Skocz do zawartości
matinx

Pro evolution soccer 2016

Rekomendowane odpowiedzi

aktualizacja EU store od niedawna też jest we wtorki, więc teraz to europa ma gry wcześniej.

 

Napisali 13 to będzie 13.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Demo będzie 13-tego, update sklepu nie ma nic do rzeczy w tym wypadku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest tak jak mówi toreso. Update sklepu to był wczoraj sam zapomniałem że sony przesunęło go na wtorek. Update sklepu ale niema żadnego znaczenia tak jak mówi toreso bo demko ma być 13 a o której to nikt chyba nie wie. 
Ja dziś po 24 w wyszukiwarkę wpiszę frazę i jak nie będzie to znaczy że dopiero jutro. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żebyście się nie zdziwili, ale życzę wam tego i sobie również ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja tam na dziś po 24 nie liczę na te demo choć było by miło. Już prędzej myślę że te demo będzie gdzieś dziś leżeć na azjatyckich ps store.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMO Europa jutro po południu, w godzinach wieczornych liczę na Singapur.

Edytowane przez TrueGrand

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

7 playable teams

Juventus

AS Roma

Bayern Munich

Corinthians

Palmeiras

Brazil

France

Stadiums:

Juventus Stadium

Arena Corinthians

Choose from a variety of time and weather settings, as well as varying difficulty in 7 or 10 minute matches.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ściągam właśnie.  Później coś naskrobię o tym naszym królu który nie może nadejść :)

 

mikelsgrom1: 

ile zostało ci do zassania bo u mnie 60 minut?

Edytowane przez vincent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę, że koło 20 odpale. Będę miał całą noc na testowanie, bo nie dość, że jutro luz to taka duchota, że spać nie można.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ściągnąłem i ciekawostka z poziomem podań. Chyba pierwszy raz w domyślnych jest poziom podań na 1 kreskę tutaj pokazany jako level 1. Zawsze było na 3. Ok idę grac a później napisze o grze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy tylko założyć konto na Nową Zelandię i zalogować się na konsoli, aby pobrać demo?

 

Edit:

 

Ok, zrobiłem tak jak powyżej i już pobieram demo :)

Edytowane przez michau24

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie jestem po pierwszym meczu. I co rzuca się od razu w oczy to to co mówiłem o tym przepychaniu się. To całkowicie nowe ruchy które sprawiają że te przepychania, skakania, walka są bardzo dobrze zrobione. Czuć tu ciężar jak na siebie nacierają. Taki pogba jak wje..ie się to wiesz że to niedźwiedź i ich tam podepcze i tak też jest. Po prostu body balance odgrywać chyba będzie bardzo dużą rolę jeśli chodzi o walkę w środku pola. Bardzo duży plus za ten aspekt. Strzelanie tez zmienione. Specjalnie parę razy tak strzeliłem w krótki gdzie w pesie 2015 wiedziałem że albo bramkarz wybroni albo nie wpadnie za to tu jeśli idzie bardzo mocna bomba w krótki to dużo więcej wpadało. Na plus. Strzały z daleka sa inne piłka ma ciężar. Niekiedy ale dziwnie wydaje się że nie za lekko się strzeliło i po chwili piłka jednak mknie jakby coraz szybciej. Mnie to pasuje. Ciężar piłki bardzo duży. Bardzo mi to odpowiada. To Wszystko ale na razie po jednym meczu. Operowanie z piłką tez jakby więcej animacji dodali można po prostu jeszcze swobodniej mijać z piłką niż to miało miejsce w 2015. Po pierwszym meczu bym to wziął na premierę choć i tak wezmę bo niema innej piłki. Najwyżej sie znowu wkur... będzie później i się sprzeda. Ale pierwsze wrażenie po jednym meczu bardzo dobre. Teraz idę grac dalej i szukać bolączek. Aha 2 razy x dużo słabiej działa za to wślizgi jakby wrócili do łask sa trochę dłuższe niż w poprzedniej części i bardziej znowu użyteczne. Ino to tez sa opinie po graniu z kompem a to nie to samo co z żywym przeciwnikiem bo ten com jednak wie jak się ustawiać, kiedy odebrać piłkę. To całkiem co innego już zagrać z żywym przeciwnikiem a taką relacje to chyba dopiero zdam w weekend jak znajomi wpadną. Na razie dla mnie jest dobrze. A i piosenka w menu daje radę co akurat w pesie jest już czymś wiedząc jakie syfy do 2015 były w soundtracku. A i pewne ułatwienie w menu teraz żeby przesuwać zawodnika to przytrzymujemy x i go przeciągamy a samo naciśnięcie pozwala dokonać zmian mała poprawka a cieszy. To samo jak sa wolne rożne i jak chcemy wybierać z listy najlepszego to w zasadzie nie trzeba patrzeć na cyferki tylko patrzymy jest jeden co ma kolor czerwony i wiemy że dany aspekt gry ma najlepiej opanowany i go wybierany. Pierdołki które ułatwiają życie. W grafice nie widzę żadnych zmian. Chyba tez na rewolucję niema się co nastawiać to po prostu ewolucja z nowymi aspektami. 

Edytowane przez vincent
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie po 2 meczach te same odczucia co kolega wyżej. Rewolucji nie ma. No i piłeczka zajebiście śmiga po murawie. Czuć, że grasz piłką, a nie kartonem jak w fifie. Może łyknę na premierę.

Edytowane przez mikelsgrom1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do najważniejszego czy jest swoboda i nie trzeba grać tak jak na to pozwala gra to niestety nie do końca. Miałem właśnie że chciałem riberemu dać szybko na skrzydło ale no właśnie za szybko to zrobiłem i znowu dziwnie zwolnił jakby musiał wrócić na swoje miejsce i wszystko później szło już ok. Zamiast zapieprzać do piłki to własnie zwolnił. Tego chyba z tym silnikiem się nie pozbędziemy i trzeba będzie zacisnąć zęby i to przeboleć. Choć jest znowu lepiej niż w 2015. Po prostu co rok jak zobaczymy jak to było w 2014, 2015 jest coraz lepiej ale to jednak dalej nie to. Ze swobodą to tez jest różnie. Tak dobre odczucia miałem bo w pierwszym meczu wziąłem romę czyli nie aż takich koksów więc swobody i miejsca na boisku było dużo natomiast jak już wziąłem bayern z juve to znowu bloki, nogi same wystawały z pod ziemi i miejsca na boisku jakby wcale. Powinni zrobić większe te boisko ewidentnie skoro te blokowania same się włączają bo to po prostu zabiera cała przestrzeń na boisku. No i dalej pes jest chyba stworzony do 4-3-3 bo jak zagrałem 4-4-2 to gra się już całkiem gubiła natomiast 4-3-3 to wszystko od razu płynniej. To jest własnie to co mnie denerwuje w tym silniku że wybierając jakąś inna formację od razu widzisz jakby ci wjeb... na plecy węgiel żeby było ciężej. Ale tak reszta dobrze się gra. Wypuszczenie trójkątem po ziemi jakby lepsze piłki daje czyli nie obok piłkarza tylko zauważalnie dalej na dobieg. Natomiast l1 trójkąt to znowu w zasadzie można zapomnieć. Jest trochę lepiej ale znowu 90 % jest przecinane. z Wrzutki jakby łatwiej o bramkę a przynajmniej dużo celniej piłka idzie na bramkę. Jestem ciekawy co o strzałach z dystansu powiecie bo ja nie umiem ich określić. Niemal 2 razy tak samo uderzasz tym samym chipkiem a piłka jednak całkowicie odmiennie potrafi polecieć. strzał z r2 ma jeszcze większy magnez jak już jesteśmy w 16. Zawsze gol. Lobę zrobiłem jedną i piłka nie leci wysoko ale to jeszcze do sprawdzenia. Niema tez już 2 zestawów tabelek statystyk piłkarza tylko jedna przedłużona.

Edytowane przez vincent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi strzały bardzo się podobają. Lepsze niż w 15. Tak jak wspominałeś o ciężarze, to bardzo mi się podobało przy rzucie rożnym wbiegnięcie obrońcy w pole karne. Normalnie jak taran uderzył z główki i brameczka:D Super mi się to podoba. Podania na dobie też dla mnie na plus. Co mecz coraz bardziej mi się to podoba. Kawusia i jedziem dalej:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haha z PSN nowej Zellandi PES 2016 zassalem w 6 minut :) u nas pacza 200 MB godzinę :)

Edytowane przez TrueGrand

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wślizgi są kapitalne. W końcu mają sens i aż prosi się żeby ich używać jak najwięcej. Wrzutki z boku też całkiem coś innego. Bardzo dobrze to wygląda. Bramki jakie padają niekiedy to głowa mała. Tevezem zasadziłem taką bombę która obok neuyera po prostu jak błyskawica szła. W 2015 by to nie przeszło na bank by odbił. Kapitalnie jest to zrobione jak bramkarze reagują. Reakcja do siły strzału bramkarza jest niemal idealnie wyważona. Bardzo dobrze to wykonali. Puszczenie trójkątem to również małe mistrzostwo świata jak to w tempo zagrasz. Zza 16 tez parę bramek wpadło po prostu co strzał to jest niepewność co się stanie. Nieźle to wygląda. Piłka ma niezłą masę czuć ją ogromnie a nie piciu piciu jakiś kartonik. Na razie to wygląda bardzo dobrze. Szkoda że to demo bo wiadomo jak pełna wersja później jest ociosana. Strzelił ktoś już bramkę może tak z 30 metrów niech da znać bo mnie na razie się nie udało. Szkoda że treningu nie dają w takim demie bardzo by się przydało poćwiczyć te wszystkie nowe rzeczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×