Skocz do zawartości
matinx

Pro evolution soccer 2016

Rekomendowane odpowiedzi

Raczej nie ma co liczyć na inne ligi niż w przypadku 15stki. Mnie też to bardzo drażni..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w 15 był jakiś patch że np. BPL były oryginalne stroje , herby , nazwy ? bo na stare konsole jest a na nowe nie widziałem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem lekko zaskoczony, grywam w fife ale pyka sie w to calkiem przyjemnie,mimo wielu lat gry w fife.

 

Strasznie kuje natomiast soundtrack, kilka kawalkow slyszalem wszystkie beznadziejne, a jeden tak dramatyczny ze wylaczylem dzwiek, bo az glowa bolala.

Do tego rzuty karne to 'growe średniowiecze', sa nie tylko beznadzieje ale takze animacja jest przegówniana, przypomina mi to

xD

Sama rozgrywka jest fajna i ciekawa, aczkolwiek karne i wszystkie stale fragmenty gry leza. Nawet jak bramkarz podaje z piątki, to jesli dobrze nie wycelujesz na ekranie to nie podasz do najblizszego. Jesli grasz na jednej konsoli z kims to ktos sie zdazy zjarzyc i pilke przejmie na sto procent bo tak to wszystko mozolnie trwa - w fifie mozna patrzec przed siebie i analog tylko skrecic we wlasciwa strone i zazwyczaj podaje dobrze, a tutaj jest komediodramat z tak prostymi sprawami. No coz zobaczymy jak to sie rozwinie;)

 

PS.Ma ktos info jaki bedzie PES na PC? Bo rok temu to jakis badziew puscili chyba wzgledem konsol?

Edytowane przez DeX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dex, jak wybijasz z "piątki" to wiesz że możesz za pomocą chyba L1 + analog(sterujesz wtedy wybranym graczem z pola) wybrać do kogo chcesz podać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem lekko zaskoczony, grywam w fife ale pyka sie w to calkiem przyjemnie,mimo wielu lat gry w fife.

 

Strasznie kuje natomiast soundtrack, kilka kawalkow slyszalem wszystkie beznadziejne, a jeden tak dramatyczny ze wylaczylem dzwiek, bo az glowa bolala.

Do tego rzuty karne to 'growe średniowiecze', sa nie tylko beznadzieje ale takze animacja jest przegówniana, przypomina mi to

xD

Sama rozgrywka jest fajna i ciekawa, aczkolwiek karne i wszystkie stale fragmenty gry leza. Nawet jak bramkarz podaje z piątki, to jesli dobrze nie wycelujesz na ekranie to nie podasz do najblizszego. Jesli grasz na jednej konsoli z kims to ktos sie zdazy zjarzyc i pilke przejmie na sto procent bo tak to wszystko mozolnie trwa - w fifie mozna patrzec przed siebie i analog tylko skrecic we wlasciwa strone i zazwyczaj podaje dobrze, a tutaj jest komediodramat z tak prostymi sprawami. No coz zobaczymy jak to sie rozwinie;)

 

PS.Ma ktos info jaki bedzie PES na PC? Bo rok temu to jakis badziew puscili chyba wzgledem konsol?

Komediodramat bo trzeba się trochę wysilić? :P

Edytowane przez mikelsgrom1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetne demo, aż chce się grać, gdyby ten gameplay połączyć z FUT była by gra idealna.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma się do czego przyczepić jak na razie. Zobaczymy jak to będzie online w fullu. 

Dla pewności wolałbym trochę skuteczniejsze wślizgi i lepszy pressing w środku pola. Bo jak dojdzie FCB i Real to już może być niewesoło.

Tu bramka z dzisiaj:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i na ch... wypuszczaja tak genialne demo? Czlowiek zdecydowany ze zakupi fife na premiere, a tu taki psikus. Pogralem w demo i zaczalem miec watpliwosci co do fify. Ale nauczony poprzednimi latami poczekam na premiere PESa i zobaczymy jak bedzie wygladala full wersja.

Jestem bardzo ciekaw dema fify co ono pokaze.

Na ta chwile PES ma duzego plusa i tak jak pisal Piachu, gdyby polaczyc gameplay z PESa i tryb fut... gra idealna! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bramkarze trochę słabują z tym wypluwaniem piłek przed siebie a nie do boku ,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bramkarze trochę pluja, ale są tajne animacje bronienia nogami :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bramkarze trochę pluja, ale są tajne animacje bronienia nogami :)

tylko wybrani mogą je zobaczyć ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem dziś trochę dłużej i jestem mega zaskoczony. To chyba BĘDZIE najlepszy PES od lat. Grając czuć miód jak za czasów starych wersji, a że FIFA 16 niczym się nie różni od 15 w tym roku chyba czas przejść do rywala :D

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie ściągnąłem dema bo i tak z doświadczenia wiem, że ludzie znajdą po pewnym czasie idealnego węża w online hehe. Wtajemniczeni wiedzą o czym piszę :-P Co roku przy każdym demie każdy pisze, że to będzie najlepszy PES. A ja co roku powtarzam, że online zweryfikuje wszystko :-)

Wysłane z Sony Xperia Z1 Compact

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie będzie najlepszy PES w historii.

Ja nie powiedziałem że najlepszy w historii ale najlepszy z ostatnich 5-6 lat. Tak mi się przynajmniej wydaje. PES-y z PS1 czy PS2 to było coś :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak napisał Merio: online powie całą prawdę o grze. O ile w ogóle będzie prawidłowo działać :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem przerwę w grach piłkarskich, w PES to jakieś 3 lata temu grałem. Zresztą nie jestem w nich za dobry i gram tylko po to aby się trochę rozerwać, dlatego przeciwnik komputerowy na wysokim poziomie zawsze był lepszy ode mnie. Muszę przyznać że również podoba mi się demo nowego PESa, aczkolwiek widzę że dalej nie zdobyli wszystkich licencji i dostaniemy jakieś przedziwne wynalazki.
Gra się dobrze ale mam problem z podaniami, zawodnik nie zawsze podaje tam gdzie chcę, albo piłka jednego przelatuje i kula się do następnego, takich cudów w pesie jeszcze nie miałem.
Ale mimo to dobrze się gra, rozważam zakup ale po pierwszych opiniach, mam nadzieje że nie skierują mnie w przepaść.

No i co jest grane z okiem Lewandowskiego, jakieś takie kaprawe... :biggrin:
http://i.imgur.com/xiUDtms.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez mam zbyt dużo podań które idą tam gdzie chce konsola a nie ja :/ skrypty panie skrypty.

Nie będzie kontr po bezpanskim podaniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może macie problem z podaniami bo domyślnie są ustawione kreskę w kierunku manuala.

Zmieńcie sobie na casual mode i będziecie mieć ping pong od nóżki do nóżki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podania są domyślnie, tak jak będzie grać 90% ludzi na świecie czyli 1 lvl czy jak to tam teraz nazwali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może macie problem z podaniami bo domyślnie są ustawione kreskę w kierunku manuala.

Zmieńcie sobie na casual mode i będziecie mieć ping pong od nóżki do nóżki.

Ale przecież na domyślnej 1 kresce chodzi to az za dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Demko fajne, milo sie gra. Ale co z tego... w zeszlym roku tez zachwyt byl po demie a wyszlo jak zawsze, oby cos mądre mózgi z japoni wymyśliły sensownego w tym roku.

Edytowane przez evo666
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×