Skocz do zawartości
ONE

PVP - Player vs Player

Rekomendowane odpowiedzi

tiaa klata 33 light, bounties jak zwykle te same...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takim gearem raczej nie zachęca ludzi do grania IB...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie:) jestem nowym graczem w Destiny. Która Waszym zdaniem klasa jest najlepsza dla PvP? Która najbardziej satysfakcjonująca i efektowna?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak masz skilla to nie robi różnicy w zasadzie. Ja osobiście preferuję locka ze względu na piąchę, która ma zdecydowanie najlepszy zasięg ze wszystkich klas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie:) jestem nowym graczem w Destiny. Która Waszym zdaniem klasa jest najlepsza dla PvP? Która najbardziej satysfakcjonująca i efektowna?

 

Mam wszystkie 3 klasy i zdecydowanie polecam Huntera z subklasą Gunslingera - golden gun, zwłaszcza jak uda się zdobyć odpowiedni hełm, jest genialny, dwa noże do rzucania też są genialne. Oczywiście wszystko zależy od osobistych preferencji, ale mi zdecydowanie na PvP największą frajdę daje właśnie Hunter.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wedlug statystyk najlepszy jest hunter na pvp. Bladedancer ma bardzo duza mobilnosc, teleport i niezlego ulta do close combat, a gunslinger ma bonusy do broni i dlugodystansowego ulta ktory zabija na strzala.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wedlug statystyk najlepszy jest hunter na pvp. Bladedancer ma bardzo duza mobilnosc, teleport i niezlego ulta do close combat, a gunslinger ma bonusy do broni i dlugodystansowego ulta ktory zabija na strzala.

Dzięki za odpowiedzi :) można gdzieś znaleźć te statystyki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Destinytracker.com

W top 100 większość to hunterzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drodzy forumowicze, mam problem. Z dwoma kumplami zaczęliśmy grać nowymi klasami w Destiny. Oni mają lvl 6 i 7, ja 13. Kiedy jesteśmy w jednym fireteamie nie możemy zacząć żadnego meczu w multi, jest komunikat że jeden z nas nie ma dostępu. Why?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy macie wykupione DLC? Może ktoś z Was nie ma a próbujecie wbić na mapkę z dla?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeden z nas nie ma DLC. Ale chcialem wbić na zwykły control :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to niech każdy sam spróbuje odpalić control i będziecie wiedzieć kogo nie chce wpuścić. W ten sposób łatwiej ogarnąć co może być nie tak. Czy każdy z was grał wcześniej w PvP?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś może nie ma kupionego PS+?

Nie no pliz :))))

No to niech każdy sam spróbuje odpalić control i będziecie wiedzieć kogo nie chce wpuścić. W ten sposób łatwiej ogarnąć co może być nie tak. Czy każdy z was grał wcześniej w PvP?

Jeden z nas gra pierwszy raz w Destiny. I faktycznie, w set destination nie widzi crucible :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i proste. Zeby zagrał musi wbić 5 lvl i pogadać z jednym z gości w wierzy od crucible. Dopiero wtedy mu się odblokuje Control. Jak zagra control odblokuje mu się kolejny tryb itd.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że item jakiś a tu pokaz kamperskich umiejętności

No offence ;)

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wstępne plotki mówią, że tryb INFERNO CONTROL ma pojawić się już 3 Marca.

Jeśli tak, to może w końcu wrócę do trybu PVP jak i do samej gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

No jesli tak bedzie... To w marcu szykuje sie come back..;p 

Edytowane przez kosciarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagrałem jeden mecz w inferno control to się wypowiem :P
Miał być "przyczajony tygrys, ukryty smok" a jest rodeo z shotami i auto w roli głównej. Wszyscy biegają jak kurczaki bez głów i nagle każdy chce zajmować punkty kontrolne? WTF? Bladedancer dopiero teraz jest naprawdę OP. Często też w tym całym chaosie nie mogłem się połapać kto jest wrogiem a kto przyjacielem. Jak dla mnie tryb popierdółka i spokojnie mogli spędzić ten czas wymyśleniu czegoś zupełnie innego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od momentu jak się dowiedziałem, że Super zostaje, wiedziałem, że ten tryb to kolejne potknięcie i strzał w stopę Bungie. Chociaż oni już chyba stóp nie mają od tego strzelania...

Kolejny zmarnowany pomysł na fajny tryb...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to takie mydlenie oczu ze strony Bungie. "Patrzcie, cały czas ulepszamy Destiny i dodajemy nowości!". A dupa. Ludzie uciekają od tej gry bo ile można wciąż to samo. Jak wsadzisz schabowy w bułkę to nadal będzie schabowym a nie burgerem :crazy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No my się z chłopakami przerzucamy powoli na GTA. Część ekipy już ma i gramy i jest póki co świetnie. Na resztę czekamy, a niedługo wchodzą napady i nowe tryby.

Ja do Destiny wrócę dopiero jak dodatek wyjdzie i reszta ma takie samo podejście.

Destiny jest grą fantastyczną, która zapewniła mi masę godzin. Ale brak wsparcia i idiotyczne decyzję Bungie pogrążają ten produkt z dnia na dzień... Smuteczek :(

Nie dziwię się, że najważniejsze osoby uciekły z Bungie przed premierą gry. Nie chcieli mieć do czynienia z tym syfem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poza oprawa wizualna, czymś wersja na ps4 się wyróżnia?

W bungie potrafią tylko kopiować ten sam event, a tyle przestrzeni się w towerze marnuje. Może tam zostalo juz tylko kilkanaście osób, pracują nad włączeniem wyłączonego kontentu, reszta jedt zautomatyzowana, komputer do czasu dlc serwuje to co zaprogramowano.

Edytowane przez Nath_147

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×