Skocz do zawartości
matinx

Pro evolution soccer 2016

Rekomendowane odpowiedzi

Musze dodać do tego co już koledzy napisali wyżej, że przesuwanie piłkarzy (taktyka) ma teraz sens.

Ustawiając 433 takie jak w PES 2015 miałem luki w środku pola, wiec musiałem zrobić korektę i faktycznie podeszli wyżej i było jak rozgrywać piłkę.

W PES 2015 można było ustawiać linie niedbale, zwracać trzeba było bardziej uwagę na rolę, tzn czy CM czy AMF, CF czy SS teraz można fajnie robić korekty przesuwając ich lekko w górę lub w dół.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I to IMO nie prawda, że znów będzie tylko 433

Chyba jednak trzeba bardziej zadbać o środek pola bo obrona wydaje się mniej dziurawe wiec nie da się już zrobić seryjnie ping pongowego x+r1 i gol.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I co ważne, nie ma irytujących loadingow. Nie ma ze po przypadkowym wejściu w setting człowiek wściekal się bo 20 sekund trwały loadingi :D

Nie będzie tego po północy :D to nie jest premiera fulla.

Edytowane przez TrueGrand

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EDIT

W sumie za szybko na wnioski

Idę grać dalej.

Edytowane przez TrueGrand

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem dopiero teraz grać. No to jednak nieprawda że 4-3-3 najlepiej się gra no ale mówiłem to po zagraniu tylko paru meczy. Dopiero jak to się mówi dotarłem się z gameplayem to mogę powiedzieć że można rożne taktyki stosować. Coś jest w tym że po wyłączeniu konsoli ciągle myślę o konstruowaniu akcji. Siedzą  mi w głowie te kapitalne wrzutki, strzały. Ciągle rozkminiam w głowie akcje a tego poczucia dawno nie miałem. NA razie dla mnie jest bardzo dobrze. Te wypuszczenia trójkątem sa kapitalne. Nie gra tego koło piłkarza tylko wyrzuca go do boku i do przodu bardziej idzie piłka. To pięknie daje więcej miejsca na boisku. Ale najbardziej mi sie podoba jak bramkarze reagują na strzały a chodzi o ten refleks kiedy wystawiają łapy. Jest to obliczone wręcz wzorcowo. Bramkarze sa chyba przebudowani od nowa. Piłka po zetknięciu z nimi zachowuje się całkowicie inaczej niż to do tego momentu miało miejsce. Jeśli nie zrobią jakiś handicapów na necie to powinna być dobra piłka na rok. W końcu. Jeszcze mam strach żeby pełna była jak demo bo jeśli po włączeniu zobaczę że ją ugrzecznili to się chyba załamię. Chętnie jutro poczytam wrażenia ludzi którym się nie spodobało bo zapewne tez tak będzie może znajda coś czego dziś nam sie nie udało odkryć. Jak ktoś będzie miał okazję zagrać na 2 to sprawdźcie to zaczęcie z połowy czy jedna strona ma mega przewagę to wtedy w zasadzie będziemy wiedzieć czy są jakies szyny czy nie. Bo z kompem grało się bardzo dobrze więc i żywym przeciwnikiem powinno być jeszcze lepiej. Grę biorę na premierę od razu bo to demo zrobiło kapitalne wrażenie.

 

Truegrand:

 To szybsze tempo to racja. Teraz trzeba wybrac czy to nam odpowiada. Ja się na tyle dobrze bawiłem że zeszło to na dalszy plan ale prawda jest taka że jest rzeczywiście szybciej. Ten ping pong to zależy w sumie jak kto gra. czy wymiana ciosów czy granie dużo w poprzek  a nawet do tyłu. Za to jedna rzecz mi sie trochę już nie spodobała. Nawet stojąc tyłem gdy naciśniesz strzał to zawodnik magicznie tak się obkreci że uderzenie idzie na bramkę. To jest kapa straszna. Sprawdzałem to z 3 razy w polu karnym i nie trzeba sie odwracać. Szybko ładujesz strzał i zawodnik sam się obróci i strzeli. No chyba że neymar jest takim koksem i on to tylko ma bo tym zawodnikiem to zrobiłem 2 razy.

Edytowane przez vincent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli pełna wersja będzie wyglądać jak demo to kupuję. Jedyne co mnie denerwuje to strzały z daleka, a tak to w sumie nie mam się do czego doczepić. Gra jak dla mnie lepsza od 15. Także poczekam na recenzje pełnej wersji i opinie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Jedyne co mnie denerwuje to strzały z daleka, a tak to w sumie nie mam się do czego doczepić. 

I co w nich cię denerwuje? Nie wpadają bramki? Za słabe strzały? Za mocne? Za celne? Bo mnie na razie nie udało się strzelić bramki tak z 30 metrów a pamiętam w poprzednim demie 15 wchodzili bardzo ładnie.

 

Grę tez biorę na premierę. Po prostu dobre wrażenie pierwsze zrobiło. A jak coś popsują to sie po prostu sprzeda i tyle. 

Edytowane przez vincent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś wrzucić info ile waży demko?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I co w nich cię denerwuje? Nie wpadają bramki? Za słabe strzały? Za mocne? Za celne? Bo mnie na razie nie udało się strzelić bramki tak z 30 metrów a pamiętam w poprzednim demie 15 wchodzili bardzo ładnie.

 

Grę tez biorę na premierę. Po prostu dobre wrażenie pierwsze zrobiło. A jak coś popsują to sie po prostu sprzeda i tyle. 

Nie wpadają bramki:D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapytam z ciekawości, kamerę gracie ta oddalona czy jednak ta z PES 2015

Edytowane przez TrueGrand

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, że jeszcze nie ma na Europejskim Store :ohmy:

 

W tej chwili już jest. Ja właśnie zacząłem ściągać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagrałem jeden meczyk Brazylia Francja i całkiem przyjemnie. Mam wrażenie że rozgrywka jest płynniejsza i bardziej reagują na to co chcę zrobić. Są też nowe animacje, kłócą się. Twarz Neymara co prawda nie wygląda jak na screenie sprzed kilku tygodni (i wątpię że to się zmieni), ale i tak jest dobrze. Oczywiście to tylko jeden meczyk, jutro ogram więcej, ale pierwsze wrażenie pozytywne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno reagują lepiej na to co chcemy zrobić.

Podania są baardziej dokładniejsze. Niebo a ziemia :)

Edytowane przez piotrekoka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym, że jak przyjdzie grać po sieci to znowu będzie 2sek. Opóźnienie i znowu będą biegać jak pokraki, w 15 z com tez sie w miarę fajnie grało, więc nie ma co się za bardzo jarać demkiem, ja tam im już nie zaufam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zachwyt jak co roku, wyjdzie full i po miesiącu będzie też jak co roku :P Ja raczej dam na wstrzymanie

Zagralem chwile, pilka dalej lata koło nóg, przenikanie jak ktos wczesniej napisal.. No nie ogarniam, czemu im tak ciezko zaczac przecinac podania lecace 5cm od stopy :D

Edytowane przez matinx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem wczoraj troszku, może z godzinkę/dwie i demo wygląda dość dobrze, zresztą jak w tamtym roku.

Na pewno żadnego rewolucji czy ewolucji nie ma, ale jest sporo rzeczy które mogą się podobać.

Najbardziej moją uwagę zwróciło sporo nowych animacji ruchów samych zawodników, chyba nowy system walki o piłkę (walka o górne piłki, przepychanie się).

Gemplej jakby dużo żywszy, plynniejszy, strzały stały się bardziej mocarne.

Zobaczymy co z tego wyjdzie, oczywiście w tym roku jak PES to co najmniej jakiś czas po premierze, przynajmniej ja nie popełnię błędu z poprzedniej edycji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zachwyt jak co roku, wyjdzie full i po miesiącu będzie też jak co roku :P Ja raczej dam na wstrzymanie

Zagralem chwile, pilka dalej lata koło nóg, przenikanie jak ktos wczesniej napisal.. No nie ogarniam, czemu im tak ciezko zaczac przecinac podania lecace 5cm od stopy :biggrin:

 Z całym szacunkiem, ale jak ktoś gra w grę od konkurencji z numerem 15 przez cały rok i nie widzi w tym bubla to sorry, ale polemika jest zbędna :biggrin:

Edytowane przez LonsFenomenoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja Wam powiem tak; w PES15 od dobrych dwóch miesięcy gram tyllko offline vs com (czasem kanapa z żywym mięchem).

To demo pokazuje, że ekipa z Konami posiada kilku kumatych wizjonerów :-)

Jest przyjemnie i o to chodzi.

Cieszy coraz większa nieprzewidywalność podczas strzałów. Dośrodkowania też na plus.

W walce fizycznej piłkarzy czuć namacalnie ich staminę.

Tak samo z ciężarem piłki.

I kolejny plus to przemodelowani bramkarze.

Po kilku meczach uważam, że jest spory progress.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem zachwycony świetnie się gra , grafika super , czuć ciężar piłki , świetne animacje , od czasu PES 6 i 10 wreszcie mogę powiedzieć że PES 16 daje radę.Trzeba będzie znaleźć czas by grać i w FIFE 16 i PESa 16 :) Mam jeszcze pytanie jak się robi triki ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem zachwycony świetnie się gra , grafika super , czuć ciężar piłki , świetne animacje , od czasu PES 6 i 10 wreszcie mogę powiedzieć że PES 16 daje radę.Trzeba będzie znaleźć czas by grać i w FIFE 16 i PESa 16 :) Mam jeszcze pytanie jak się robi triki ?

Do trików służy prawy i lewy stick.

Np aby zrobić ruletkę wychylasz do kierunku biegu pierw prawy stick a później pykasz w ta sama stronę lewym.

Cholera ta gra wydaje mi sie troszkę za szybka, robi się pinball. Mało walki w środku pola i mało ataku pozycyjnyego, wyniki online mogą być hokejowe.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×