Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

56 lvl mam, ale klub z fify 16 mi skasowalo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
57 minut temu, MaxyM napisał:

Z brązowej paczki za 400, wypadł mi typ z sydnej - wygrałem życie. 

Poszedł za 10K ... LOL

 

To tylko na xone takie kwaitki? Bo widzę ża na ps4 po minimalnej nie schodzą albo coś źle szukam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, VIPuser napisał:

 

To tylko na xone takie kwaitki? Bo widzę ża na ps4 po minimalnej nie schodzą albo coś źle szukam...

Del Piero sbc - tylko na x1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spadlem z 5 do 6. 6 zaczynam od dwoch porazek. Nie ogarniam... trace jakies kurna farfocle, ze to sie plakac chce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się ludzie płuczą z coinsów przez te wyzwania - Del Piero i Sterlinga to nie mam pytań. 20 meczów za takie ceny? Absurd. 

Ones to watch to hazard, bo można zaryzykować stwierdzenie, że np. taki Krychowiak IF-a prędko nie uraczy, bo PSG jest przeciętne w tym sezonie i de facto kupuje się karte NIF, które może będzie kiedyś IF-em czy SIF-em, a może też być warta tyle co NIF.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mógłby ktoś podać jakiś stadion, który jest kryty? Znaczy się jest dużo cienia... Mam stadion Juve, ale tylko w 1/4 jest zasłonięty i jak gram z jakimiś jaskrawymi kolorami to kurwików w oczach można dostać... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może w tej edycji może będzie końcu deszcz w trakcie meczów? Przydałoby się...

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze lepiej nie? Wtedy to byly cyrki pamietam... Dlaczego polowa ludzi grala na King Fahd stadium? Bo nie bylo deszczu!

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, zuba1899 napisał:

Mógłby ktoś podać jakiś stadion, który jest kryty? Znaczy się jest dużo cienia... Mam stadion Juve, ale tylko w 1/4 jest zasłonięty i jak gram z jakimiś jaskrawymi kolorami to kurwików w oczach można dostać... 

 

BC Place Stadium.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany jakis sklad za okolo 10k z ligi wloskiej lub francuskiej?  433 z 1 spo i 2 sp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dobrze sobie przypominam z poprzednich edycji,że kupowanie zawodników najlepiej zostawić na wtorek-środę?

Zastanawiam się jak dużo przepłacę robiąc skład dzisiaj,którego wartość futbin określa na 90k.

 

Mogą dorzucić HH, gdy będzie się kończyło totw. Jakieś paki za 15k.

Ogólnie cieżko określić, co będzie z cenami i co EA zaserwuje w tym roku. Pamietam, ze w 16 dość intensywnie to nam utrudniali :)

Na dzień dzisiejszy karty idą w gore. Te z niskim ovr powinny stopniowo spadać, a karty, gdzie nie następuje tak duża rotacja przy zmianach składu pewnie bedą utrzymywać się na stałym poziomie, bo ludzie bedą mieli już skład na dłużej ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Bartek_Red napisał:

Działa Wam FUT? 

 

Na Xbox One hula bez zarzutu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jak tam panowie z nagrodami za te składy? Opłaca się, czy spokojnie można olać? Pytanie o te najmocniejsze. Skusiłby, się na Sterlinga, ale pozycja pp, prawa noga i 2 słabszej nie warte zachodu :) Tylko te paki za zadania...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konkretnie i jasno-powiększenie listy transferowej jest mi potrzebne. Ktoś z Was jest w stanie mnie obdarować ?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Weekendzik wszystko się wyprzedało, nic nie można tanio kupić. Na następny trzeba zrobić solidne zapasy i wystawiać bardzo drogo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Konkretnie i jasno-powiększenie listy transferowej jest mi potrzebne. Ktoś z Was jest w stanie mnie obdarować ?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Niestety chyba w tej edycji jest tak, ze jak wykupisz cos dla siebie to znika z katalogu. Ja wykupilem dla siebie powiekszenia i jak Malix chcial zebym mu podeslal to nie mialem juz tego w katalogu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda,ale dzieki baku za odpowiedź. Gram na koncie żonki,a tam 8 poziom

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jakieś propozycje 2 składów po 15k?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Whizzer chciałem coś zbudować w tej cenie, ale wszystko co mi wychodziło było co najwyżej przeciętne. Każdy skład w tej cenie ma jakieś braki a biorąc pod uwagę fakt, ze ludzie budują już o wiele droższe składy i w weekend wielu świetnych graczy będzie dopiero zaczynać swoją przygodę z FUT 17 dość szybko te braki będą widoczne.

 

Na Twoim miejscu zbudował bym jeden skład za 30k a kondycje odnawiał grając na bota brązami na niskim poziomie lub zainwestował w SBC. W weekend bardzo szybko podwoisz tą kwotę budując składy bo nawet jak trafisz jakieś średniaki to sprzedaż je z zyskiem

 

Możesz też zbudować skład za 30 tys a drugi z piłkarzy z katalogu co wraz z bonusowymi monetami powinno dać coinsy na przyzwoity fitnes zanim skończą się wypożyczenia 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Awr-Max miał rację,wyrastasz jak dla mnie na docenta fut

Miło się czyta takie merytoryczne posty. Sam juz nie mogę się doczekać kiedy zbuduje skład zaproponowany przez Ciebie. Trochę cebulą walę bo w weekend zakupy to nie jest najlepszy pomysł,ale perspektywa grania dopiero we wtorek-środę,trochę mnie przytłacza

Zawsze zostaje kariera Huntera

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To leczenie za + 5 za 2,5 k

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×