławce masz kilku ciekawych zawodników na zmianę gdyby któryś z pierwszej jedenastki nie podszedł

 

Ligue 1      4-3-2-1

Edytowane przez Awruk87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupilem czarnego dembele i nie dostalem karty, ktos cos wie?

Sent from my SD4930UR using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, unki napisał:

Te na jeden mecz to brązy?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Brąz rare.  Leczy każdą kontuzję na 1 mecz. Puściłem za 650 choć pewnie można drożej 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, baku83 napisał:

Niestety chyba w tej edycji jest tak, ze jak wykupisz cos dla siebie to znika z katalogu. Ja wykupilem dla siebie powiekszenia i jak Malix chcial zebym mu podeslal to nie mialem juz tego w katalogu.

@baku83 Nie jest tak jak piszesz, ja normalnie mam te rzeczy co wykupiłem, tylko trzeba to robić z menu głównego fify a nie menu futa, ja mam 40 lvl jakby ktoś coś potrzebował do tego lvl to chętnie się podzielę.

6 godzin temu, unki napisał:

Konkretnie i jasno-powiększenie listy transferowej jest mi potrzebne. Ktoś z Was jest w stanie mnie obdarować ?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Jaki masz lvl? jak do 40 coś cię ratuję to daj znać podeślę ci.

Edytowane przez Malix7
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki masz lvl? jak do 40 coś cię ratuję to daj znać podeślę ci.

Sprawdze to :) jak zadziala to podesle Tobie i Unkiemu jak jeszcze potezebujecie.

Edit. Udalo sie.

Unki dodaj mnie do znajomych z tego konta zony. Bo podeslalem chyba na to zbanowane :1_grinning:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jak najbardziej potrzebuję, mam full śmieci w klubie po co ma się marnować, trudno mi się zaczyna bo nei dostałem paczek za lojalność i mam założenie klubu 2016 ciekawe co zdupczyli znowu jak klub zakładałem w 2014 chyba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Malix7 napisał:

Ja jak najbardziej potrzebuję, mam full śmieci w klubie po co ma się marnować, trudno mi się zaczyna bo nei dostałem paczek za lojalność i mam założenie klubu 2016 ciekawe co zdupczyli znowu jak klub zakładałem w 2014 chyba.

to samo ma brat, klub od 2012 a teraz nowy założony w 2016...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kurde final tego fut champions w plecy w 90min po aids gry :/ ten turniej to jest masakra jakas :1_grinning: same tryhardy

Ja za pierwszym podejściem go myklem. I wręcz poziom był bardzo niski. Została liga weekendowa. Za zwycięstwo 350k i paki ultimate jakieś hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DZieki bardzo @baku83 za podesłanie listy transferowej :) Powiem wam że menu w tegorocznym fucie  to chodzi tragicznie chyba ma z 15fps, nawet tego nei potrafią normalnie zrobić.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam wrazenie, ze caly swiat nauczyl sie juz grac z tym input lagiem, tylko nie ja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jak tam panowie z nagrodami za te składy? Opłaca się, czy spokojnie można olać? Pytanie o te najmocniejsze. Skusiłby, się na Sterlinga, ale pozycja pp, prawa noga i 2 słabszej nie warte zachodu Tylko te paki za zadania...

Opłaca się zapierpapier to strasznie

6d583eca6877e4beb24369364a612632.jpg

No i za cały cykl BPL SBC wypadło kilka zacnych grajkow jak Terry, Walker, Debuchy i Czicirito który poleciał za 80k

fec1e4d1adfd43fbca338ae59c219345.jpg

Pyklem też ne nowe wyzwanie z SBC ale zamiast robić ligę chilijska na koniec to sprzedałem 5 grajków (nazbierało się samo z paczek ) z tych dwóch klubów za 40k

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez ostatnie 2 tygodnie łupałem w demko, a w pełniaku zupełnie inne klimaty. Nie wiem jak EA ustawia te swoje suwaki, ale demko było czystym arcade momentami, a w FUT męczę się teraz niemiłosiernie przez te przyzwyczajenia. Tempo dużo wolniejsze, dużo walki fizycznej w środku pola, to na plus zdecydowanie. Gram sobie na razie poniższym starterem, do tego na ławce Palacio, Milik, Benatia, Sciglio, Badu i kilka słabszych złotych kart. Rotuję zawodnikami, więc fitness jest u mnie elastyczny. Ciułam coinsy, handel kwitnie i chyba zmienię docelowo formację na 4-3-3, którą w 16tce grało mi się wybornie.

 

starter.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najwieksza tragedia jest z opóźnieniem w kupowaniu zawodników na BIN. Ciezko cos wyhaczyc w dobrej cenie.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dwa mecze - 4 kontuzje, w tym dwie kontuzje z wywołanym menu zmiany... Nie przegięli z tym trochę?

 

Spoiler Lekki ot, wczoraj przyszła mi FIFA zamówiona w sferis zapakowana w taki karton :O Mistrzowie pakowania?

ta7GTpI.jpg

 

Hahaha Ja takie same dostałem wraz z konsolą także sprawdź czy tam jej nie ma

 

Futbin ma przerwę techniczną więc nie mam dostępu do cen. 

Futbin mega laguje w 17 i na chwilę obecną jest mało użyteczny

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje, ze dzisiaj jakieś HH dadzą bo ceny lepszych kart o 100k do gory :)

(od wczoraj)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieje, ze dzisiaj jakieś HH dadzą bo ceny lepszych kart o 100k do gory

(od wczoraj)

Kiedyś musiały bo ceny byly mega niskie. Jakbym chciał to już bym latał Neymarem i Bale a dopiero 2 dzień po premierze

Cena małego i Cra jak rok temu przed TOTY. Głupota 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×