Skocz do zawartości
Krosek

FIFA 15

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma handicapu w fifie... Jestescie takze w bledzie odnosnie podan w tej grze. Swoja droga mistrzem tiki-taki nie jestem ale duzo potrafie tym stylem grania zrobic. Kto ogladal moje filmy na yt lub streamy to wie o czym pisze.

Gra klepa wymaga duzo treningu, bo to duzo wyzsza szkola jazdy anizeli tylko bezsensowne bieganie skrzydlami i wrzutki na glowe Benteke.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedyś trenowalem tiki-take to w następnym meczu miałem 78% posiadania piłki i ponad 300 podań w online.

W Fifie 15 mam zamiar wyszkolić to do perfekcji i grać takim stylem.

Chociaż zobaczymy co EA wymyśli zamiast obecnych w tej Fifie główek. Miejmy nadzieje że nic :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma handicapu w fifie... Jestescie takze w bledzie odnosnie podan w tej grze. Swoja droga mistrzem tiki-taki nie jestem ale duzo potrafie tym stylem grania zrobic. Kto ogladal moje filmy na yt lub streamy to wie o czym pisze.

Gra klepa wymaga duzo treningu, bo to duzo wyzsza szkola jazdy anizeli tylko bezsensowne bieganie skrzydlami i wrzutki na glowe Benteke.

Spoko. Dla mnie cudze filmiki nie są podstawą do wyrabiania opinii o grze. a zwyczajnie ostatnie 4 lata grania w tą serię po przesiadce z PES'a. FIFA w tym momencie to gra w której plusy nie są w stanie przesłonić minusów. Fifa to połączenie fajnych elementów jak gra ciałem z paździerzem typu system podań. Fajnie jak gra interpretuje wychylenie gałki do góry jako podanie w lewo... Takich podań w grze jest od groma. System siły podań to też dobry żart. Można się jarać nic mi do tego, ale dla mnie to kupa. 14'stka poleciała połamana do kosza, za parodie footballu w online. Fifa 15 zapowiada się na kalkę więc jak dla mnie gra odpada, a na poprawę nie liczę. Nie ma konkurencji więc nie muszą się nawet starać.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko. Dla mnie cudze filmiki nie są podstawą do wyrabiania opinii o grze. a zwyczajnie ostatnie 4 lata grania w tą serię po przesiadce z PES'a. FIFA w tym momencie to gra w której plusy nie są w stanie przesłonić minusów. Fifa to połączenie fajnych elementów jak gra ciałem z paździerzem typu system podań. Fajnie jak gra interpretuje wychylenie gałki do góry jako podanie w lewo... Takich podań w grze jest od groma. System siły podań to też dobry żart. Można się jarać nic mi do tego, ale dla mnie to kupa. 14'stka poleciała połamana do kosza, za parodie footballu w online. Fifa 15 zapowiada się na kalkę więc jak dla mnie gra odpada, a na poprawę nie liczę. Nie ma konkurencji więc nie muszą się nawet starać.

No niestety konkurencji nie ma, PES to jakis zart i Ci ludzie ktorzy tak zaprzepascili taka piekna serie, WE, ISS, PES, powinni w przenosni "wisiec". Zostaje wiec mimo wszystko calkiem dobra ale nie idealna FIFA. Edytowane przez toreso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu nawet nie chodzi o brak konkurencji. Oni po prostu chcą robić taką grę. Ma być dla wszystkich. Dlatego ta gra zasadniczo jest już bardzo daleka od czegokolwiek zwanego symulacją, a podejrzewam, że będzie tylko dalej, ani kroku bliżej. Zresztą, o czym dyskusja? W tym przypadku nawet w obrębie jednej gry - jeden tryb jest bardziej arcadowy od drugiego. No ale FUT to ich maszynka do wykręcania zysku... ; )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co to w ogóle za dyskusja?! Co to jakies grono haterów Fify sie tutaj zebrało? Nie ma gry idealnej i nigdy nie będzie. Ale bez przesady! Fifa14 na nowe geny jest grą bardzo dobrą , grywalną i dającą dużo przyjemnosci. Od wielu lat tak juz jest ze ewolucja jest powolna, akurat przeskok ze starych genów i roznica w gameplayu jest znaczna i odczuwalna. Sam nie oczekuje ze przy Fifie 15 bedzie jakas mega rewolucja , ale pare poprawek na pewno wprowadzą.

 

Narzekacie jak stare baby!

Edytowane przez evo666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za przeproszeniem, ale to brzmi jak przysłowiowy ból dupy. Gram w gry, poświęcam im czas, dlatego mam prawo do swojego zdania. Byłem zachwycony Fifa 10 i WC 10, ale to nie znaczy, że mam się jarać byle czym obecnie. Na dzisiejsze możliwość, taka jest prawda, Fifa to gra przeciętna jadąca na lemingach. To właśnie tym co nie narzekają możemy podziękować, za jakość produktu. W sumie nie tyczy się to tylko tej gry, a całej branży.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu nawet nie chodzi o brak konkurencji. Oni po prostu chcą robić taką grę. Ma być dla wszystkich. Dlatego ta gra zasadniczo jest już bardzo daleka od czegokolwiek zwanego symulacją, a podejrzewam, że będzie tylko dalej, ani kroku bliżej. Zresztą, o czym dyskusja? W tym przypadku nawet w obrębie jednej gry - jeden tryb jest bardziej arcadowy od drugiego. No ale FUT to ich maszynka do wykręcania zysku... ; )

Symulacja piłki nożnej LOL, nie dozyje czegoś takiego bo tego nie da się symulowac, za dużo losowych czynników ma na ten sport nie do odtworzenia przez program.

Za przeproszeniem, ale to brzmi jak przysłowiowy ból dupy. Gram w gry, poświęcam im czas, dlatego mam prawo do swojego zdania. Byłem zachwycony Fifa 10 i WC 10, ale to nie znaczy, że mam się jarać byle czym obecnie. Na dzisiejsze możliwość, taka jest prawda, Fifa to gra przeciętna jadąca na lemingach. To właśnie tym co nie narzekają możemy podziękować, za jakość produktu. W sumie nie tyczy się to tylko tej gry, a całej branży.

Nie ma za co :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@piachu00 - Się Pan uczepiłeś słowa i będziesz mnie uczyć o losowości futbolu? Daruj zatem. ;- ) Ale dobrze, niech będzie, wyraz symulacja użyty jako skrót myślowy. Myślałem, że to oczywista oczywistość, dokładnie taka sama jak ta o losowości futbolu. Co by uniknąć zbędnych nadinterpretacji i niedomówień zmieniam zatem na pół-symulacje, ćwierć-symulacje.  Zmieniam na cokolwiek, co tylko ma jakikolwiek większy związek z piłką nożną niż ten, najzwyczajniej w świecie, zręcznościowy pinball osadzony w piłkarskim otoczeniu, w który gramy. ;- )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu nawet nie chodzi o brak konkurencji.

Ależ właśnie o to chodzi :) Nie ma nad nimi bata to nic nic nie robią. Sam już pogodziłem się z faktem, że FIFA to raczej nie jest zakup "jednorazowy", a zwyczajnie produkcja z corocznym abonamentem. Bo zmiany są znikome, ale aktualne składy w tej dyscyplinie to coś za co ludzie zapłacą. Że skandalicznie drogo? Płacimy tyle ile wymaga producent. Jeśli na rynku jest dominacja 1 marki to mamy właśnie takie upośledzenia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tzn, jasna sprawa, zgoda i masz racje, mocna konkurencja na pewno w jakimś stopniu zdeterminowałaby skostniałych panów z EA do zwiększenia aktywności. Natomiast mam pewne wątpliwości czy aktywność ta dotyczyłaby sfery strice gejmplejowej(?), rozszerzenie contentu jak najbardziej, natomiast z samej mechaniki rozgrywki oni są tam prawdopodobnie zadowoleni... ;- )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@piachu00 - Się Pan uczepiłeś słowa i będziesz mnie uczyć o losowości futbolu? Daruj zatem. ;- ) Ale dobrze, niech będzie, wyraz symulacja użyty jako skrót myślowy. Myślałem, że to oczywista oczywistość, dokładnie taka sama jak ta o losowości futbolu. Co by uniknąć zbędnych nadinterpretacji i niedomówień zmieniam zatem na pół-symulacje, ćwierć-symulacje. Zmieniam na cokolwiek, co tylko ma jakikolwiek większy związek z piłką nożną niż ten, najzwyczajniej w świecie, zręcznościowy pinball osadzony w piłkarskim otoczeniu, w który gramy. ;- )

Gra FIFA nie jest przymusowym zlem, nie musisz jej kupować. Mi nie odpowiada np nowy cod, ale nie wylewam w tematach o cod jakiś dziwnych żali, obiecalem sobie, ze więcej nie kupie i tyle - z wiatrakami nie wygram.

I jeszcze jedno, nie ma konkurencji dla fify i prędko się nie znajdzie, FUt jest zbyt dobrym trybem :-)

Edytowane przez piachu00
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra FIFA nie jest przymusowym zlem, nie musisz jej kupować. Mi nie odpowiada np nowy cod, ale nie wylewam w tematach o cod jakiś dziwnych żali, obiecalem sobie, ze więcej nie kupie i tyle - z wiatrakami nie wygram.

Amen kropka.

 

A te lamenty i żale to moze lepiej kierujcie do Ea piszac do nich a nie na forum o nowej Fifie15. Pisząc na forum ps3site fify nie ulepszycie. Nie chodzi o jaranie nad wyraz, wznoszenie zachwytów a relną oceną . Fifa 14 jest grą dobrą i tyle.

Jezeli ktos szuka symulacji totalnej w Fifie to moze lepiej niech wyjdzie na podwórko i tam pokopie, a założe sie ze i tak znajdzie sie malkontent ktory powie ze mu sie piłka żle odbija albo korki w bucie przeszkadzaja mu szybko biegac...

Popatrzcie co sie dzieje na Mundialu, ile bramek pada z wrzutek i dosrodkowan, co sędziowie wyrabiają i jakie błędy robią, o hendicapie Algierii, Nigerii czy Kostaryki nie wspomne :biggrin:  Na bank na WC wprowadzili Hendicap w meczach z Francją i Niemcami, przeciez jak tak kiepskie zespoly moga tak dobrze grac a tak dobre ponizej swoich mozliwosci...

Edytowane przez evo666
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, już dobrze, we're done here. @piachu00 - dzięki za info, myślałem, że muszę kupić. Serio, daruj takie teksty. ;- )  Panowie, ja nie mam 5 lat i kręconych włosów, jestem naprawdę daleki od wylewania żali i lamentowania, najzwyczajniej w świecie wyrażam swoją całkiem subiektywną opinię i tyle. Mogę to wyrażam, a co mi tam. Ja swoją, Wy swoją i wszystko w porządku. Co prawda nikt tu, w internetach, nikogo do niczego nie przekona, ale spoko! Na tym to polega, a najpiękniejsze jest podjęcie próby ;d Zresztą chcę podkreślić, że nie jest moim zamiarem przesadnie dramatyzować i demonizować FIFY - jest okej, gram, bawię się w miarę dobrze i fajnie. Nie mam też najmniejszego zamiaru stawiać się tu w roli bojownika o prawdę i rozstrzygać czy piłka od EA jest skrajnie słaba, czy skrajnie dobra. Nie jest ani taka, ani taka. Jest OK, mogłaby być lepsza, mogłaby być gorsza - osobiście wolałbym żeby była lepsza. Tylko i aż tyle.  

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie jak co roku must have, zarówno FIFA jak i PES.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy zachowują się jak by już grali w Fife 15 ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Ale hate, hate :D. Panowie dajcie sobie na wstrzymanie, chyba zbyt poważnie podchodzicie do tematu. FIFA to tylko gra i nigdy nie będzie doskonała, jak chcecie dobrą piłkę to polecam obejrzeć jakieś mecze w telewizji albo wyjść po prostu na dwór i pograć z kolegami.

 

Swoją drogą zastanawiam się co w 15-stce będzie przesadzone. W 13 to były strzały techniczne, w 14 strzały głową. Czytałem, że w tej edycji są to podobno strzały z woleja.  Mam nadzieje, że to tylko plotki a EA znajdzie balans w grze aby żaden czynnik nie górował nad innym.

 

Jeśli się im to uda, jak zapowiadali to nie mam wątpliwości że kolejna odsłona będzie jeszcze lepsza niż poprzednia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na stronie EA w preorderze jest coś takiego jak fifa standard i ultimate team edition. Będą 2 wersje? Ktoś wie czym się będą różnić?

Edytowane przez Arbi89

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W edycji ultimate team masz dodatkowe 40 paczek kart w FUT, Męskiego pare gadżetów.. Co rok są takie wersje.

FIFA 15 Ultimate Team Edition pre-order includes:

40 FIFA Ultimate Team Gold Packs

FUT Loan Player

The adidas® All-Star Team

The adidas® Predator Boot Collection

3 new Celebrations

Historic Club Kits

Edytowane przez Krosek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mydla oczy dzieciakom jakimis bzdurami o powiewajacych choragiewkach, czy tez wydeptanej murawie podczas meczu, kiedy juz od Fify 13 te ich pozal sie Boze serwery dzialaja tak jakby chcialy a nie mogly :/ a to tylko jedna kropla w morzu potrzeb niestety.

Edytowane przez F3niX
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



Fajne, ale nic to nie zmienia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Ale hate, hate :biggrin:. Panowie dajcie sobie na wstrzymanie, chyba zbyt poważnie podchodzicie do tematu. FIFA to tylko gra i nigdy nie będzie doskonała, jak chcecie dobrą piłkę to polecam obejrzeć jakieś mecze w telewizji albo wyjść po prostu na dwór i pograć z kolegami.

 

Swoją drogą zastanawiam się co w 15-stce będzie przesadzone. W 13 to były strzały techniczne, w 14 strzały głową. Czytałem, że w tej edycji są to podobno strzały z woleja.  Mam nadzieje, że to tylko plotki a EA znajdzie balans w grze aby żaden czynnik nie górował nad innym.

 

Jeśli się im to uda, jak zapowiadali to nie mam wątpliwości że kolejna odsłona będzie jeszcze lepsza niż poprzednia.

12 strzały techniczne, 13 krótki słupek, 14 główki

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×