Skocz do zawartości
ONE

PVP - Player vs Player

Rekomendowane odpowiedzi

Przyjemnie się gra w Rumble (Free for All). Może w przyszłości jakis turniej klanowy, kilka grup po 6 i potem grupa mistrzowska złożona z wygranych lub gracze z 1. i 2. miejsca (w zależności od ilości chętnych). 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj przez pol godzinki gry w pvp zdarzyl sie jeden lag, przez ktory walilem w typka, a ten zniknal na 2 sekundy sie nagle pojawil zabity 3m obok, ale na razie odnotowany jeden taki incydent, moze cos go rozlaczylo, wiadomo gra dopiero wystartowala, czasami wywali z serwera. Jak na razie pvp jest zjebiste. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem z 10 meczów w PvP i jest bardzo dobrze.

Zabawa przednia, a do tego leveluje się postać dosyć szybko.

Przez ten czas level skoczyło mi z 8 na 11, tylko PvP + Bounty.

 

EDIT:

Jeszcze pytanie, za co zdobywa się Crucible Marks?

Czytałem, że powinienem dostać 3 za zwycięstwo i 2 za przegraną.

Wygrałem wszystkie 10 meczy i nie dostałem zupełnie nic, grałem Control.

Edytowane przez shemaforash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem że zaczęły mi wpadać dopiero gdy pasek postępu, ten za crucible doszedł do końca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możecie mi wyjaśnić jak to jest z równoważeniem broni na PVP? Odpalając PVP możemy grać broniami zdobytymi w PVE i jak wiadomo im ktoś ma wyższy LVL tym większego kopa ma jego broń. Czytałem, że w PVP ma być wszystko wyrównywane - ale czy tak jest? Np. ja mając 5lvl mam równe szanse w starciu stając 1 vs 1 z kimś kto ma 8lvl (i zapewne lepszą broń którą zdobył\kupił w PVE)? Tak samo ciekawi mnie sprawa pancerza - wiadomo, że osoba z wyższym lvl nazbierała lepszy ...

Edytowane przez can5ona

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy od trybu gry, są dwa rodzaje PvP w Destiny.

 

Pierwszy, podstawowy równa statystyki ATT i DEF do tego samego poziomu u wszystkich graczy.

W tym trybie liczy się skill i umiejętności, to że masz level 20, a ktoś 7 nie daje żadnej przewagi.

 

Drugi tryb to Iron Banner, jest to podobno czasowo ograniczony Event PvP.

Nie wiem dokładnie jak on działa i gdzie się aktywuje, ale w tym trybie ciężko zdobyty sprzęt się przyda.

Żadne statystyki nie są zmieniane więc lepszy sprzęt = większe szanse na zwycięstwo.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym trybie liczy się skill i umiejętności, to że masz level 20, a ktoś 7 nie daje żadnej przewagi.

Uscislijmy, ze chodzi o skille postaci .. nie gracza ;) Wiec 20 level ma przewage nad 7, bo ma lepsze skille :P

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie pochlonelo PvP bez konca. Jak wbilem 5 lvl to przepadlem:) Teraz mam 21 i cisne tylko PvP, oprocz jednego week strike'a, ktorego zrobilem solo.

 

Co tu duzo mowic. Jest intensywnie, jest grubo, jest kozacko. Na ta chwile poluje na jakies fajne bronie. Latam z pulse rifle, auto mi jakos nie podchodza. Zastanawiam sie, jak kurde moge sie domyslic, ktora z broni egzotycznych, dostepnych w sklepie bedzie mi odpowiadac:) Bo jak kupie a bedzie wtopa to troche slabo xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

weekly, po lewej stronie masz takie male ikonki co masz jeszcze ciekawego do zrobienia, obok planet, nacisnalem weekly, wystartowalo i tyle. Nie szuka druzyny w tym przypadku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobiles solo strike tygodniowy? Pokaz screena z wynikiem bo takie baje to mozesz opowiadac do woli, "papier" wszystko zniesie .. go ciezko zrobic w 3 osoby, a Ty pokicales go sam? Na 21lvl? Bijacz pliz .. !!!  :biggrin: Pewnie chodzi Ci o misje ktora zmienia sie codziennie i tez jest Heroic po lewej stronie, moglo Ci sie wydawac ze zrobiles tego Strike'a :P :P :P

Edytowane przez czacha79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobiles solo strike tygodniowy? Pokaz screena z wynikiem bo takie baje to mozesz opowiadac do woli, "papier" wszystko zniesie .. go ciezko zrobic w 3 osoby, a Ty pokicales go sam? Na 21lvl? Bijacz pliz .. !!!  :biggrin: Pewnie chodzi Ci o misje ktora zmienia sie codziennie i tez jest Heroic po lewej stronie, moglo Ci sie wydawac ze zrobiles tego Strike'a.

Nie przesadzaj,ze jest az tak ciezki ten weekly heroic :P Fakt w jedna osobe raczej mozna sie zesrac ale w 3 to luz.Wczoraj ja np z 21 lvl robilismy go 2 godz.Dzisiaj z mocniejszymi pestkami i 23 lvl zajelo nam to raptem z 30 min.Roznica powazna :biggrin:

Edytowane przez Okulista

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robiliscie go 2h (my za pierwszym razem podobnie) i mowisz ze to nie bylo ciezkie? :biggrin:


Hm.. a moze jest jak w Diablo? Im wiecej osob w teamie tym trudniej? Wiec samemu to pestka, a we 3ke przekichane? Zaczynam sie nad tym zastanawiac i moze faktycznie da sie to zrobic w pojedynke.

Edytowane przez czacha79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzilo mi bardziej o te drugie podejscie :D Najdziwniejsze jest ze te heroic da rade wystartowac w pojedynke ale jak jest przy koncu to juz nie wiem bo zaraz znajomi dolaczyli.

Teraz jest najwazniejsze aby do wtorku chociaz 25 lvl wbic na rajd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, ciekawosc wziela gore - cofam slowa ze nie mogl tego przejsc sam :D

 

http://www.bungie.net/en/Legend/PGCR/2/4611686018433511974/2305843009216385268/59492670?_

 

Faktycznie w pojedynke moze byc latwiej, bo ilosc zabitych mobow jest duzo mniejsza niz gdy robi sie to we 3-ke

Edytowane przez czacha79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, ciekawosc wziela gore - cofam slowa ze nie mogl tego przejsc sam :biggrin:

 

http://www.bungie.net/en/Legend/PGCR/2/4611686018433511974/2305843009216385268/59492670?_

 

Faktycznie w pojedynke moze byc latwiej, bo ilosc zabitych mobow jest duzo mniejsza niz gdy robi sie to we 3-ke

Cofasz słowa? 57 zabitych wrogów i Twoim zdaniem to jest ukończony strike?

 

Gościu o 18 pisze, że przeszdł w pojedynkę a z profilu wychodzi, że go robił 11 godzin temu. To wiedział, że skończył zanim skończył. Zalatuje mi tu ściemą na maksa.

Edytowane przez Karaluch69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy bylo by to wylistowane, gdyby nie skonczyl? Mniejsa z tym, to temat o PvP :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak u was Panowie ale zaczyna mnie irytowac PvP.Chodzi mi o to ze kazdy teraz lata z pompka albo fusion rifle.Wszystko na hita.Mam nadzieje ze oslabia dzialanie tych dwoch broni.Gadanie o tym ze trzeba sie ruszac mija sie z celem.Nie ma jak wbiec w typa i dostac z pompki na klate :) Gdzie tu czas reakcji badz jakakolwiek obrona? Od jutra sam zaczne z pompka latac.Nie lubie ale jezeli inni draznia mnie to ja zaczne draznic innych haha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trzeba patrzeć na radar kolego;) a połączenie pompka+łapa niszczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak u was Panowie ale zaczyna mnie irytowac PvP.Chodzi mi o to ze kazdy teraz lata z pompka albo fusion rifle.Wszystko na hita.Mam nadzieje ze oslabia dzialanie tych dwoch broni.Gadanie o tym ze trzeba sie ruszac mija sie z celem.Nie ma jak wbiec w typa i dostac z pompki na klate :) Gdzie tu czas reakcji badz jakakolwiek obrona? Od jutra sam zaczne z pompka latac.Nie lubie ale jezeli inni draznia mnie to ja zaczne draznic innych haha

 

Nie minął tydzień od premiery, a ty już chcesz osłabiać bronie... Od tego masz radar którego nie da się oszukać jakimś idiotycznym perkiem ala CoD, żeby wiedzieć, że gościu będzie wychodził z danej strony, więc polecał bym Ci go zacząć używać i orientować się na mapach a nie narzekać na bronie. To według Ciebie jaki ma być shotgun tak z ciekawości zapytam - z metra nie ma zadawać śmiertelnych obrażeń? A Fusion rifle dobrze wiesz, że trzeba "naładować" zanim wystrzeli, więc jest czas żeby móc spokojnie zareagować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ja patrze w slonce.Oszczedz takich wypowiedzi prosze.

oj prosze bez spiny, nie napisałem nic negatywnego:)

nie chciałem Cie urazić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no luz :) Ja tez nie chcialem aby tak to wygladalo :) Wiadome ze radar to podstawa.Poprostu wg mnie pompki jak i fusion rifles sa przegiete ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nagrody za pvp to jakaś kpina. Mój kumpel był pierwszy w rumble, drugi na liście miał o połowę mniej kili, a ostatnia osoba z 1 kilem dostała złotą bazukę.  :wallbash:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×