Skocz do zawartości
Krosek

FIFA 15

Rekomendowane odpowiedzi

Ja bym oczekiwał żeby w końcu zaczęli dostawać czerwone kartki za wycinki przed polem karnym bo teraz to cyrk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym oczekiwał żeby w końcu zaczęli dostawać czerwone kartki za wycinki przed polem karnym bo teraz to cyrk.

Kto? Bramkarze w online?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto? Bramkarze w online?

Fajnie by było, nie bez kozery miało by się bramkarza na sub

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie by było, nie bez kozery miało by się bramkarza na sub

 

Dokładnie, nie pamiętam kiedy ostatnio mój bramkarz dostał czerwoną kartę lub złapał kontuzję w trakcie meczu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, nie pamiętam kiedy ostatnio mój bramkarz dostał czerwoną kartę lub złapał kontuzję w trakcie meczu

W online nie dostanie bo chyba nie ma takiej szansy. W offline jak przy wychodzeniu kogoś skosi to dostanie czerwoną.

To samo jest z zagraniami ręką. W online też chyba nigdy ich nie gwizdają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak chodziło mi o bramkarzy. Przecież to proste do zrobienia. To cyrk ja teraz poza polem karnym bramkarz wchodzi jak przecinak i tylko wolny mamy zamiast szansy na strzał do pustej bramki. Powinno być krótko i na temat - faul bramkarza poza polem na atakującym zawodniku z piłką to czerwona i koniec.

Edytowane przez ridcully76

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W 14tce ogólnie jest problem z kartkami, ile to juz miałem sytuacji sam na sam gdzie koleś mnie ścinał czy to obrońcą czy bramkarzem i zamiast czerownej żółta albo żadna. Najbardziej mi brakuje tego co było w 13 gdzie za faul w momencie strzalu (ewidentnie przyblokowanie nogi) dostawalo sie od razu czerwoną natomiast w 14tce w ogóle nie jest to gwizdane. Duzo do poprawy , mam nadzieje ze w 15tce to bedzie zmienione.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pogralem teraz w 2014 FIFA World Cup i tutaj praktycznie każdy long shot wpada do bramki. Mam nadzieje ze w nowej Fife tego nie zrobią bo będzie to samo co teraz z główkami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podziwiam ich za to tworzenie szczegółów twarzy piłkarzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rewelacja! Nareszcie doczekałem ruszających się chorągiewek przy narożnikach! Nic tylko brać pre-order!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Patrzcie teraz bramka się zatrzęsie, silny gol poderwie ramę, ale nadal mamy siatki których na normalnych meczach nie ma, a na naszych cgi trailerach mamy prawidłowe."

 

EDIT.

I znowu dowalają jakiś dziwny filtr kolorowy, po raz kolejny nie mogą stworzyć poprawnej palety barw...

Edytowane przez SmaleC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe kiedy podadza informacje na temat UT. Takie kosmetyczne zmiany to ja mam w powazaniu. Chce usuniecie chemi poprzez wprowadzenie systemu lojalnosci i atak marzen CR/IbraRobben na pelnym zgraniu. ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yep, lepsze serwery tez, zeby AB szybciej dzialaly lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Jak co roku czekam na nową fife jak na szpilkach. Super ta szczegółowość którą mają dodać, to może zrobić atmosfere.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Jak co roku czekam na nową fife jak na szpilkach. Super ta szczegółowość którą mają dodać, to może zrobić atmosfere.

Stary, zauważ że takie obiecanki cacnki są co roku, a nie pamiętem, żeby ktoś po zagraniu w nową FIFE powiedział - "WOW". 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj juz za bardzo gameplay'owo nie ma co ulepszac, bo mozna tylko spieprzyc. Poprawia tryby sieciowe, dodadza wiecej twarzy kilka druzyn, fruwajace choragiewki, kaluze na boisku i tyle. Rewolucji juz nie bedzie, bo po co. Beda dodawac co rok nowe male pierdolki i tyle. PES lezy i kwiczy bo skonczyl sie kilka lat temu, a tak naprawde zatrzymal sie na 6-ce. Narazie nie maja konkurencji, wiec wysilac sie nie beda.

Edytowane przez toreso
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stary, zauważ że takie obiecanki cacnki są co roku, a nie pamiętem, żeby ktoś po zagraniu w nową FIFE powiedział - "WOW".

Ja powiedzialem "WOW" po przesiadce z Fify10 PC na Fife 12 PS3. W każdej coś się zmienia czasem na plus, a czasem na minus.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj juz za bardzo gameplay'owo nie ma co ulepszac, bo mozna tylko spieprzyc. Poprawia tryby sieciowe, dodadza wiecej twarzy kilka druzyn, fruwajace choragiewki, kaluze na boisku i tyle.

Ze wszystkim się zgadzam, tyle że jedną rzecz można, ba, nawet trzeba poprawić. Sędziowie. Czasami jak widzi się ich decyzje to krew człowieka zalewa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To akurat racja. Nie raz ostre wejście = żółta, walka bark w bark = czerwona...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze wszystkim się zgadzam, tyle że jedną rzecz można, ba, nawet trzeba poprawić. Sędziowie. Czasami jak widzi się ich decyzje to krew człowieka zalewa.

Chyba system podań, który jest fatalny. Gdzie ingerencja gracza jest żałośnie mała, a sama konsola dobiera rodzaj podania i miejsce więc po co w ogóle gracz trzyma pada. Tak tak jest manual jest lepszy fun fun fun...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba system podań, który jest fatalny. Gdzie ingerencja gracza jest żałośnie mała, a sama konsola dobiera rodzaj podania i miejsce więc po co w ogóle gracz trzyma pada. Tak tak jest manual jest lepszy fun fun fun...

Na manualu to zupelnie inna gra. Gra ktos wogule z full asystami? Wtedy tylko gra wyglada tak jak piszesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale na semi nie jest lepiej, a to powinno być drugie po manualu najlepsze rozwiązanie, a niestety semi-auto to tylko nazwa. Gra nawet dobiera rodzaj podania. Jak biorę X a gra i tak zagrywa na wyjście to to już jest przegięcie... No i w handicap w asystowanych podaniach to paranoja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×