Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Telwizyjna, od zawsze na zawsze :) Jovetić na CAM i Eder jako jedyny napastnik w 4-3-3(4) to jest jakiś kosmos. Do tego Khedira, Jorginho w środku pomocy i na skrzydłach Berardi i El Sharawy. Pięknie się gra

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

150K władowane w paczki, czas odzyskać i zarobić. 

 

Np Z Calcio B nawet gówniane bronzy idą po 3k, jakieś arabskie stroje ktoś mocno licytuje i pewnie za maxa pójdą 5k.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, no4b napisał:

Max, można dalej klepać prostopadłymi. Ja nadal używam głównie ich i dokładność podań w każdym meczu w okolicach 90%.

 

Da się, tylko trzeba uważać, bo lekko zły kierunek i albo niedokładne, albo w tył...

Ogólnie dla mnie to jest duże utrudnienie od nowa się uczyć nimi grać.

Całą 16, tylko nimi praktycznie klepałem i długimi... Nie lubię zmieniać paluchów do podań co chwila. 

Ale muszę przyznać, że zwykłe jest precyzyjne - tylko wolne.

 

Złożyłem wczoraj Juventus i Calcio w wyzwaniach...

Pomijam, że w pierwszej paczce 12p3r - nie było nic! 

Ale, że w 12 z Calcio w tym 3r - wypadł taki szrot, że 3 świecące, to 3 najgorsze goldy w Calcio... To skandal, a jeszcze większy skandal, że tego sprzedać nie można nawet na QS.

 

A całości dopełnia fakt, że w poniedziałek robiłem czystki w klubie i całą australijską ligę puściłem na QS... A było tam kilku z S.

 

+Wczorajsze mecze, odpadnięcie z pucharu do mistrzostw przez własną ułomność w ostatnich minutach... Powoduje, że mnie trzęsie... 

Ale z drugiej strony... Cholernie mi się podoba ta odsłona, cholernie...

Tylko powolne menu wwia.

 

A co do nowych nabytków...

 

Alaba w zasadzie co mecz to MOTM

Boateng - hmm - niczym Godin TOTS - serio - granie nim to przyjemność, czy to obrona czy atak.

Neuer - Dałem mu cat i chciałem po 3 meczu wywalić ze składu - dałem mu glove - broni dziad - podania z łapy i nogi to inny level.

Vidal - jest Vidalem.

Zieliński na CAM - OP jak cj! 

 

Zaraz zmontuje filmik mojej niedoli w 17...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie chciałem ogłosić wszem i wobec że wreszcie i ja już mam Fifkę :) Brawo ja :9_innocent: Będę grał w grę :8_laughing: Jak z tyrandii wyjdę

Ale się naszarpałem żeby ją odebrać dzisiaj od kuriera, specjalnie musiałem się z pracy na chwilę zwolnić żeby podjechać do gamonia i odebrać ):

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, bartbuks napisał:

Zrobiłem 3/4 hybryd i na plus. Dembele z BVB, Alli, kilku innych. Nie liczę kilkunastu kontaktów i fitness. Wieczorem jeszcze coś zrobię. Z mls, portugalską, czy Del Piero wstrzymam się tydzień, dwa. Niech ceny troszkę staną.

Ja już mam wszystko opanowane tylko Sydney zostało :-) skład za 100k i 400k na koncie nie licząc tego co w 300 kartach jednorazowych ...takze mega opłaca się robić te SBC

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Awruk87 przeczytałem twojego posta odnośnie Del P., i wyzywań - szacunek chłopie, wnosisz do tego tematu wiele jakości.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie - na jakiej kamerze gracie? Ja póki co na tej z Fify 16.

Ta z FIFA 16 jest dla mnie najlepsza...

Ta domyśla jest nie co za daleko :)

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, MaxyM napisał:

@Awruk87 przeczytałem twojego posta odnośnie Del P., i wyzywań - szacunek chłopie, wnosisz do tego tematu wiele jakości.

Ja też wypociny kolegi  @Awruk87  mega sobie cenie i będę cenił , mój mentor w fut :-D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Awruk87 napisał:

 

 

Podejrzewam, że w pierwszej kolejności będą się pojawiać na wypożyczeniu legendy, które są nowe więc można skupować teraz karty za cenę qs by później je sprzedawać o wiele drożej. 

 

Dla przykładu weźmy Verona. Zaczynał i kończył swoją karierę w Estudiantes La Plata i ten klub jest w FUT 17 więc ja skupowałbym i trzymał w klubie piłkarzy z tego klubu. Największe sukcesy odnosił we Włoszech a grał w Parmie, Lazio, Interze i Sampdorii. W Lazio i Sampdorii jest tylko po jednym Argentyńczyku ale za to 5 w Interze. Grał również na wyspach W Chealsea i ManU a jedynie w ManU jest karta rodaka Verona. Wystarczy, że EA da jakieś zadanie z hybrydą i ceny Bigli, Rojo czy Alvareza wystrzelą w górę 

 

Podobnie ma się sprawa z Hernandezem, który grał w klubach obu Ameryk, Karty tych piłkarzy będą tanie a gdy pojawi się zadanie z nim to poszybują w górę. Kupowałbym też karty Meksykańskich piłkarzy, z klubów w których występował

 

Ja stawiam na nowe legendy. Overmarsa w go coś tam i Verona w Estudiantes. SKupuję srebrne po 150. jak się trafi pójdą po 10k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Giuliano polecam!

Edytowane przez Whizzer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak te cholerne rogi wykonywac? wali mi świece/loby caly czas w niebo ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzymaj dluzej przycisk. Pewnie tylko go tapujesz.

Sent from my SD4930UR using Tapatalk

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, pablos_PRO napisał:

Ja stawiam na nowe legendy. Overmarsa w go coś tam i Verona w Estudiantes. SKupuję srebrne po 150. jak się trafi pójdą po 10k

jakie są nowe  legendy w 17 ? :-) 

Edytowane przez stMikolaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, dawiss napisał:

Trzymaj dluzej przycisk. Pewnie tylko go tapujesz.

Sent from my SD4930UR using Tapatalk

dzieki juz troche kumam, wybieram koleczkiem, przyciskam na full i poruszam sie zawodnikiem no i strzal

jeszcze te nieszczesne karne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, stMikolaj napisał:

jakie są nowe  legendy w 17 ? :-) 

 

KLIK

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karne dajesz na gore i lekko w bok i przyciskiem strzalu determinujesz czy pojdzie przy ziemii czy w gore.

Sent from my SD4930UR using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, fachowcy, proszę spojrzyjcie na to i niech ktoś mi proszę wyjaśni co jest nie tak...

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Telwizyjna, od zawsze na zawsze Jovetić na CAM i Eder jako jedyny napastnik w 4-3-3(4) to jest jakiś kosmos. Do tego Khedira, Jorginho w środku pomocy i na skrzydłach Berardi i El Sharawy. Pięknie się gra

Luknij swój skład,bo od dwóch dni szukam dla siebie serie-a

Nie lubię i nie umiem grać skrzydłami,ale może się przekonam. Mam coś ok 120 k na makarony o bundes.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Kubuhh napisał:

Telwizyjna, od zawsze na zawsze :) Jovetić na CAM i Eder jako jedyny napastnik w 4-3-3(4) to jest jakiś kosmos. Do tego Khedira, Jorginho w środku pomocy i na skrzydłach Berardi i El Sharawy. Pięknie się gra

Wlaśnie podałeś prawie cały mój skład :1_grinning:

po 10 h ea access i 7wczoraj i 3 dzisiaj udało mi się coś tam skleić. Zaznaczam, że samymi brązami grałem z kompem, bo oczywiści konto stare z ps3 przepadło. Także da się od nowa zacząć coś sklecać bez girtów sriftów :)

reina-vangioni-murillo-koulibaly-florenzi-allan-jorginho-jovetic-el shaarawy-berardi-eder

 

na ławkę narazie:

marchetti, tonelli, armero, felipe melo, el kadouri, felipe anderson i callejon.

 

powolutku będziemy zwiekszac sklad. Męcząca gra z kompem, który się nie myli opłaciła ;) teraz tylko online :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
33 minut temu, MaxyM napisał:

Dobra, fachowcy, proszę spojrzyjcie na to i niech ktoś mi proszę wyjaśni co jest nie tak...

 

Strzelasz po krótkim słupku a takie strzały w tym roku bramkarze dobrze bronią. Musisz przestawić się na strzał po długim słupku po ziemi i strzały finezyjne po długim słupku. Lewo nożny napastnik na prawą stronę, prawo nożny na lewą i będzie łatwiej.

 

Strzały zewnętrzną częścią stopy fajnie dokręcają się do bramki więc też warto tego używać i wywal Higuaina bo na 99% będzie słaby. Ma on co prawda traits strzela zewnętrzną częścią stopy i gdy tak uderza piłka wpadnie do bramki, ale to za mało

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dobra, fachowcy, proszę spojrzyjcie na to i niech ktoś mi proszę wyjaśni co jest nie tak...

 

 

Ale my wszyscy mamy to samo ;). Ja teraz wale prawie same podcinki i czesciej wpada, nawet jak bramkarz nie wychodzi daleko.

Sent from my SD4930UR using Tapatalk

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Awruk87 napisał:

 

Strzelasz po krótkim słupku a takie strzały w tym roku bramkarze dobrze bronią. Musisz przestawić się na strzał po długim słupku po ziemi i strzały finezyjne po długim słupku. Lewo nożny napastnik na prawą stronę, prawo nożny na lewą i będzie łatwiej.

 

Strzały zewnętrzną częścią stopy fajnie dokręcają się do bramki więc też warto tego używać i wywal Higuaina bo na 99% będzie słaby. Ma on co prawda traits strzela zewnętrzną częścią stopy i gdy tak uderza piłka wpadnie do bramki, ale to za mało

 

Dziękuję... 

Akurat Igła jedyny coś strzela, a jak odbije się piłka od gk lub słupka, to on jedyny w 50% przypadków jest do dobitki... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
46 minut temu, unki napisał:

Luknij swój skład,bo od dwóch dni szukam dla siebie serie-a

Nie lubię i nie umiem grać skrzydłami,ale może się przekonam. Mam coś ok 120 k na makarony o bundes.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

http://www.futhead.com/17/squads/613410/

 

Łap. Nigdy nie lubiłem tej formacji, zawsze źle mi się grało formacjami z bocznymi pomocnikami/skrzydłami, ale w tej edycji skrzydłowi bardzo fajnie zbiegają do środka i ogólnie czuć, że drużyna atakuje, porusza się do przodu, na 4-3-1-2 za to ruszali sie jak muchy w smole, za gęsto było w środku. 

 

Ogólnie zostaje już przy tym składzie do końca, nie handluje więc raczej nie będzie mnie stać na coś o wiele lepszego, planuję tylko dokupić Hamsika za Jorginho i wzmocnić obronę. No i za Shaarawiego Mertens albo Insignie. Jeszcze myślałem żeby może zmienić formację, na tą gdzie LS i PS robią za LN i PN, ale nie wiem jak by to wyglądało

Edytowane przez Kubuhh
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×