Welcome to PS Site Forum - ... o PLAYSTATION wiemy wszystko!

Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji. Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się, będziesz w stanie dostosować swój profil, otrzymywać punkty reputacji jako nagrodę za złożenie zawartości, a także komunikować się z innymi użytkownikami za pośrednictwem prywatnej skrzynki, plus wiele więcej! Ten komunikat zostanie usunięty po zalogowaniu się.

Patricko

PS4 Shenmue III

34 postów w tym temacie

Ja niczego komukolwiek nie zabraniam, jestem tylko gościem co się jara grą i nic poza tym

Trzeba tylko uważać i umieć odróżnić hejt od konstruktywnej krytyki. Do nikogo nie piję, ale w necie już się sporo naczytałem jaka ta produkcja jest bezsensowna.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To raczej nie wróży dobrze tej produkcji. Niby wszyscy czekają na kolejną odsłonę, a jakoś strumienia $ od inwestorów nie widać. Ale zawsze też mogą rozpocząć kolejną "żebrę" na Kickstarterze z jakimiś wyższymi progami i nagrodami z czterech liter...

2 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Sega zarejestrowała domenę Shenmuehd.com. Nadchodzi remaster najlepszej gry w historii! :1_grinning: Obsram się na miętowo jak wypali.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A ja nie, pewnie będzie zbugowane jak większość remasterów ostatnio, poczekam kilka miesięcy po premierze i wtedy dopiero ogram S1 i S2 HD.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.