Skocz do zawartości
Krosek

FIFA 15

Rekomendowane odpowiedzi

No to raczej dla maniakow sprawa, wcześniejszy dostęp i paki nie są warte stowki dla normalnego gracza IMO :-)

 

No tak, to tylko tydzień a może aż tydzień :D? W dodatku zwykłe paki, z których tylko kontrakty i chemistry się przydają. Chyba lepiej zainwestować tą stówkę w FP na początku. Ktoś pamięta ile kosztował pre order 14-stki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to raczej dla maniakow sprawa, wcześniejszy dostęp i paki nie są warte stowki dla normalnego gracza IMO :-)

 

przez te pare dni masz o wiele lepszy drop kart w FUT, co wiaze sie z szybszym zarobkiem na markecie, if you know what i mean ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przez te pare dni masz o wiele lepszy drop kart w FUT, co wiaze sie z szybszym zarobkiem na markecie, if you know what i mean ;)

 

Tylko, skąd wiesz że w 15-stce w ogóle będzie istniał market jak w poprzednich edycjach. Ten lepszy drop to sprawdzony sposób?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko, skąd wiesz że w 15-stce w ogóle będzie istniał market jak w poprzednich edycjach. Ten lepszy drop to sprawdzony sposób?

Nie ma raczej mozliwosci zeby go zlikwidowali... niestety

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byl lepszy drop, zdecydowanie bylo to widoczne przez kilka pierwszych dni. Kwestia tylko tego, jakie beda ceny kart na rynku w 15 :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, to tylko tydzień a może aż tydzień :biggrin:? W dodatku zwykłe paki, z których tylko kontrakty i chemistry się przydają. Chyba lepiej zainwestować tą stówkę w FP na początku. Ktoś pamięta ile kosztował pre order 14-stki?

Tzn jak kupie early to tez wpakuje w FP :P jedno wiąże się z drugim :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam mam nadzieję, że zrobią coś z polskim komentarzem żeby wreszcie się dało tego słuchać :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam mam nadzieję, że zrobią coś z polskim komentarzem żeby wreszcie się dało tego słuchać :biggrin:

Podobno Twarowski będzie, ale chyba jeszcze nie jest to potwierdzone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tzn jak kupie early to tez wpakuje w FP :P jedno wiąże się z drugim :biggrin:

 

Burżuj :D, czyli wychodzi na to, że nie jesteś normalnym graczem. Też nad tym myślę ale trochę szkoda kasy jednak, pomyślimy zobaczymy.

 

Też tak słyszałem że w 15-stce ma być duet Twarowski-Nahorny, ale bez potwierdzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To wszystko to narazie plotki, ale mam nadzieje, ze te plotki przeradza się w fakt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Burżuj :biggrin:, czyli wychodzi na to, że nie jesteś normalnym graczem. Też nad tym myślę ale trochę szkoda kasy jednak, pomyślimy zobaczymy.

 

Też tak słyszałem że w 15-stce ma być duet Twarowski-Nahorny, ale bez potwierdzenia.

Toż wiadomo, że jestem maniakiem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też niby uwielbiam FIFE, ale raczej nie wydam ponad 200 za grę, ze 100 na ST i jeszcze na FP... dać za jakąś grę 500 zł ? no way, wolę kupić PS VITE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też niby uwielbiam FIFE, ale raczej nie wydam ponad 200 za grę, ze 100 na ST i jeszcze na FP... dać za jakąś grę 500 zł ? no way, wolę kupić PS VITE

200+100= 300, nie wiem jak te 500 wyliczyłeś %))))))))))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dodałem "i jeszcze na FP"  Fifa points chyba sporo kosztują nie? mając ST chyba jest tylko 20% taniej

I patrząc na te wasze składy z poprzednich edycji to raczej co niektórzy 50 zł na FP nie wydali tylko dużo więcej :P

Edytowane przez bartez1994

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dodałem "i jeszcze na FP"  Fifa points chyba sporo kosztują nie? mając ST chyba jest tylko 20% taniej

I patrząc na te wasze składy z poprzednich edycji to raczej co niektórzy 50 zł na FP nie wydali tylko dużo więcej :P

Nic w tym roku nie wydałem na FP :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Season Ticket kosztuje 99 złotych i dostaje się z nim bodajże 24 złote paczki do dowolnej gry sportowej ea, tzn. możesz otwierać w jakiej chcesz, czyli np. w FIFIE 14, w NHL 5, w NBA 3, to nie ma znaczenia, masz 24 o ile dobrze pamiętam, to można sprawdzić w store.

 

Season Ticket działa tylko na koncie, na którym został kupiony i tylko na tym koncie można otwierać paczki, także kupować na koncie na którym macie zamiar grać w FUT.

 

Nie da się kupić na dwóch.

 

Gra jest dostępna do pobrania tydzień wcześniej z psn.

 

Wszystkie staty przechodzą z early do pełnej.

 

W grze jest grywalnych tylko kilka trybów, versus na pewno, inne nie pamiętam.

 

Posiadacze early release mogą grać tylko z posiadaczami early release, gra nie połączy posiadacza early release z posiadaczem pełnej wersji gry.

 

Season Ticket kupiony u nas będzie działał tylko z grą przeznaczoną na nasz rynek, cyfrową lub w pudle. Nie będzie działać z wersją w US store.

 

Chyba jest sposób, w tamtym roku chyba mogłem otwierać paczki w FIFIE z US store dopóki miałem na dysku wersje early release, po usunięciu już nie mogłem. Tego proszę nie traktować jako pewnik, w tamtym roku działało w tym nie musi.

Edytowane przez adasiulko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale kolega raczej nie miał na myśli twojego składu :-)

A twój miał ? :biggrin: pochwal się i napisz ile kwitu na FP wydałeś, bo te kosmiczne składy w naszym dziale to AB nie FP

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A twój miał ? :biggrin: pochwal się i napisz ile kwitu na FP wydałeś, bo te kosmiczne składy w naszym dziale to AB nie FP

No ja jestem z tych co bardziej cieszy gra niz zakupy i nigdy złamanej złotówki na jakies FP a tym bardziej na abonament AB nie wydałem. Od trzech miechów gram takim składem http://www.futhead.com/14/squads/8781455/. Żadnych Ifów , TOTSÓw i innych supermanów :-)

Edytowane przez evo666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aż się boję pomyśleć ile musiałbym przeznaczyć zł na FP, aby móc zbudować skład, którym gram obecnie lol.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aż się boję pomyśleć ile musiałbym przeznaczyć zł na FP, aby móc zbudować skład, którym gram obecnie lol.

Dobrze, a ile kasy juz wydales na AB?

I kolejna sprawa... dobre karty same nie grają :-)

 

Oczywiscie nie neguje ze ktoś wydaje kase na FP czy AB, kazdy robi jak woli.

Edytowane przez evo666
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, a ile kasy juz wydales na AB?

I kolejna sprawa... dobre karty same nie grają :-)

 

Oczywiscie nie neguje ze ktoś wydaje kase na FP czy AB, kazdy robi jak woli.

mało ;)

 

No taka jest już fifa, żeby mieć dostęp do topowych kart to trzeba zainwestować. No, chyba, że ktoś ma na tyle cierpliwości i bawi się w przewidywanie cen i handel. Mi się nie chciało, a już na pewno nie miałem najmniejszego zamiaru kupować coinsów lol, a tym bardziej grać takim składem jaki zaprezentowałeś powyżej. Jeżeli ktoś nie zainwestuje, no to klepie biedę przez cały rok. Niestety takie prawo rynku w fucie :P

 

Jednemu sprawia radość granie składem za 10kk, inny czerpie fun z tego, że biega tym co 98% graczy. 

 

A żeby było jeszcze śmieszniej, ja odpalam fifę... pogram chwilę, widzę że mi nie idzie no to walę RQ. Ile to było meczy, że wychodziłem po pierwszej bramce lol. To tak, jak posiadanie sportowego samochodu (Porsche ;)), zamiast na tor, to szpanujesz nim jadąc po zakupu do CH. ;D

Edytowane przez Foxter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu zrobili coś z tą murawą. Wygląda to teraz dużo lepiej :)

FIFA15-WhatsNew-feature5new.jpg

Edytowane przez DAK
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, czy w FIFA20 doczekam się nowych i realistycznych animacji bramkarzy.

 

A nie, w sumie corner flag physics to wszystko czego pragnąłem od 1997 roku. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×